ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 13/12/2018 & 16/12/18
  2. ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Σ.ΚΑ.Θ
  3. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 06/12/2018 & 09/12/18
  4. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 01/12/2018 & 02/12/18
  5. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 24/11/2018 & 25/11/18

Α2 Ε.Σ.ΚΑ.Θ. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

Α2 EΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 SPORTS ACADEMY 8 4 4 0 20 20
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 8 4 4 0 20 20
3 ΝΙΚΑΙΑ 2012 7 4 3 1 20 11
4 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. 7 4 3 1 20 11
5 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ 6 4 2 2 11 11
6 ΙΩΛΚΙΑ 5 4 1 3 0-2 1-1
7 ΑΕΤΟΙ 5 4 1 3 11 02
8 BC VOLOS 5 4 1 3 03 10
9 Α.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 5 4 1 3 1-0 0-3
10 ΑΡΜΕΝΙΟ 4 4 0 4 02 02


Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Αρμένιο – Ελευθεριακός 61-70
Αετοί – ΑΣ Φαρσάλων 71-54
Νίκαια 2012 – Δημ. Ευξεινούπολης 77-76
Ιωλκία – Κένταυρος Ζαγοράς 40-57

BC Volos – Sports Academy 54-70


2η Αγωνιστική
Δημ. ΕυξεινούποληςΑετοί 59-56
Sports AcademyΝίκαια 2012 74-61
Κένταυρος Ζαγοράς
BC Volos 66-79
ΑΣ Φαρσάλων – Αρμένιο 66-57
Ελευθεριακός – Ιωλκία 55-47

3η Αγωνιστική
Αρμένιο – Δημ. Ευξεινούπολης 27-59
Αετοί – Sports Academy 49-74
Νίκαια 2012 – Κένταυρος Ζαγοράς 77-73
BC Volos – Ιωλκία 67-68 (60-60κ.α.)
Ελευθεριακός – ΑΣ Φαρσάλων  64-58

4η Αγωνιστική
Ιωλκία – Νίκαια 2012  64-80
Κένταυρος Ζαγοράς – Αετοί  87-47
Sports Academy – Αρμένιο  52-41

Δημ. Ευξεινούπολης – ΑΣ Φαρσάλων  62-51
BC Volos – Ελευθεριακός 51-63

Α2 EΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΜΑΓΟΙ 8 4 4 0 20 20
2 ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8 4 4 0 20 20
3 ΟΛΥΜΠΙΚΟΣ ΚΑΡ. 8 4 4 0 20 20
4 ΕΑΛ 6 4 2 2 11 11
5 ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ 5 4 1 3 12 01
6 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ. 5 4 1 3 11 02
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 5 4 1 3 02 11
8 ΚΑΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 5 4 1 3 12 01
9 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 3 1 2 00 12
10 ΝΕΟΙ ΑΕΛ 3 3 0 3 01 02


Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΕΤ – Ίκαρος Νεάπολης  58-41

Μάγοι Τρικάλων – Α.Ο.Σουφλαρίων 59-38
Νέοι ΑΕΛ – Ολυμπιακός Καρδίτσας  56-64

ΚΑΣ Δεσκάτης  – Κρόνος Τρικάλων 67-64

Απόλλων Καρδίτσας  – ΕΑΛ 52-54


2η Αγωνιστική

Κρόνος Τρικάλων – Μάγοι Τρικάλων  26-67
ΕΑΛ – ΚΑΣ Δεσκάτης  75-69
Α.Ο.Σουφλαρίων – ΑΕΤ 35-61
Ίκαρος Νεάπολης  – Νέοι ΑΕΛ  (Αναβολή)
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Απόλλων Καρδίτσας 69-62


3η Αγωνιστική

Α.Ο.Σουφλαρίων – Νέοι ΑΕΛ 63-48
ΑΕΤ – Κρόνος Τρικάλων  71-56
Μάγοι Τρικάλων – ΕΑΛ  57-53
ΚΑΣ Δεσκάτης  – Απόλλων Καρδίτσας  45-54
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Ίκαρος Νεάπολης 52-47


4η Αγωνιστική

Απόλλων Καρδίτσας – Μάγοι Τρικάλων 48-59
ΕΑΛ – ΑΕΤ  66-69
Κρόνος Τρικάλων – Νέοι ΑΕΛ  84-63
Α.Ο.Σουφλαρίων – Ίκαρος Νεάπολης  54-63
ΚΑΣ Δεσκάτης  – Ολυμπιακός Καρδίτσας  69-79