ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 15/11/2018 & 20/11/18
  2. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 10/11/2018 & 11/11/18
  3. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 03/11/2018 & 04/11/18
  4. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 25/10/2018 & 31/10/18
  5. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 20/10/2018 & 21/10/18

Α1 Ε.Σ.ΚΑ.Θ. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

Α1 EΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 8 4 4 0 20 20
2 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 7 4 3 1 30 01
3 AGRIA BC 7 4 3 1 20 11
4 ΙΩΝΑΣ 7 4 3 1 11 20
5 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙ 6 4 2 2 11 11
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 6 4 2 2 20 02
7 ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚ. 6 4 2 2 11 11
8 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 6 4 2 2 10 02
9 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 5 4 1 3 11 02
10 ΑΝΑΛΗΨΗ ΒΟΛΟΥ 5 4 1 3 11 02
11 Γ.Σ.ΣΚΙΑΘΟΥ 5 4 1 3 11 02
12 MYTIKAΣ 4 4 0 4 01 03

Α’ ΓΥΡΟΣ 

1η Αγωνιστική

Ανάληψη – Μύτικας  67-52
Γ.Σ.Βόλου – Αιολικός  79-65
ΑΕΒΔ – Ίωνας  53-60
Γ.Σ.Αλμυρού – Πλατύκαμπος  76-58
Σπάρτακος  – Σκιάθος  85-47
Αγριά – Κεραυνός  63-55

2η Αγωνιστική

Πλατύκαμπος – ΑΕΒΔ 61-65
Κεραυνός  – Γ.Σ.Αλμυρού 83-73
Ίωνας  – Γ.Σ.Βόλου  56-42
Αιολικός – Ανάληψη  72-63
Μύτικας – Σπάρτακος  70-102
Σκιάθος – Αγριά 62-66


3η Αγωνιστική

Ανάληψη – Ίωνας  35-57
Γ.Σ.Βόλου – Πλατύκαμπος  53-67
ΑΕΒΔ – Κεραυνός  65-61
Γ.Σ.Αλμυρού – Αγριά  84-64
Σκιάθος – Μύτικας  76-56
Σπάρτακος  – Αιολικός  74-55

4η Αγωνιστική

Γ.Σ.Αλμυρού – Σκιάθος 78-58
Αγριά – ΑΕΒΔ  51-45
Κεραυνός – Γ.Σ.Βόλου 58-47
Πλατύκαμπος – Ανάληψη  69-58
Ίωνας – Σπάρτακος  55-60
Αιολικός – Μύτικας  57-45

Α1 ΕΣΚΑΘ (2ος)

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝ ΕΚ
1 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 8   4 4 0 20 20
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡ.  8 4 4 0 30 10
3 ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7 4 3 1 11 20
4 Γ.Σ.ΓΟΜΦΟΙ  7 4 3 1 11 20
5 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 7 4 3 1 10 21
6 Γ.Σ.ΣΟΦΑΔΕΣ 6 4 2 2 11 11
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6 4 2 2 11 11
8 Α.Ε.Λ 6 4 2 2 20 02
9 ΦΟΙΒΟΣ 5 4 1 3 11 02
10 Γ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 4 4 0 4 02 02
11 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΜΟΥΖ. 4 4 0 4 02 02
12 ΦΑΛΩΡΕΙΑ 4 4 0 4 02 02


1η Αγωνιστική

Αστέρας – Γ.Σ.Νίκαιας  87-73
Γ.Σ.Αμπελώνα  – Γ.Σ.Μουζακίου  124-45
Σοφάδες – Ελασσόνα 89-54
Γόμφοι – Δαναοί  58-62
Αναγέννηση Καρ. – Φοίβος  93-74
ΑΕΛ – Φαλώρεια  69-45

2η Αγωνιστική

Ελασσόνα – Αναγέννηση Καρ.  65-101

Φοίβος – Γόμφοι  35-55

Δαναοί – Γ.Σ.Αμπελώνα  59-64

Γ.Σ.Μουζακίου – Αστέρας  42-84

Γ.Σ.Νίκαιας – ΑΕΛ  79-66

Φαλώρεια  – Σοφάδες 40-80

3η Αγωνιστική

ΑΕΛ – Γ.Σ.Μουζακίου  59-46
Αστέρας – Δαναοί  53-61
Γ.Σ.Αμπελώνα  – Φοίβος  76-45
Γόμφοι – Ελασσόνα  82-40
Αναγέννηση Καρ. – Σοφάδες  77-69
Φαλώρεια  – Γ.Σ.Νίκαιας  67-74


4η Αγωνιστική

Αναγέννηση Καρ. – Φαλώρεια 96-56
Σοφάδες – Γόμφοι  74-76
Ελασσόνα – Γ.Σ.Αμπελώνα 52-85
Φοίβος – Αστέρας  64-60
Δαναοί – ΑΕΛ  74-39
Γ.Σ.Μουζακίου – Γ.Σ.Νίκαιας  52-76