Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΘ (18-19/12/2021)

by billkara

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Καρδίτσας είναι:

2η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Καρδίτσας Γ.Σ.Σοφάδων  40-83

8η Αγωνιστική

Γ.Σ.Μουζακίου “Πασιαλής”  Τιτάνες Παλαμά  79-60

Απόλλων Καρδίτσας  Γ.Σ.Σοφάδων  56-90

Ολυμπιακός Καρδίτσας  Α.Σ.Καρδίτσας   43-34

Ρεπό  ΚΒΑ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΣΟΦΑΔΕΣ

13

7

6

1

2

Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

12

7

5

2

3

Κ.Β.Α.

10

5

5

0

4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.

10

7

3

4

5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.

8

6

2

4

6

Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

7

6

1

5

7

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

6

6

0

6

9η Αγωνιστική

Γ.Σ.Σοφάδων  Ολυμπιακός Καρδίτσας

Τιτάνες Παλαμά  Απόλλων Καρδίτσας

ΚΒΑ  Γ.Σ.Μουζακίου “Πασιαλής”

Ρεπό  Α.Σ.Καρδίτσας

 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Τα αποτελέσματα του  Γ΄ ομίλου πρωταθλήματος Παίδων Λάρισας είναι:

Γ Όμιλος

3η Αγωνιστική

Αστέρας – Πλατύκαμπος  45-68

7η Αγωνιστική

ΕΑΛ Βαλίος  52-68

Γ.Σ.Φαλανης Φοίβος 55-46

Μύτικας Πελασγιώτις  26-36

Αστέρας Κεραυνός Β΄  (Αναβολή)
Χαραυγή Πελαργός Β΄  (Αναβολή)

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ

12

6

6

0

2

ΑΣΤΕΡΑΣ

11

6

5

1

3

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑ

11

7

4

3

4

Α.Σ.ΒΑΛΙΟΣ

11

7

4

3

5

ΧΑΡΑΥΓΗ

10

6

4

2

6

ΠΕΛΑΡΓΟΣ B’

9

5

5

1

7

ΕΑΛ

9

6

3

3

8

Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ

8

6

2

4

9

ΦΟΙΒΟΣ

7

6

1

5

10

ΜΥΤΙΚΑΣ

6

6

0

6

11

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β΄

5

5

0

5

8η Αγωνιστική
Πελαργός Β΄ Αστέρας
Κεραυνός Β΄ Γ.Σ.Φαλανης
Φοίβος Ακαδημία Λαρ.(Μύτικας)
Πελασγιώτις ΕΑΛ
Βαλίος Πλατύκαμπος
Ρεπό Χαραυγή

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Μαγνησίας είναι:

Α ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική

ΓΣ Βόλου Νίκη Βόλου 41-48

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

10

5

5

0

2

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

10

6

5

1

3

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

9

5

4

1

4

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

7

5

2

3

5

BC VOLOS

7

6

1

5

6

ΑΕΒΔ 

5

5

0

5

8η Αγωνιστική

ΓΣ ΒόλουΑΕΒΔ

ΟλυμπιονικηςΝίκη Βόλου

Β ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική

Ανάληψη – Ολυμπιονίκης Β΄          61-49

6η Αγωνιστική

Ακ. Γ.Σ.Βόλου Ολυμπιακός Βόλ.   66-35
Αγριά Ίωνας                                  50-72
Γ.Σ.Βόλου Β΄ Νίκη Βόλου Β΄  (Αναβολή)
Γ.Σ.Αλμυρού Αιολικός Β΄             61-31
Τιτανες Αλμυρού Ανάληψη           59-45

Ανόρθωση  Ολυμπιονίκης  Β΄ 20-0 α.α.

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ

12

6

6

0

2

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

11

6

5

1

3

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β’

10

5

5

0

4

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β’

10

5

5

0

5

ΑΚ. Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

9

6

3

3

6

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

9

6

3

3

7

ΑΝΑΛΗΨΗ

9

6

3

3

8

ΟλΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β΄

7

6

2

4

9

AIOΛΙΚΟΣ Β΄

7

6

1

5

10

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

7

6

1

5

11

ΙΩΝΑΣ

7

6

1

5

12

ΑΓΡΙΑ

6

6

0

6

7η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης Β΄ Γ.Σ.Αλμυρού

Αιολικός Β΄ Αγριά

Ίωνας Ακαδημία Γ.Σ.Βόλου

Νίκη Βόλου Β΄ Τιτανες Αλμυρού

Ανάληψη Ανόρθωση

Ολυμπιακός Βόλου Γ.Σ.Βόλου Β΄

ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος  Παίδων Τρικάλων  είναι:

8η Αγωνιστική

ΑΟΤ  Δαναοί  81-83

Αίολος  Ίκαροι Τρίκ.          86-34

Καλαμπάκα Τρίκαλα 14 Β΄ 51-46

Δαναοί Β  Τρίκαλα 14  (Αναβολή)

Ρεπό  ΑΕΤ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΔΑΝΑΟΙ

12

6

6

0

2

ΑΙΟΛΟΣ 

10

6

4

2

3

ΤΡΙΚΑΛΑ 14 

9

5

4

1

4

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ

9

5

4

1

5

ΤΡΙΚΑΛΑ 14  Β΄

8

5

3

2

6

ΙΚΑΡΟΙ

8

6

2

4

7

ΔΑΝΑΟΙ Β΄

6

5

1

4

8

ΑΟΤ

6

5

1

4

9

ΑΕΤ

5

5

0

5

9η Αγωνιστική Δαναοί ΑΕΤ Τρίκαλα 14 Καλαμπάκα Τρίκαλα 14 Β΄ Αίολος Ίκαροι Τρίκ. ΑΟΤ Ρεπό Δαναοί Β

0 comment
0

Related Articles