ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 13/12/2018 & 16/12/18
  2. ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Σ.ΚΑ.Θ
  3. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 06/12/2018 & 09/12/18
  4. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 01/12/2018 & 02/12/18
  5. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 24/11/2018 & 25/11/18

ΕΦΗΒΙΚΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

ΕΦΗΒΙΚΟ ΛΑΡ.

Α’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2 1 1 0
2 SPORTS ACADEMY 2 1 1 0
3 ΝΙΚΑΙΑ 2012 1 1 0 1
4 B.C.LARISSA 1 1 0 1
5 ΑΕΤΟΙ 00 0 0 0








1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΝΙΚΑΙΑ 2012   58-39
ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – B.C.LARISSA   96-40

2η Αγωνιστική
17/11/2018 15:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΑΕΤΟΙ
18/11/2018 19:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ B.C.LARISSA ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

3η Αγωνιστική
24/11/2018 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΤΟΙ    B.C.LARISSA
25/11/2018 19:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

4η Αγωνιστική
8/12/2018 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΕΤΟΙ
8/12/2018 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ B.C.LARISSA ΝΙΚΑΙΑ 2012

5η Αγωνιστική
22/12/2018 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΤΟΙ   ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
23/12/2018 19:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
19/1/2019 15:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
19/1/2019 19:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ B.C.LARISSA  ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

2η Αγωνιστική
2/2/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΤΟΙ  ΝΙΚΑΙΑ 2012
2/2/2019 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ B.C.LARISSA

3η Αγωνιστική
16/2/2019 19:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ B.C.LARISSA ΑΕΤΟΙ
16/2/2019 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

4η Αγωνιστική
2/3/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΤΟΙ  ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
2/3/2019 19:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 B.C.LARISSA

5η Αγωνιστική
23/2/2019 14:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΤΟΙ
9/2/2019 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΝΙΚΑΙΑ 2012

Β’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 2 1 1 0
2 ΑΣΤΕΡΑΣ 2 1 1 0
3 ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚ. 1 1 0 1
4 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 1 1 0 1
5 ΜΥΤΙΚΑΣ 00 0 0 0
6 ΦΟΙΒΟΣ 2002 00 0 0 0









1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ   47-61

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ   ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ   68-86

ΦΟΙΒΟΣ – ΜΥΤΙΚΑΣ  (Αναβολή)

2η Αγωνιστική

18/11/2018 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

18/11/2018 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

18/11/2018 11:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΦΟΙΒΟΣ

3η Αγωνιστική

9/12/2018 15:30 ΚΛ.ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ

2/12/2018 13:00 ΓΥΜΝ. ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ   ΦΟΙΒΟΣ

2/12/2018 14:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ

4η Αγωνιστική

23/12/2018 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΟΙΒΟΣ  ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

23/12/2018 15:00 ΓΥΜΝ. ΑΓΙΑΣ   ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ

23/12/2018 19:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ

5η Αγωνιστική

15/12/2018 13:00 ΚΛ.ΠΛΑΤΥΚ. ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

16/12/2018 19:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΤΙΚΑΣ

15/12/2018 19:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΦΟΙΒΟΣ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

20/1/2019 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

20/1/2019 15:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

27/1/2019 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ   ΦΟΙΒΟΣ

2η Αγωνιστική

3/2/2019 15:30 ΚΛ.ΠΛΑΤΥΚ.ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ

3/2/2019 15:00 ΓΥΜΝ.ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ  ΜΥΤΙΚΑΣ

10/2/2019 19:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΟΙΒΟΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3η Αγωνιστική

17/2/2019 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

17/2/2019 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΟΙΒΟΣ  ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

24/2/2019 16:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ

4η Αγωνιστική

3/3/2019 17:00 ΚΛ.ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  ΦΟΙΒΟΣ

2/3/2019 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

3/3/2019 15:30 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ   ΜΥΤΙΚΑΣ

5η Αγωνιστική

13/1/2019 13:00 ΓΥΜΝ. ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ  ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

5/1/2019 16:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

5/1/2019 14:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΦΟΙΒΟΣ  ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΑΓΝ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2018-19

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 4 2 2 0
2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 4 2 2 0
3 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 3 2 1 1
4 BC VOLOS 3 2 1 1
5 ΑΝΑΛΗΨΗ 2 1 1 0
6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2 0 2
7 AKAΔΗΜΙΑ ΓΣΒ 2 2 0 2
8 TITANEΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1 1 0 1

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
BC VOLOS  – ΓΣ ΝΙΚΗ  59-38
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  35-78
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ  39-69
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΝΑΛΗΨH  45-79

2η Αγωνιστική
ΒΟΛΟΥ ΓΣ    BC VOLOS  101-28
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ  86-26
ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ (15/11/2018)
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  20-59

3η Αγωνιστική
17/11/2018 21:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ BC VOLOS  ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
18/11/2018 16:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β
17/11/2018 10:30 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
18/11/2018 18:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

4η Αγωνιστική
30/11/2018 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   BC VOLOS
24/11/2018 12:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ
24/11/2018 10:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ
27/12/2018 20:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

5η Αγωνιστική
3/2/2018 2:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ BC VOLOS  ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
1/12/2018 11:45 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
1/12/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
2/12/2018 20:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β

6η Αγωνιστική
8/12/2018 10:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  BC VOLOS
8/12/2018 21:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ
8/12/2018 12:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ
13/12/2018 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

7η Αγωνιστική
16/12/2018 16:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ BC VOLOS   Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ
15/12/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β
15/12/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
22/12/2018 20:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΑΙΟΛΙΚΟΣ   ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ