ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α-2 ΑΌΜΙΛΟΣ 2015-16

                                                      
                                                            ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
                                     Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2015-2016
                    1  ος
                                                                 1  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  24/10/2015   17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 53-36
  25/10/2015   12:30   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 48-63
  24/10/2015   16:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 61-49
  24/10/2015   19:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 84-49
  24/10/2015   19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΜΥΤΙΚΑΣ64-62
                                                                 2  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  31/10/2015   15:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 44-56
  1/11/2015    12:30   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 60-59
  31/10/2015   19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       ΑΣ ΙΩΝΑΣ 56-74
  31/10/2015   17:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 54-52
  31/10/2015   15:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 34-58
                                                                 3  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  7/11/2015    19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.68-38
  8/11/2015    11:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ69-75
  7/11/2015    16:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               ΜΥΤΙΚΑΣ 65-40
  7/11/2015    19:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ62-52
  7/11/2015    19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 44-46
                                                                 4  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  14/11/2015   19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 
  15/11/2015   12:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 47-48
 14/11/2015   15:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΑΣ ΙΩΝΑΣ 43-64 
 14/11/2015   19:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ63-34
  14/11/2015   17:30   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 52-57
   Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2015                                                                                                         ΕΟ.Κ


                                                                 5  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  21/11/2015   1530 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΜΥΤΙΚΑΣ 62-63
  22/11/2015   11:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 59-49
  21/11/2015   16:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 61-57
  21/11/2015   19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.45-62
  21/11/2015   15:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 50-61
                                                                 6  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  28/11/2015   19:00   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 63-72
  29/11/2015   11:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 77-62
  28/11/2015   19:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 76-41
  28/11/2015   15:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 53-40
  28/11/2015   19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 60-58
                                                                 7  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  12/12/2015   17:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
  13/12/2015   11:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  12/12/2015   15:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
  12/12/2015   15:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  12/12/2015   17:30   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 ΜΥΤΙΚΑΣ
                                                                 8  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  19/12/2015   16:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 56-49
  20/12/2015   12:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 42-45
  19/12/2015   19:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 77-59
  19/12/2015   19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.53-48 
  19/12/2015   19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 66-47
                                                                 9  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  10/1/2016    12:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 58-44
  9/1/2016      19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΜΥΤΙΚΑΣ40-62
  9/1/2016      15:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          ΑΣ ΙΩΝΑΣ 54-74
  9/1/2016      16:00   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 62-81
  9/1/2016      19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 53-56
                    2  ος
                                                                 1  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  16/1/2016    15:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  17/1/2016               ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ
  16/1/2016    16:30   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 ΑΣ ΙΩΝΑΣ
  16/1/2016    19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
  16/1/2016    19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
   Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2015                                                                                                         ΕΟ.Κ


                                                                 2  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  23/1/2016    19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 63-52
  24/1/2016               ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.20-0
  23/1/2016    19:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 79-33
  23/1/2016    19:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    ΜΥΤΙΚΑΣ 76-75
  23/1/2016    19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 59-47
                                                                 3  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  30/1/2016    19:30   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 59-78
  31/1/2016               ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 47-40
  30/1/2016    17:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΑΣ ΙΩΝΑΣ54-45
  30/1/2016    19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 76-68
  30/1/2016    15:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56-41
                                                                 4  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  6/2/2016     1900   EΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 67-53
  7/2/2016                 ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          ΜΥΤΙΚΑΣ 43-51
  6/2/2016      19:00   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                               ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 66-48
  6/2/2016      15:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 66-74
  6/2/2016      15:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.58-35
                                                                 5  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  13/2/2016    19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 60-46
  14/2/2016               ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 20-0
  13/2/2016    16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    ΑΣ ΙΩΝΑΣ 48-36
  13/2/2016    19:30   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ53-52
  13/2/2016    19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 80-57
                                                                 6  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  27/2/2016    19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 69-73
  28/2/2016               ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 51-52
  27/2/2016    15:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΑΣ ΙΩΝΑΣ 37-44
  27/2/2016    15:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          ΜΥΤΙΚΑΣ 50-56
  27/2/2016    17:30   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 53-52
                                                                 7  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  5/3/2016      19:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ                    0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 60-48
  6/3/2016                 ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          ΑΣ ΙΩΝΑΣ 38-52
  5/3/2016      19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ66-59
  5/3/2016      19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ73-63
  5/3/2016      19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.66-38
   Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2015                                                                                                         ΕΟ.Κ


                                                                 8  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  19/3/2016    19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                    ΑΣ ΙΩΝΑΣ 54-46
  19/3/2016    19:00   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                          ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20-0
  19/3/2016    19:00   ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ          ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ                          Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ68-70
  19/3/2016    19:00   14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ             ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.                 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 68-62
  19/3/2016    19:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ    ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ       ΜΥΤΙΚΑΣ 48-62
                                                                 9  η
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  26/3/2016    19:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ     ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                     0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 200245-67
  26/3/2016    19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                    ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ61-43
  26/3/2016    19:30   ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΣ ΙΩΝΑΣ                      ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ73-52
  26/3/2016    19:30   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙ           ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.75-50
  26/3/2016    19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ          ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 46-58
     Οι άδειες των αγώνων εκδίδονται με ευθύνη της Ε.Σ.ΚΑ.Θ.
                         Ο                                                                                          Ο
                         Δ.                                                                                        Α.

   Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2015                                                                                                         ΕΟ.Κ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
Design by ΕΣΚΑΘ | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΚΑΘ - Premium Blogger Themes | ΕΣΚΑΘ