Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών πρωταθλημάτων (22-23/1/2022)

by ...

Αποτελέσματα – Βαθμολογίες  Καρδίτσας

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Καρδίτσας είναι:

11η Αγωνιστική

Τιτάνες Παλαμά – Α.Σ.Καρδίτσας  36-63
ΚΒΑ – Ολυμπιακός Καρδίτσας  92-21
Γ.Σ.Μουζακίου “Πασιαλής” – Απόλλων Καρδίτσας  73-41
Ρεπό : Γ.Σ.Σοφάδων

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

14

8

6

2

2

ΣΟΦΑΔΕΣ

13

7

6

1

3

Κ.Β.Α.

12

6

6

0

4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.

11

8

3

5

5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.

9

7

2

5

6

Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

9

7

2

5

7

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

7

7

0

7

12η Αγωνιστική

Α.Σ.Καρδίτσας – ΚΒΑ
Γ.Σ.Σοφάδων – Τιτάνες Παλαμά
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Γ.Σ.Μουζακίου “Πασιαλής”
Ρεπό : Απόλλων Καρδίτσας

Αποτελέσματα – Βαθμολογίες  Λάρισας

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Λάρισας είναι:

Α Όμιλος

9η Αγωνιστική
Σπάρτακος Sports Academy  61-35
Νέος Κεραυνός Ικαρος Νεάπολης  52-51
Ελασσόνα Ολύμπια  65-51

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

NEOΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

16

8

8

0

2

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

14

8

6

2

3

ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13

8

5

3

4

SAL

11

8

3

5

5

ΟΛΥΜΠΙΑ

9

8

1

7

6

EΛΑΣΣΟΝΑ

8

8

1

7

Β Όμιλος

9η Αγωνιστική
Αμπελώνας Απόλλων Λαρ.  64-106
Κεραυνός Πελαργός  52-63
ΑΕΛ Κρόνος Τυρ.  70-74

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

16

8

8

0

2

ΠΕΛΑΡΓΟΣ

15

8

7

1

3

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.

12

8

4

4

4

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ

11

8

3

5

5

ΑΕΛ

10

8

2

6

6

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

8

8

0

8

Γ Όμιλος

9η Αγωνιστική
Γ.Σ.Φαλανης Πελαργός Β΄  33-61
Πλατύκαμπος Πελασγιώτις  56-49
ΕΑΛ Φοίβος  50-61
Μύτικας Κεραυνός Β΄  31-70
Αστέρας Χαραυγή  63-71

Ρεπό Βαλίος

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ

14

7

7

0

2

ΧΑΡΑΥΓΗ

12

7

5

2

3

ΑΣΤΕΡΑΣ

12

7

5

2

4

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑ

12

8

4

4

5

ΠΕΛΑΡΓΟΣ B’

11

6

5

1

6

Α.Σ.ΒΑΛΙΟΣ

11

7

4

3

7

ΕΑΛ

10

7

3

4

8

Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ

9

7

2

5

9

ΦΟΙΒΟΣ

9

7

2

5

10

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β΄

7

6

1

5

11

ΜΥΤΙΚΑΣ

7

7

0

7

 

Αποτελέσματα – Βαθμολογίες Μαγνησίας

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Μαγνησίας είναι:

Α ΟΜΙΛΟ

8η Αγωνιστική

Γ.Σ.Βόλου- ΑΕΒΔ  69-41

10η Αγωνιστική

Αιολικός – Νίκη Βόλου 42-43

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

11

6

5

1

2

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

11

6

5

1

3

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

10

6

4

2

4

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

9

6

3

3

5

BC VOLOS

7

6

1

5

6

ΑΕΒΔ 

6

6

0

6

11η Αγωνιστική

ΑΕΒΔΑιολικός

ΓΣ ΒόλουΟλυμπιονικης

Β ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική  Ολυμπιονίκης Β΄ Γ.Σ.Αλμυρού 20-95 Αιολικός Β΄ Αγριά 65-15 Ίωνας Ακαδημία Γ.Σ.Βόλου 34-70 Νίκη Βόλου Β΄ Τιτανες Αλμυρού 61-54 Ανάληψη Ανόρθωση 28-43 Ολυμπιακός Βόλου Γ.Σ.Βόλου Β΄ (Αναβολή)

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ

14

7

7

0

2

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

13

7

6

1

3

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β’

12

6

6

0

4

ΑΚ. Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

11

7

4

3

5

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β’

10

5

5

0

6

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

10

7

3

4

7

ΑΝΑΛΗΨΗ

10

7

3

4

8

AIOΛΙΚΟΣ Β΄

9

7

2

5

9

ΟλΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β΄

8

7

2

5

10

ΙΩΝΑΣ

8

7

1

6

11

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

7

6

1

5

12

ΑΓΡΙΑ

7

7

0

7

8η Αγωνιστική

Ίωνας Ολυμπιακός Βόλου

Ακαδημία Γ.Σ.Βόλου Αιολικός Β΄

Αγριά Ολυμπιονίκης Β΄

Γ.Σ.Αλμυρού Ανάληψη

Ανόρθωση Νίκη Βόλου Β΄

Τιτανες Αλμυρού Γ.Σ.Βόλου Β΄

 

Αποτελέσματα – Βαθμολογίες Τρικάλων

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος  Παίδων Τρικάλων  είναι:

9η Αγωνιστική Δαναοί – ΑΕΤ    80-73

Τρίκαλα 14 – Καλαμπάκα   71-26

Τρίκαλα 14 Β΄- Αίολος   41-44

Ίκαροι Τρίκ. – ΑΟΤ   51-58

Ρεπό: Δαναοί Β

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΔΑΝΑΟΙ

14

7

7

0

2

ΑΙΟΛΟΣ 

12

7

5

2

3

ΤΡΙΚΑΛΑ 14 

11

6

5

1

4

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ

10

6

4

2

5

ΤΡΙΚΑΛΑ 14  Β΄

9

6

3

3

6

ΙΚΑΡΟΙ

9

7

2

5

7

ΑΟΤ

8

6

2

4

8

ΔΑΝΑΟΙ Β΄

6

5

1

4

9

ΑΕΤ

6

6

0

6

Related Articles