Διαιτητές-Κομισάριοι Β’-Γ’ Εθνικής

Δείτε τους διαιτητές-κομισάριους για τους αγώνες της Β’-Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών που θα
γίνουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (03-04/11)

Β’ Εθνική Κατ. Ανδρών (4/11, 4η αγων.)
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
Όμιλος Νότου
Δάφνης 17.00 Αμύντας-Κρόνος Αγ. Δημ. Παπαγιαννόπουλος-Παπανικολάου (Μαυρουδής)
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Έσπερος ΑΟ Π. Σαλαβός-Μακρής (Χασάπης)
Ν.Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Ένωση Ιλίου Παυλόπουλος-Ζακεστίδης (Δημητριάδης)
Περάματος 17.00 Περάματος Ερμής-ΑΣΕ Δούκα Τσαρουχά-Αναστασίου (Τσάμης)
Στρέφη 17.00 Αετός-Χολαργός Θεοδωρόπουλος-Παπαφωτίου (Παπαδόπουλος Κ.)
Κανήθου 17.00 Χαλκίδα-ΑΕΚ Κυριακόπουλος-Λιότσος (Ιωάννου)
Όμιλος Βορρά
Ιβανώφειο (κθ) 17.00 Ηρακλής-Μεταμόρφωση Β. Αργυρού-Ευφραιμίδης (Κυμιατζής)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευ.-ΣΑΑΚ Ανατόλια Συμεωνίδης-Πολυχρονιάδης (Φωτιάδης)
Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Μαρούσι Πόντας-Αναγνώστου (Σακελαρίου)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα-ΜΕΝΤ Τζίμα-Λόρτος (Παπαγεωργίου)
Αρναίας 17.00 ΣΑ Στρατωνίου-Πιερικός Αρχέλαος Λαζαρίδης-Μοσχοτόγλου (Μηνοβγιούδης)
Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Φίλιππος Βερ. Δαρλαμήτσος-Δημόπουλος (Σιώκας)

Γ’ Εθνική Κατ. Ανδρών (3-4/11, 3η αγων.)
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
1ος Όμιλος Νότου
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 80-Νίκη Αμαρουσίου Κρεσταινίτης-Κωνσταντινίδου (Κωστής)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Κρανίδι Αποστολίδης-Μαγκουνής (Μπατζάκας)
Λουτρακίου 17.00 Ποσειδών Λ.-Γαλάτσι Μπλέτσας-Πρωτούλης (Πετρόπουλος)
Σαλπέα 17.00 Εθνικός ΟΦΠΦ-Ολυμπιονίκης Μαρνελάκης-Βαλούρδος (Τσίχλας)
ΚΓ Παναγούλας 14.30 ΑΓΕ Ζακύνθου-Αγρίνιο Διμπινούδης-Καλαϊτζάκης (Ρόζης)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Χαλάνδρι Λαζαρίδης-Φασόλης (Παπαγιαννόπουλος)

2ος Όμιλος Νότου
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
Λίντο 18.00 Εργοτέλης-Πολυκράτης Ραχιώτης-Μελής (Γιαννακουδάκης)
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
1ο Γυμν. Κορωπίου 17.00 Κορωπί-Παναγίτσα Χ. Καραλής-Μαυρατζάς (Λημνιάτης)
Παπάγου 14.00 Παπάγου-Παπάδος Γέρας Κοντίλης-Γιαννακουδάκης (Μακρίδης)
Μίλωνα 17.00 Μίλων-Ιωνικός Ν. Μαραμής-Τσάτσης (Δραμεσιώτης)
Νέας Πεντέλης 12.00 Πεντέλη-Ιεράπετρα Σταθόπουλος-Γιώτη (Φαλούκας)

1ος Όμιλος Βορρά
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
ΔΑΚ Αριδαίας 18.00 ΦΟ Αριδαίας-Αργοναύτης Γερακίνης-Πιτσίλκας Β (Κοντόζης)
Κυριακή 4 Νεοεμβρίου
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι-Φοίνιξ Λάρ. Μαντήλας-Νάκας (Κηπουρίδης)
Αλκαζάρ 18.00 Αστέρας Λάρ.-Ηρακλής Κοζ. Τσιρτσιμάλης-Κατσιάνης (Παπαδημητρίου Θ)
Παλαμά 18.00 Τιτάνες Π.-Βυζαντινός Καρακατσανίδης-Ελευθεριάδης (Τέγα)
Β’ ΔΑΚ Κιλκίς 18.00 Αετός Κιλκίς-Πρωτέας Γρεβ. Φουτζήλας-Κοϊμτζόγλου (Δεπούδης)
Άργους Ορ. 18.00 Άργος Ορ.-Ιωάννινα Φακίτσας-Ζαχαρής (Παντελάκης)

2ος Όμιλος Βορρά
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Ν.Μαρμαράς Παπαγερίδης-Ντούρας (Μπαγκλατζής)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αναγέννηση Φλ. Θεοδώρου-Σιταρίδης (Βορεάδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΧΑΝΘ Ζαγορίδης-Πετανίδου (Χαρισόπουλος)
Δράμας 18.00 Τιτάνες-Ορφέας Ν.Σκοπού Τσουμαχίδης-Παργιανόπουλος (Λαμπρίδης)
Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-ΜΑΣ Μαντουλίδης Δεληγιαννίδης-Τζιβελεκίδου (Λαδένης)
Ν.Τρίγλιας 18.00 Ευρώπη Πευκοχ.-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρα Παπαδόπουλος Θ-Παπαγεωργίου (Βαφείδης)

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
Design by ΕΣΚΑΘ | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΚΑΘ - Premium Blogger Themes | ΕΣΚΑΘ