ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 13/12/2018 & 16/12/18
  2. ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Σ.ΚΑ.Θ
  3. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 06/12/2018 & 09/12/18
  4. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 01/12/2018 & 02/12/18
  5. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 24/11/2018 & 25/11/18

ΠΑΙΔΙΚΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Α’ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 7 4 3 1
2 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 7 4 3 1
3 Ν. Α.Ε.Λ. 5 4 1 3
4 SPORTS ACADEMY 4 3 1 2
5 ΑΣΤΕΡΑΣ 4 3 1 2
6 ΦΟΙΒΟΣ 4 3 1 2
7 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 4 3 2 1

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ   44-37
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  59-75
ΦΟΙΒΟΣ – Ν.ΑΕΛ  84-68

2η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  20-0 α.α.
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  76-63
Ν.ΑΕΛ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  54-53

3η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  89-62

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – Ν.ΑΕΛ  83-60

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΦΟΙΒΟΣ  56-48

4η Αγωνιστική
Ν.ΑΕΛ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  41-78
ΦΟΙΒΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  62-70
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  61-43

5η Αγωνιστική 
24/11/2018 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ
24/11/2018 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
25/11/2018 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ – Ν.ΑΕΛ

6η Αγωνιστική
9/12/2018 11:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
9/12/2018 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛ ΦΟΙΒΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ
9/12/2018 19:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ Ν.ΑΕΛ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική
16/12/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ
16/12/2018 11:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
16/12/2018 11:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
13/1/2019 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ –
12/1/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
13/1/2019 11:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ Ν.ΑΕΛ – ΦΟΙΒΟΣ

2η Αγωνιστική
19/1/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ
20/1/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
20/1/2019 13:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ν.ΑΕΛ

3η Αγωνιστική
27/1/2019 11:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
26/1/2019 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ Ν.ΑΕΛ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ
27/1/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛ ΦΟΙΒΟΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

4η Αγωνιστική
3/2/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  – Ν.ΑΕΛ
3/2/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΦΟΙΒΟΣ
3/2/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική
16/2/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛ ΦΟΙΒΟΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
16/2/2019 11:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ
17/2/2019 17:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ Ν.ΑΕΛ – ΑΣΤΕΡΑΣ

6η Αγωνιστική
23/2/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
24/2/2019 11:00 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑΣ –  ΦΟΙΒΟΣ
24/2/2019 12:00 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Ν.ΑΕΛ

7η Αγωνιστική
3/3/2019 11:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
3/3/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ
3/3/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛ ΦΟΙΒΟΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

Β’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 8 4 4 0
2 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 8 4 4 0
3 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 6 4 2 2
4 ΜΥΤΙΚΑΣ 5 4 1 3
5 ΠΥΡΣΟΣ 5 4 1 3
6 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ 4 4 0 4

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ  46-26

ΠΥΡΣΟΣ  ΕΛΑΣΣΟΝΑ  30-78

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΟΝΟΣ  33-27

2η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΚΑΣ  80-52
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  84-40
ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  37-111

3η Αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ  52-46
ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  33-100
ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  44-77

4η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ  41-29

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.  54-31

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  80-67

5η Αγωνιστική

2/12/2018 10:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΥΤΙΚΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2/12/2018 13:00 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

24/11/2018 14:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

16/12/2018 16:00 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑΣ

16/12/2018 12:00 ΚΛ.ΕΛΑΣ. ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16/12/2018 12:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

2η Αγωνιστική

19/1/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΥΤΙΚΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.

19/1/2019 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

20/1/2019 11:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.

3η Αγωνιστική

27/1/2019 14:30 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ

27/1/2019 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2/2/2019 14:30 ΚΛ.ΕΛΑΣ. ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.

4η Αγωνιστική

3/2/2019 14:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

10/2/2019 19:00 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16/2/2019 14:30 ΚΛ.ΕΛΑΣ. ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

5η Αγωνιστική

17/2/2019 19:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

23/2/2019 14:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.

24/2/2019 11:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Γ’ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 SPORTS ACAD.  Β’ 5 3 2 1
2 ΕΘΝΙΚΟΣ 5 4 1 3
3 ΜΥΤΙΚΑΣ Β’ 4 2 2 0
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β’ 4 2 2 0
5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ B’ 4 3 1 2
6 ΦΑΛΑΝΗ 3 3 0 3
7 ΑΕΛ 2 1 1 0

** Η ΑΕΛ πήρε τη θέση της Νίκαιας 2012
1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΦΑΛΑΝΗ  ΜΥΤΙΚΑΣ Β’  28-59

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 46-22

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β    ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  99-7

2η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΝΙΚΑΙΑ 2012  (Αναβολή)
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  50-37
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’  31-49

3η Αγωνιστική

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β’   (Αναβολή)
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  40-41
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β’ 32-70

4η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕΛ 52-56**

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  (Αναβολή)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΜΥΤΙΚΑΣ Β 41-51

5η Αγωνιστική

24/11/2018 15:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β

24/11/2018 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’

25/11/2018 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6η Αγωνιστική

9/12/2018 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΝΙΚΑΙΑ 2012

9/12/2018 11:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΜΥΤΙΚΑΣ Β

9/12/2018 17:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠ-ΑΡΤΑΚΟΣ Β

7η Αγωνιστική

16/12/2018 14:30 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

16/12/2018 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’

16/12/2018 15:00 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

13/1/2019 17:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

12/1/2019 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠ-ΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’

13/1/2019 19:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β

2η Αγωνιστική

19/1/2019 19:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΜΥΤΙΚΑΣ Β

20/1/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β

20/1/2019 11:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3η Αγωνιστική

3/2/2019 11:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΝΙΚΑΙΑ 2012

26/1/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

3/2/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’

4η Αγωνιστική

9/2/2019 19:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

10/2/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β

10/2/2019 11:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β

5η Αγωνιστική

17/2/2019 13:30 7ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΝΙΚΑΙΑ 2012

17/2/2019 11:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

17/2/2019 11:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Β

6η Αγωνιστική

23/2/2019 19:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’

24/2/2019 16:00 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β

24/2/2019 14:00 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

7η Αγωνιστική

2/3/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012

3/3/2019 13:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΜΥΤΙΚΑΣ Β

3/3/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7 4 3 1
2 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 6 3 3 0
3 Γ.Σ.ΣΚΙΑΘΟΥ 6 3 3 0
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. 1 5 3 2 1
5 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 5 3 2 1
6 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 4 3 1 2
7 ΑΝΑΛΗΨΗ 4 3 1 2
8 ΑΓΡΙΑ 3 3 0 3
9 BC VOLOS 3 3 0 3
10 ΑΕΒΔ 2 2 0 2



1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΣ ΝΙΚΗ – ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   65-53
Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ – ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  33-92
ΒΟΛΟΥ ΓΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  59-53
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 – Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  57-50

2η Αγωνιστική
ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   BC VOLOS  72-47
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ  42-64
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  83-36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  40-56

3η Αγωνιστική
BC VOLOS – ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  41-53
ΓΣ ΝΙΚΗ – ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  52-55
ΑΓΡΙΑΣ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  43-45
ΒΟΛΟΥ ΓΣ – Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 77-57

4η Αγωνιστική
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ – BC VOLOS  85-39
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ  49-60
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ – Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  (12/11/2018 στις 20:30)
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΝΑΛΗΨH 56-53

5η Αγωνιστική
17/11/2018 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ BC VOLOS   ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
17/11/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1
17/11/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ
17/11/2018 9:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ

6η Αγωνιστική
24/11/2018 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 BC VOLOS
24/11/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ
25/11/2018 15:00 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β
25/11/2018 12:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική
1/12/2018 20:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ BC VOLOS   Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
1/12/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ
1/12/2018 9:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1
2/12/2018 10:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

8η Αγωνιστική
8/12/2018 19:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ    BC VOLOS
8/12/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ
8/12/2018 20:00 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β
8/12/2018 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
8/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ

9η Αγωνιστική
16/12/2018 14:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ BC VOLOS   Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ
16/12/2018 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΒΟΛΟΥ ΓΣ
16/12/2018 10:30 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
16/12/2018 14:00 ΓΗΠ. ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1

10η Αγωνιστική
22/12/2018 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β
22/12/2018 16:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
22/12/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
22/12/2018 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

11η Αγωνιστική
13/1/2018 16:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ BC VOLOS    ΓΣ ΝΙΚΗ
13/1/2018 10:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ
13/1/2018 14:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ ΓΣ
13/1/2018 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ