A2 ΕΣΚΑΘ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου και 2ου ομίλου της Α2 ΕΣΚΑΘ όπως προέκυψε
μετά από την κλήρωση που έγινε

1ος όμιλος

1η αγωνιστική - 10η 
Διμήνι-Ερμής Αγιάς
Ιωλκία-Αετοί Λάρισας
Τύρναβος-Ζαγορά
Δίλοφος-ΓΣ Αμπελώνα
Ρεπό θα έχει η Σκιάθος. 

2η αγωνιστική - 11η 
ΓΣ Αμπελώνα-Τύρναβος
Ζαγορά-Ιωλκία
Αετοί Λάρισας-Διμήνι
Ερμής Αγιάς-Σκιάθος
Ρεπό θα έχει ο Δίλοφος

3η αγωνιστική - 12η 
Σκιάθος-Αετοί Λάρισας
Διμήνι-Ζαγορά
Ιωλκία-ΓΣ Αμπελώνα
Τύρναβος-Δίλοφος
Ρεπό θα έχει ο Ερμής Αγιάς

4η αγωνιστική - 13η 
Δίλοφος-Ιωλκία
ΓΣ Αμπελώνα-Διμήνι
Ζαγορά-Σκιάθος
Αετοί Λάρισας-Ερμής Αγιάς
Ρεπό θα έχει ο Τύρναβος. 

5η αγωνιστική - 14η 
Σκιάθος-ΓΣ Αμπελώνα
Διμήνι-Δίλοφος
Ιωλκία-Τύρναβος
Ερμής Αγιάς-Ζαγορά
Ρεπό θα έχουν οι Αετοί Λάρισας

6η αγωνιστική - 15η 
Τύρναβος-Διμήνι
Δίλοφος-Σκιάθος
ΓΣ Αμπελώνα-Ερμής Αγιάς
Ζαγορά-Αετοί Λάρισας
Ρεπό θα έχει η Ιωλκία


7η αγωνιστική - 16η 
Σκιάθος-Τύρναβος
Διμήνι-Ιωλκία
Αετοί Λάρισας-ΓΣ Αμπελώνα
Ερμής Αγιάς-Δίλοφος
Ρεπό θα έχει η Ζαγορά

8η αγωνιστική - 17η 
Ιωλκία-Σκιάθος
Τύρναβος-Ερμής Αγιάς
Δίλοφος-Αετοί Λάρισας
ΓΣ Αμπελώνα-Ζαγορά
Ρεπό θα έχει το Διμήνι

9η αγωνιστική - 18η 
Σκιάθος-Διμήνι
Ζαγορά-Δίλοφος
Αετοί Λάρισας-Τύρναβος
Ερμής Αγιάς-Ιωλκία
Ρεπό θα έχει ο ΓΣ Αμπελώνα

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική -10η 
Φαλώρεια-Ερμής Τρ.
Ίκαροι Τρ.-Σοφάδες
Κρόνος -Αγ. Νέστορας
ΓΣ Φύλλου-Σπάρτακος
Ρεπό θα έχει η Μητρόπολη. 

2η αγωνιστική - 11η 
Σπάρτακος-Κρόνος 
Αγ. Νέστορας-Ίκαροι Τρ.
Σοφάδες-Φαλώρεια
Ερμής Τρ.-Μητρόπολη
Ρεπό θα έχει ο ΓΣ Φύλλου

3η αγωνιστική - 12η 
Μητρόπολη-Σοφάδες
Φαλώρεια-Αγ. Νέστορας
Ίκαροι Τρ.-Σπάρτακος
Κρόνος -ΓΣ Φύλλου
Ρεπό θα έχει ο Ερμής Τρ.

4η αγωνιστική - 13η 
ΓΣ Φύλλου-Ίκαροι Τρ.
Σπάρτακος-Φαλώρεια
Αγ. Νέστορας-Μητρόπολη
Σοφάδες-Ερμής Τρ.
Ρεπό θα έχει ο Κρόνος


5η αγωνιστική - 14η 
Μητρόπολη-Σπάρτακος
Φαλώρεια-ΓΣ Φύλλου
Ίκαροι Τρ.-Κρόνος 
Ερμής Τρ.-Αγ. Νέστορας
Ρεπό θα έχουν οι Σοφάδες

6η αγωνιστική - 15η 
Κρόνος -Φαλώρεια
ΓΣ Φύλλου-Μητρόπολη
Σπάρτακος-Ερμής Τρ.
Αγ. Νέστορας-Σοφάδες
Ρεπό θα έχουν οι Ίκαροι Τρ.

7η αγωνιστική - 16η 
Μητρόπολη-Κρόνος 
Φαλώρεια-Ίκαροι Τρ.
Σοφάδες-Σπάρτακος
Ερμής Τρ.-ΓΣ Φύλλου
Ρεπό θα έχει ο Αγ. Νέστορας

8η αγωνιστική - 17η 
Ίκαροι Τρ.-Μητρόπολη
Κρόνος -Ερμής Τρ.
ΓΣ Φύλλου-Σοφάδες
Σπάρτακος-Αγ. Νέστορας
Ρεπό θα έχει η Φαλώρεια

9η αγωνιστική - 18η 
Μητρόπολη-Φαλώρεια
Αγ. Νέστορας-ΓΣ Φύλλου
Σοφάδες-Κρόνος 
Ερμής Τρ.-Ίκαροι Τρ.
Ρεπό θα έχει ο Σπάρτακος

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
Design by ΕΣΚΑΘ | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΚΑΘ - Premium Blogger Themes | ΕΣΚΑΘ