1ος Όμιλος
1η αγωνιστική

Γ.Σ.Νίκαιας – Ιωλκία   (Δεν έγινε)
Αετός Πλατυκάμπου- Αιολικός    75-71

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤ. 2 1 1 0
2 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 2 1 1 0
3 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1 1 0 1
4 ΙΩΛΚΙΑ 0 1 0 1

2η αγωνιστική
15/9  16:00  Κλ. Ν. Ιωνίας     Αιολικός – Γ.Σ.Νίκαιας
15/9  18:00  Κλ. Ν. Ιωνίας     Ιωλκία – Αετός Πλατυκάμπου

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Ελευθεριακός – Ίωνας   50-84
Αγριά- Α.Ε.Β.Δ.    64-58
Ρεπό: Κένταυρος Ζαγοράς

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΙΩΝΑΣ 2 1 1 0
2 ΑΓΡΙΑ 2 1 1 0
3 ΑΕΒΔ 1 1 0 1
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 1 0 1
5 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ. 00 0 0 0

2η αγωνιστική
15/9  17:00  Β.Παρασκευόπουλου     Ίωνας – Κένταυρος Ζαγοράς
15/9  20:00  Κλ. Ν. Ιωνίας     Α.Ε.Β.Δ. – Ελευθεριακός
Ρεπό: Αγριά

3ος Όμιλος
1η αγωνιστική 
15/9  18:00  ΕΑΚΒόλου      Ανάληψη – Γ.Σ.Βόλου
15/9  18:00  Κλ.Αλμυρού    Δήμητρα Ευξεινούπολης- Γ.Σ.Αλμυρού

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 00 0 0 0
2 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 00 0 0 0
3 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. 00 0 0 0
4 ΑΝΑΛΗΨΗ 00 0 0 0


4ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Αετοί  – ΕΑΛ   62-55
Αστέρας – Μύτικας  75-51
Ρεπό: Γ.Σ.Αμπελώνα

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΣΤΕΡΑΣ 2 1 1 0
2 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 1 1 0
3 ΕΑΛ 1 1 0 1
4 ΜΥΤΙΚΑΣ 1 1 0 1
5 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 00 0 0 0

2η αγωνιστική
15/9  18:00  ΕΑΚΛάρισας    ΕΑΛ – Γ.Σ.Αμπελώνα
15/9  20:00  ΕΑΚΛάρισας    Μύτικας –  Αετοί
Ρεπό: Αστέρας

5ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Νίκαια 2012 – Sports Academy   (9/9/2018)
Ίκαρος Λάρισας – Σπάρτακος Λάρισας  44-62
Ρεπό: Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 2 1 1 0
2 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ. 1 1 0 1
3 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 00 0 0 0
4 ΝΙΚΑΙΑ 2012 00 0 0 0
5 SPORTS ACADEMY 00 0 0 0

2η αγωνιστική
15/9  16:00  Κλ. Αγ. Θωμά    Sports Academy – Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας
15/9  18:00  Κλ. Αγ. Θωμά    Σπάρτακος Λάρισας –  Νίκαια 2012
Ρεπό: ΊκαροςΛάρισας

6ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Σουφλάρια – Κεραυνός   (9/9/2018)
Α.Ε.Λ- Φοίβος  40-60

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΦΟΙΒΟΣ 2 1 1 0
2 ΝΕΟΙ AEΛ 1 1 0 1
3 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ 00 0 0 0
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 00 0 0 0

2η αγωνιστική
15/9  16:00 ΕΑΚΛάρισας     Φοίβος – Σουφλάρια
15/9  20:00  Κλ. Αγ. Θωμά   Κεραυνός- Α.Ε.Λ

7ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Μάγοι   70-49
Γ.Σ.Μουζακίου – Αναγέννηση Καρδίτσας  54-93
Ρεπό: Γ.Σ.Σοφάδων

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2 1 1 0
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. 2 1 1 0
3 ΜΑΓΟΙ 1 1 0 1
4 Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 1 1 0 1
5 ΣΟΦΑΔΕΣ 00 0 0 0

2η αγωνιστική
15/9  17:00  Κλ. Μπάρας  Τρ.  Μάγοι – Γ.Σ.Σοφάδων
15/9  17:00 ΕΑΚΚαρδίτσας    Αναγέννηση Καρδίτσας-  Ολυμπιακός Καρδίτσας
Ρεπό: Γ.Σ.Μουζακίου

8ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Γ.Σ.Γόμφων – Κρόνος Τρικάλων   90-41
Δαναοί – Φαλώρεια   69-45
Ρεπό: ΚΑΣ Δεσκάτης

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΓΟΜΦΩΝ 2 1 1 0
2 ΔΑΝΑΟΙ 2 1 1 0
3 ΦΑΛΩΡΕΙΑ 1 1 0 1
4 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ. 1 1 0 1
5 ΔΕΣΚΑΤΗ 00 0 0 0

2η αγωνιστική
15/9 17:00  Κλ. Μπάρας  Τρ.  Κρόνος Τρικάλων- ΚΑΣ Δεσκάτης
15/9 17:00 Δημοτικό Τρικάλων   Φαλώρεια-  Γ.Σ.Γόμφων
Ρεπό: Δαναοί