A1 ΕΣΚΑΘ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου και 2ου ομίλου της Α1 ΕΣΚΑΘ όπως προέκυψε
μετά από την κλήρωση που έγινε.

1ος όμιλος

1η αγωνιστική - 10η
Ανάληψη - Λεχώνια 70-61
Μύτικας - Αλμυρός 66-95
Εθνικός - Ν. Αθλητές 45-36
Ολύμπια - Νίκαια 47-60
ΓΣ Βόλου - Ολυμπιακός Β. 73-64

2η αγωνιστική - 11η
Ολυμπιακός Βόλου - Ολύμπια
Νίκαια - Εθνικός
Ν. Αθλητές - Μύτικας
Αλμυρός - Ανάληψη
Λεχώνια - ΓΣ Βόλου

3η αγωνιστική - 12η
Ανάληψη - Ν. Αθλητές
Μύτικας - Νίκαια
Εθνικός - Ολυμπιακός Βόλου
Ολύμπια - ΓΣ Βόλου
Λεχώνια - Αλμυρός

4η αγωνιστική - 13η
Ολύμπια-Λεχώνια
ΓΣ Βόλου-Εθνικός
Ολυμπιακός Βόλου-Μύτικας
Νίκαια-Ανάληψη
Ν. Αθλητές-Αλμυρός

5η αγωνιστική - 14η
Ανάληψη-Ολυμπιακός Βόλου
Μύτικας-ΓΣ Βόλου
Εθνικός-Ολύμπια
Αλμυρός-Νίκαια
Λεχώνια-Ν. Αθλητές

6η αγωνιστική - 15η
Εθνικός-Λεχώνια
Ολύμπια-Μύτικας
ΓΣ Βόλου-Ανάληψη
Ολυμπιακός Βόλου-Αλμυρός
Νίκαια-Ν. Αθλητές

7η αγωνιστική - 16η
Ανάληψη-Ολύμπια
Μύτικας-Εθνικός
Ν. Αθλητές-Ολυμπιακός Βόλου
Αλμυρός-ΓΣ Βόλου
Λεχώνια-Νίκαια

8η αγωνιστική - 17η
Μύτικας-Λεχώνια
Εθνικός-Ανάληψη
Ολύμπια-Αλμυρός
ΓΣ Βόλου-Ν. Αθλητές
Ολυμπιακός Βόλου-Νίκαια

9η αγωνιστική - 18η
Ανάληψη-Μύτικας
Νίκαια-ΓΣ Βόλου
Ν. Αθλητές-Ολύμπια
Αλμυρός-Εθνικός
Λεχώνια-Ολυμπιακός Βόλου

2ος όμιλος

1η αγωνιστική - 10η 
Φάρσαλα-Φοίβος 67-62
Μάγοι-Ολυμπιακός Καρδίτσας 69-52
ΑΕΛ-Κεραυνός 65-48
Καρδίτσα-Ελασσόνα 63-57
ΕΑΛ-Καλαμπάκα 66-74

2η αγωνιστική - 11η 
Καλαμπάκα-Καρδίτσα
Ελασσόνα-ΑΕΛ
Κεραυνός-Μάγοι
Ολυμπιακός Καρδίτσας-Φάρσαλα
Φοίβος-ΕΑΛ

3η αγωνιστική - 12η 
Φάρσαλα-Κεραυνός
Μάγοι-Ελασσόνα
ΑΕΛ-Καλαμπάκα
Καρδίτσα-ΕΑΛ
Φοίβος-Ολυμπιακός Καρδίτσας

4η αγωνιστική - 13η 
Καρδίτσα-Φοίβος 
ΕΑΛ-ΑΕΛ
Καλαμπάκα-Μάγοι
Ελασσόνα-Φάρσαλα
Κεραυνός-Ολυμπιακός Καρδίτσας

5η αγωνιστική - 14η 
Φάρσαλα-Καλαμπάκα
Μάγοι-ΕΑΛ
ΑΕΛ-Καρδίτσα
Ολυμπιακός Καρδίτσας-Ελασσόνα
Φοίβος-Κεραυνός

6η αγωνιστική - 15η 
ΑΕΛ-Φοίβος
Καρδίτσα-Μάγοι
ΕΑΛ-Φάρσαλα
Καλαμπάκα-Ολυμπιακός Καρδίτσας
Ελασσόνα-Κεραυνός

7η αγωνιστική - 16η 
Φάρσαλα-Καρδίτσα
Μάγοι-ΑΕΛ
Κεραυνός-Καλαμπάκα
Ολυμπιακός Καρδίτσας-ΕΑΛ
Φοίβος-Ελασσόνα

8η αγωνιστική - 17η 
Μάγοι-Φοίβος
ΑΕΛ-Φάρσαλα
Καρδίτσα-Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΕΑΛ-Κεραυνός
Καλαμπάκα-Ελασσόνα

9η αγωνιστική - 18η 
Φάρσαλα-Μάγοι
Ελασσόνα-ΕΑΛ
Κεραυνός-Καρδίτσα
Ολυμπιακός Καρδίτσας-ΑΕΛ
Φοίβος-Καλαμπάκα

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
Design by ΕΣΚΑΘ | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΚΑΘ - Premium Blogger Themes | ΕΣΚΑΘ