ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΕΣΚΑΘ Α ΟΜΙΛΟΣ 2016-2017

                                                       ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
                               ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΣΚΑΘ)
                         ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ: ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΟΣ 12 - ΤΚ 412 22 - ΤΘ 1358 - ΤΗΛ/ΦΑΞ 04210 530992
           ΓΡΑΦΕΙΑ ΒΟΛΟΥ: ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΟΛΓΑ ΒΑΣΔΕΚΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ - ΤΚ 384 46 - ΤΗΛ/ΦΑΞ 04210
    Αρ. Πρωτ. : . . . . . . . .                                                                       Βόλος, 11/10/2016
                                                            ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
                                      Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ 2016-2017
                    1  ος ΓΥΡΟΣ
                                                                 1  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  29/10/2016   19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002         ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ65-57
  29/10/2016   16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ63-55
  30/10/2016   12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ53-61
  29/10/2016   17:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012                           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ54-63
  29/10/2016   16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΜΥΤΙΚΑΣ79-60
                                                                 2  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  5/11/2016    17:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  5/11/2016    17:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  6/11/2016    12:00   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  5/11/2016    19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΝΙΚΑΙΑ 2012
  5/11/2016    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
                                                                 3  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  12/11/2016   19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002          ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 41-55
  12/11/2016   16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ          ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ56-49
  13/11/2016   12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                ΜΥΤΙΚΑΣ55-51
  12/11/2016   19:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012              ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ71-67
  12/11/2016   16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ52-65
                                                                 4  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  19/11/2016   16:30   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 57-58
  19/11/2016   17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                         ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ75-65
  20/11/2016   11:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 81-62
  19/11/2016   17:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012           ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 71-50
  19/11/2016   19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ           ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ 80-67
   Τρίτη, 11 Οκτωβρίου 2016                                                                                                               ΕΟ.Κ.


                                                                 5  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  26/11/2016   19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                  ΜΥΤΙΚΑΣ
  26/11/2016   16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
  27/11/2016   12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         ΝΙΚΑΙΑ 2012
  26/11/2016   16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  26/11/2016   17:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
                                                                 6  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  3/12/2016    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  3/12/2016    19:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012                           ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  4/12/2016    12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
  3/12/2016    15:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
  3/12/2016    15:30   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
                                                                 7  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  10/12/2016   17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                  ΝΙΚΑΙΑ 2012
  11/12/2016   11:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  10/12/2016   16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
  10/12/2016   17:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
  10/12/2016   19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΜΥΤΙΚΑΣ
                                                                 8  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  18/12/2016   12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  17/12/2016   16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
  17/12/2016   17:00   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012                           ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
  18/12/2016   17:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  17/12/2016   17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
                                                                 9  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  14/1/2017    17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                  ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  14/1/2017    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΜΥΤΙΚΑΣ
  15/1/2017    12:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  14/1/2017    19:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΝΙΚΑΙΑ 2012
  14/1/2017    17:00   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
                    2  ος ΓΥΡΟΣ
                                                                 1  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  21/1/2017    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  21/1/2017    16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  22/1/2017    12:00   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  21/1/2017    17:00   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΝΙΚΑΙΑ 2012
  21/1/2017    17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
   Τρίτη, 11 Οκτωβρίου 2016                                                                                                               ΕΟ.Κ.


                                                                 2  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  28/1/2017    15:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
  28/1/2017    16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  29/1/2017    12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
  28/1/2017    19:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012                           ΜΥΤΙΚΑΣ
  28/1/2017    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
                                                                 3  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  4/2/2017      15:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  4/2/2017      17:00   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  5/2/2017      12:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  4/2/2017      16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΝΙΚΑΙΑ 2012
  4/2/2017      17:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
                                                                 4  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  11/2/2017    17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                  ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
  11/2/2017    16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 ΜΥΤΙΚΑΣ
  12/2/2017    12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
  11/2/2017    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΝΙΚΑΙΑ 2012
  11/2/2017    17:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
                                                                 5  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  18/2/2017    19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  18/2/2017    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  19/2/2017    12:00   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012                           ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  18/2/2017    17:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
  18/2/2017    17:30   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
                                                                 6  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  4/3/2017      19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
  4/3/2017      16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 ΝΙΚΑΙΑ 2012
  5/3/2017      11:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  4/3/2017      17:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΜΥΤΙΚΑΣ
  4/3/2017      17:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
                                                                 7  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  11/3/2017    19:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012                           0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  12/3/2017    12:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  11/3/2017    17:00   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
  11/3/2017    16:00   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
  11/3/2017    19:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
   Τρίτη, 11 Οκτωβρίου 2016                                                                                                               ΕΟ.Κ.


                                                                 8  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  19/3/2017    12:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002                  ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
  18/3/2017    17:30   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ      ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  18/3/2017    17:30   ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ           ΝΙΚΑΙΑ 2012
  18/3/2017    17:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ       ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ                      ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ
  18/3/2017    17:30   ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ                       ΜΥΤΙΚΑΣ
                                                                 9  η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς
  1/4/2017      17:30   ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ    ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ                 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
  1/4/2017      17:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ                                ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
  1/4/2017      17:30   ΓΗΠΕΔΟ  ΣΚΙΑΘΟΥ    ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                         ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
  1/4/2017      17:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ 2012                           ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  1/4/2017      17:30   Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ           ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
     Οι άδειες των αγώνων εκδίδονται με ευθύνη της Ε.Σ.ΚΑ.Θ.
             Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
             Δ. ΝΤΟΥΓΚΟΣ                                                                    Δ.ΜΩΥΣΗΣ
            Τρίτη, 11 Οκτωβρίου 2016     ΕΟ.Κ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
Design by ΕΣΚΑΘ | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΚΑΘ - Premium Blogger Themes | ΕΣΚΑΘ