ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 13/12/2018 & 16/12/18
  2. ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Σ.ΚΑ.Θ
  3. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 06/12/2018 & 09/12/18
  4. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 01/12/2018 & 02/12/18
  5. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 24/11/2018 & 25/11/18

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Σ.ΚΑ.Θ. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

Προημιτελικοί  (Διπλοί αγώνες)
Αποτελεσματα 1ου αγωνα
Αετός Πλατυκάμπου – Ίωνας 64-64
Γ.Σ.Αλμυρού – Σπάρτακος 59-61
Κεραυνός Λάρισας – Γ.Σ.Αμπελώνα 37-63
Γ.Σ.Σοφαδων – Αναγέννηση  60-72

Φάση 16 (Σάββατο 13-14/10/2018)
1. Αιολικός Βόλου- Ίωνας 63-66
2. Γ.Σ.Βόλου – Αετός Πλατυκάμπου 67-71
3. Αγριά – Γ.Σ.Αλμυρού  60-75
4. Αστέρας – Κεραυνός Λάρισας  66-67
5. Φοίβος – Σπάρτακος  50-82
6. Sports Academy – Γ.Σ.Αμπελώνα  43-89
7. Δαναοί – Γ.Σ.Σοφαδων  66-78
8. Αναγέννηση – Γ.Σ. Γόμφων  81-71


1ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤ. 6 3 3 0
2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 5 3 2 1
3 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 4 3 1 2
4 ΙΩΛΚΙΑ 2 3 0 3


1η αγωνιστική

Γ.Σ.Νίκαιας – Ιωλκία  20-0 α.α.
Αετός Πλατυκάμπου- Αιολικός 75-71

2η αγωνιστική
Αιολικός – Γ.Σ.Νίκαιας  81-59
Ιωλκία – Αετός Πλατυκάμπου  37-60

3η αγωνιστική
Γ.Σ.Νίκαιας – Αετός Πλατυκάμπου  65-72
Αιολικός – Ιωλκία  68-47



2ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΙΩΝΑΣ 8 4 4 0
2 ΑΓΡΙΑ 7 4 3 1
3 ΑΕΒΔ 6 4 2 2
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ. 5 4 1 3
5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 4 0 4

1η αγωνιστική
Ελευθεριακός – Ίωνας 50-84
Αγριά- Α.Ε.Β.Δ. 64-58 (55-55 κ.α.)
Ρεπό: Κένταυρος Ζαγοράς

2η αγωνιστική
Ίωνας – Κένταυρος Ζαγοράς  65-44
Α.Ε.Β.Δ. – Ελευθεριακός  72-37
Ρεπό: Αγριά

3η αγωνιστική
Κένταυρος Ζαγοράς – Α.Ε.Β.Δ.  52-53
Ελευθεριακός – Αγριά  41-87
Ρεπό:  Ίωνας

4η αγωνιστική
Αγριά – Κένταυρος Ζαγοράς  73-51
Α.Ε.Β.Δ. – Ίωνας  59-66
Ρεπό: Ελευθεριακός

5η αγωνιστική
Κένταυρος Ζαγοράς – Ελευθεριακός 61-43
Ίωνας – Αγριά  72-63

Ρεπό: Α.Ε.Β.Δ.

3ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 6 3 3 0
2 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 5 3 2 1
3 ΑΝΑΛΗΨΗ 4 3 1 2
4 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. 3 3 0 3

1η αγωνιστική
Ανάληψη – Γ.Σ.Βόλου  46-74
Δήμητρα Ευξεινούπολης- Γ.Σ.Αλμυρού  49-74

2η αγωνιστική
Γ.Σ.Αλμυρού – Ανάληψη  64-46
Γ.Σ.Βόλου – Δήμητρα Ευξεινούπολης   67-56

3η αγωνιστική
Ανάληψη  – Δήμητρα Ευξεινούπολης  56-38
Γ.Σ.Αλμυρού – Γ.Σ.Βόλου  66-51

4ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 8 4 4 0
2 ΑΣΤΕΡΑΣ 7 4 3 1
3 ΜΥΤΙΚΑΣ 6 4 2 2
4 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 5 4 1 3
5 ΕΑΛ 4 4 0 4

1η αγωνιστική
Αετοί  – ΕΑΛ 62-55
Αστέρας – Μύτικας  75-51
Ρεπό: Γ.Σ.Αμπελώνα

2η αγωνιστική
ΕΑΛ – Γ.Σ.Αμπελώνα  42-80
Μύτικας –  Αετοί  50-45
Ρεπό: Αστέρας

3η αγωνιστική
25/9  19:00  Κλ. Αμπελώνα    Γ.Σ.Αμπελώνα – Μύτικας
Αετοί – Αστέρας    58-83
Ρεπό:  ΕΑΛ

4η αγωνιστική
Αστέρας – Γ.Σ.Αμπελώνα  51-67
Μύτικας – ΕΑΛ  59-50
Ρεπό:  Αετοί

5η αγωνιστική
Γ.Σ.Αμπελώνα –  Αετοί  87-52
ΕΑΛ – Αστέρας  47-67

Ρεπό: Μύτικας


5ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 8 4 4 0
2 SPORTS ACADEMY 7 4 3 1
3 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 6 4 2 2
4 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ. 5 4 1 3
5 ΝΙΚΑΙΑ 2012 4 4 0 4

1η αγωνιστική
Νίκαια 2012 – Sports Academ  47-58
ΊκαροςΛάρισας – Σπάρτακος Λάρισας  44-62
Ρεπό: Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας

2η αγωνιστική
Sports Academy – Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας  80-70 (53-53κ.α., 63-63 α’ παρ)
Σπάρτακος Λάρισας –  Νίκαια 2012  104-50
Ρεπό: ΊκαροςΛάρισας

3η αγωνιστική
Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας- Σπάρτακος Λάρισας  69-83
Νίκαια 2012- ΊκαροςΛάρισας  47-54
Ρεπό:  Sports Academy

4η αγωνιστική
ΊκαροςΛάρισας- Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας  45-59
Σπάρτακος Λάρισας – Sports Academy  73-38
Ρεπό:  Νίκαια 2012

5η αγωνιστική
Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας –  Νίκαια 2012  92-49
Sports Academy – ΊκαροςΛάρισας  67-62

Ρεπό: Σπάρτακος Λάρισας

 

6ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 6 3 3 0
2 ΦΟΙΒΟΣ 5 3 2 1
3 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ 4 3 1 2
4 ΝΕΟΙ AEΛ 3 3 0 3

1η αγωνιστική
Σουφλάρια – Κεραυνός  39-97
Νέοι  Α.Ε.Λ- Φοίβος 40-60

2η αγωνιστική
Φοίβος – Σουφλάρια  66-41
Κεραυνός- Nέοι Α.Ε.Λ  71-35

3η αγωνιστική
Σουφλάρια – Νέοι  Α.Ε.Λ 76-40
Φοίβος-Κεραυνός 40-57

7ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΟΦΑΔΕΣ 8 4 4 0
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 7 4 3 1
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. 6 4 2 2
4 ΜΑΓΟΙ 5 4 1 3
5 Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 4 4 0 4

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Μάγοι  70-49
Γ.Σ.Μουζακίου – Αναγέννηση Καρδίτσας  54-93
Ρεπό: Γ.Σ.Σοφάδων

2η αγωνιστική
Μάγοι – Γ.Σ.Σοφάδων  41-65
Αναγέννηση Καρδίτσας-  Ολυμπιακός Καρδίτσας 97-63
Ρεπό: Γ.Σ.Μουζακίου

3η αγωνιστική
Γ.Σ.Σοφάδων- Αναγέννηση Καρδίτσας  91-82
Ολυμπιακός Καρδίτσας- Γ.Σ.Μουζακίου  85-52
Ρεπό:  Μάγοι

4η αγωνιστική
Γ.Σ.Μουζακίου- Γ.Σ.Σοφάδων  42-98
Αναγέννηση Καρδίτσας – Μάγοι  79-58
Ρεπό:  Ολυμπιακός Καρδίτσας

5η αγωνιστική
Γ.Σ.Σοφάδων-  Ολυμπιακός Καρδίτσας  85-55
Μάγοι – Γ.Σ.Μουζακίου  83-40

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας


8ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΓΟΜΦΩΝ 8 4 4 0
2 ΔΑΝΑΟΙ 7 4 3 1
3 ΦΑΛΩΡΕΙΑ 5 4 1 3
4 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ. 5 4 1 3
5 ΔΕΣΚΑΤΗ 5 4 1 3

1η αγωνιστική
Γ.Σ.Γόμφων – Κρόνος Τρικάλων  90-41
Δαναοί – Φαλώρεια  69-45
Ρεπό: ΚΑΣ Δεσκάτης

2η αγωνιστική
Κρόνος Τρικάλων- ΚΑΣ Δεσκάτης 64-51
Φαλώρεια-  Γ.Σ.Γόμφων 36-74
Ρεπό: Δαναοί

3η αγωνιστική
ΚΑΣ Δεσκάτης- Φαλώρεια  63-61
Γ.Σ.Γόμφων- Δαναοί  70-59
Ρεπό:  Κρόνος Τρικάλων

4η αγωνιστική
Δαναοί- ΚΑΣ Δεσκάτης  101-44
Φαλώρεια – Κρόνος Τρικάλων  61-49
Ρεπό:  Γ.Σ.Γόμφων

5η αγωνιστική
ΚΑΣ Δεσκάτης-  Γ.Σ.Γόμφων  46-68
Κρόνος Τρικάλων – Δαναοί  37-89

Ρεπό: Φαλώρεια