Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών πρωταθλημάτων (5-6/2/2022)

by ...

Καρδίτσας

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Καρδίτσας είναι:

9η Αγωνιστική 

Τιτάνες Παλαμά Απόλλων Καρδίτσας 31-76

13η Αγωνιστική
ΚΒΑ – Γ.Σ.Σοφάδων  63-50
Γ.Σ.Μουζακίου “Πασιαλής”-  Α.Σ.Καρδίτσας  60-32
Απόλλων Καρδίτσας – Ολυμπιακός Καρδίτσας (Αναβολή)
Ρεπό Τιτάνες Παλαμά

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

18

10

8

2

2

Κ.Β.Α.

16

8

8

0

3

ΣΟΦΑΔΕΣ

16

9

7

2

4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.

12

9

3

6

5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.

11

8

3

5

6

Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

11

9

2

7

7

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

9

9

0

9

14η Αγωνιστική

Τιτάνες Παλαμά ΚΒΑ

Α.Σ.Καρδίτσας Απόλλων Καρδίτσας

Γ.Σ.Σοφάδων Γ.Σ.Μουζακίου “Πασιαλής”

Ρεπό Ολυμπιακός Καρδίτσας

Λάρισας

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Λάρισας είναι:

Α Όμιλος

10η Αγωνιστική

Ολύμπια  Σπάρτακος  24-63

Ικαρος Νεάπολης  Ελασσόνα   (Αναβολή)

Sports Academy  Νέος Κεραυνός    44-59

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

NEOΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

18

9

9

0

2

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

16

9

7

2

3

ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13

8

5

3

4

SAL

12

9

3

6

5

ΟΛΥΜΠΙΑ

10

9

1

8

6

EΛΑΣΣΟΝΑ

8

8

1

7

Β Όμιλος

10η Αγωνιστική

Πελαργός  Αμπελώνας  (Αναβολή)

Κρόνος Τυρ.  Κεραυνός  70-47

Απόλλων Λαρ.  ΑΕΛ      (Αναβολή)

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

16

8

8

0

2

ΠΕΛΑΡΓΟΣ

15

8

7

1

3

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.

14

9

5

4

4

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ

11

8

3

5

5

ΑΕΛ

10

8

2

6

6

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

9

9

0

9

Γ Όμιλος

11η Αγωνιστική
Γ.Σ.Φαλανης Αστέρας           69-77
Πλατύκαμπος Κεραυνός Β΄ 72-34
ΕΑΛ Πελαργός Β΄                29-59

Βαλίος Φοίβος                  (Αναβολή)
Μύτικας Χαραυγή              0-20 α.α.
Ρεπό Πελασγιώτις

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ

18

9

9

0

2

ΧΑΡΑΥΓΗ

16

9

7

2

3

ΠΕΛΑΡΓΟΣ B’

15

8

7

1

4

ΑΣΤΕΡΑΣ

14

8

6

2

5

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑ

12

8

4

4

6

Α.Σ.ΒΑΛΙΟΣ

11

7

4

3

7

ΕΑΛ

11

8

3

5

8

Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ

11

9

2

7

9

ΦΟΙΒΟΣ

10

8

2

6

10

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β΄

8

7

1

6

11

ΜΥΤΙΚΑΣ

8

9

0

9

Μαγνησίας

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Μαγνησίας είναι:

Α ΟΜΙΛΟΣ

11η Αγωνιστική

ΓΣ Βόλου – Ολυμπιονίκης  52-59

ΑΕΒΔ – Αιολικός 0-20 α.α.

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

13

7

6

1

2

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

12

7

5

2

3

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

12

8

4

4

4

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

11

6

5

1

5

BC VOLOS

8

7

1

6

6

ΑΕΒΔ 

6

7

0

7

12η Αγωνιστική

ΑιολικόςBC Volos

Νίκη ΒόλουΑΕΒΔ

Β ΟΜΙΛΟΣ

8η Αγωνιστική

Ίωνας Ολυμπιακός Βόλου 37-68 Ακαδημία Γ.Σ.Βόλου Αιολικός Β΄ 54-38

Ανόρθωση Νίκη Βόλου Β΄ 33-55

Γ.Σ.Αλμυρού Ανάληψη 74-28

Αγριά Ολυμπιονίκης Β΄ (Αναβολή) Τιτανες Αλμυρού Γ.Σ.Βόλου Β΄ (Αναβολή)

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ

16

8

8

0

2

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

15

9

6

3

3

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β’

14

7

7

0

4

ΑΚ. Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

13

8

5

3

5

ΑΝΑΛΗΨΗ

13

9

4

5

6

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β’

12

6

6

0

7

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

12

8

4

4

8

AIOΛΙΚΟΣ Β΄

12

9

3

6

9

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

10

8

2

6

10

ΙΩΝΑΣ

10

9

1

8

11

ΟλΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β΄

8

7

2

5

12

ΑΓΡΙΑ

8

8

0

8

10η Αγωνιστική

Αιολικός Β΄ Ολυμπιακός Βόλου 

Ίωνας Ολυμπιονίκης Β΄
Ακαδημία Γ.Σ.Βόλου Ανάληψη

Αγριά Νίκη Βόλου Β΄

Γ.Σ.Αλμυρού Γ.Σ.Βόλου Β΄

Ανόρθωση Τιτανες Αλμυρού

 

Τρικάλων

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος  Παίδων Τρικάλων  είναι:

3η Αγωνιστική

Δαναοί Τρίκαλα 14 Β΄ 77-39

ΑΟΤ Δαναοί Β  52-43

4η Αγωνιστική

Δαναοί Β – ΑΕΤ  57-22

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΔΑΝΑΟΙ

16

8

8

0

2

ΤΡΙΚΑΛΑ 14 

13

7

6

1

3

ΑΙΟΛΟΣ 

12

7

5

2

4

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ

12

7

5

2

5

ΑΟΤ

11

8

3

5

6

ΤΡΙΚΑΛΑ 14  Β΄

10

7

3

4

7

ΔΑΝΑΟΙ Β΄

10

8

2

6

8

ΙΚΑΡΟΙ

9

7

2

5

9

ΑΕΤ

7

7

0

7

3η Αγωνιστική

ΑΕΤ Τρίκαλα 14
Αίολος Καλαμπάκα

4η Αγωνιστική

Τρίκαλα 14 Β΄ Ίκαροι Τρίκ.

Related Articles