ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Πρόγραμμα αγώνων 1-2/2/2020
  2. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Παγκορασίδων (26/1/2020)
  3. Αποτελέσματα – Βαθμολογίες Κορασίδων 25/1/2020
  4. Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών (25-26/1/2020)
  5. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Νεανίδων

Α2 Ε.Σ.ΚΑ.Θ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2019-2020

Α2 EΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 ΑΝΑΛΗΨΗ 24 12 12 0 60 60 861 639   222
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 12 11 1 6-0 51 893 667   226
3 ΙΩΛΚΙΑ 20 12 8 4 33 51 754 613   141
4 BC VOLOS  20 12 8 4 51 3-3 726 644    82
5 ΕΡΜΗΣ 2018 17 12 5 7 33 2-4 792 766   26
6 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17 12 5 7 42 1-5 586  614   -28
7 ΣΚΙΑΘΟΣ 16 11 5 6 4-2 14 568 542   26
8 Ν. ΑΕΛ  16 12 4 8 3-3 15 599 776  -177
9 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ 14 12 2 10 24 06 553 823  -270
10 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. 13 11 4 7 14 3-3 601 657   -56
11 Α.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 13 12 1 11 15 06 646 838  -192

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α-2 ΚΑΤΗΓ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 

1η αγωνιστική

1ος Γύρος

Ανόρθωση - Ίκαρος Νεάπολης 58-43
Νέοι ΑΕΛ – Ερμής Αγιάς 2018 46-67
Κενταυρος Ζαγοράς – BC Volos 52-67
Α.Σ.Φαρσάλων – Ανάληψη 72-87
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ιωλκία 55-65
Ρεπό: Σκιάθος

2η Αγωνιστική
Ιωλκία-Α.Σ.Φαρσάλων 66-40
Ανάληψη-Κενταυρος Ζαγοράς 54-37
BC Volos-Νέοι ΑΕΛ 72-54
Ερμής Αγιάς 2018-Ανόρθωση 71-80
Ίκαρος Νεάπολης-Σκιάθος 53-39
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

3η Αγωνιστική
Σκιάθος-Ερμής Αγιάς 2018 71-51
Ανόρθωση-BC Volos 61-53
Νέοι ΑΕΛ-Ανάληψη 42-76
Κενταυρος Ζαγοράς-Ιωλκία 37-82
Α.Σ.Φαρσάλων-Δήμητρα Ευξεινούπολης 51-64
Ρεπό-Ίκαρος Νεάπολης

4η αγωνιστική 
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Κένταυρος Ζαγοράς  68-48
Ιωλκία-Νέοι ΑΕΛ  74-35
Ανάληψη-Ανόρθωση   73-70
BC Volos-Σκιάθος 55-46
Ερμής Αγιάς 2018-Ίκαρος Νεάπολης 66-57
Α.Σ.Φαρσάλων-Ρεπό
5η αγωνιστική 
Σκιάθος-Ανάληψη  42-69
Ανόρθωση-Ιωλκία  75-68 (67-67κ.α.)
Νέοι ΑΕΛ-Δήμητρα Ευξεινούπολης 59-58
Κενταυρος Ζαγοράς-Α.Σ.Φαρσάλων 62-61
Ίκαρος Νεάπολης-BC Volos  63-54
Ρεπό-Ερμής Αγιάς 2018
6η αγωνιστική 
Ανάληψη-Ίκαρος Νεάπολης  56-47
Α.Σ.Φαρσάλων-Νέοι ΑΕΛ 68-71
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ανόρθωση 56-74
Ιωλκία-Σκιάθος 51-39
BC Volos-Ερμής Αγιάς 2018 67-51
Κένταυρος Ζαγοράς-Ρεπό

7η αγωνιστική 
Ανόρθωση-Α.Σ.Φαρσάλων  84-43
Νέοι ΑΕΛ-Κενταυρος Ζαγοράς 61-29
Ερμής Αγιάς 2018-Ανάληψη 57-60
Ίκαρος Νεάπολης-Ιωλκία 38-47
Σκιάθος-Δήμητρα Ευξεινούπολης 20-0 α.α.
Ρεπό-BC Volos

8η αγωνιστική 
Κένταυρος Ζαγοράς-Ανόρθωση  49-88
Α.Σ.Φαρσάλων-Σκιάθος  66-69
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ίκαρος Νεάπολης  39-49
Ιωλκία-Ερμής Αγιάς 2018  58-65
Ανάληψη-BC Volos  64-47
Νέοι ΑΕΛ-Ρεπό

9η αγωνιστική 
Σκιάθος-Κενταυρος Ζαγοράς 72-41
Ανόρθωση-Νέοι ΑΕΛ  99-57
BC Volos-Ιωλκία 45-62
Ερμής Αγιάς 2018-Δήμ. Ευξεινούπολης 79-82 (70-70κ.α.)
Ίκαρος Νεάπολης-Α.Σ.Φαρσάλων 62-40
Ρεπό-Ανάληψη

10η αγωνιστική 
Νέοι ΑΕΛ-Σκιάθος  56-55
Κένταυρος Ζαγοράς-Ίκαρος Νεάπολης  51-50
Α.Σ.Φαρσάλων-Ερμής Αγιάς 2018  73-70
Δήμητρα Ευξεινούπολης-BC Volos  52-58
Ιωλκία-Ανάληψη  73-79 (65-65κ.α.)
Ανόρθωση-Ρεπό

11η αγωνιστική 
Σκιάθος-Ανόρθωση 49-62
Ανάληψη-Δήμητρα Ευξεινούπολης  95-61
BC Volos-Α.Σ.Φαρσάλων  81-53
Ερμής Αγιάς 2018-Κενταυρος Ζαγοράς 74-47
Ίκαρος Νεάπολης-Νέοι ΑΕΛ 41-33
Ρεπό-Ιωλκία

2ος Γύρος
1η αγωνιστική 
Ίκαρος Νεάπολης-Ανόρθωση  45-65
Ερμής Αγιάς 2018-Νέοι ΑΕΛ 81-48
BC Volos-Κενταυρος Ζαγοράς  71-49
Ανάληψη-Α.Σ.Φαρσάλων  73-40
Ιωλκία-Δήμητρα Ευξεινούπολης  59-66
Ρεπό-Σκιάθος

2η αγωνιστική 
Α.Σ.Φαρσάλων-Ιωλκία  39-49
Κένταυρος Ζαγοράς-Ανάληψη 51-75
Νέοι ΑΕΛ-BC Volos  37-56
Ανόρθωση-Ερμής Αγιάς 2018 77-60
Σκιάθος-Ίκαρος Νεάπολης 66-38
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ρεπό

Α2 EΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 23 12 11 1 6-0 5-1 879 692    187
2 ΕΑΛ 23 12 11 1 60 51 827 611    216
3 BC LARISA 20 12 8 4 3-3 5-1 735 687    48
4 ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑ 20 12 8 4 4-2 4-2 799 668    131
5 KΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝ. 18 12 6 6 3-3 3-3 751 778   -27
6 ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ 17 11 6 5 41 2-4 585 581    4
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 17 11 6 5 42 2-3 682 660    22
8 Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 17 12 5 7 33 24 682 765   -83
9 ΦΑΛΩΡΕΙΑ 15 12 3 9 24 1  694 827   -133
10 ΟΛΥΜΠΙAΚΟΣ Κ. 13 12 1 11 15 06 561 750   -189
11 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ. 12 12 0  12 0-6 06 630 806   -176

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α-2 ΚΑΤΗΓ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 

1η Αγωνιστική

1ος Γύρος

ΓΣ Μουζακίου - Φαλώρεια 68-56
ΕΑ Λάρισας– Κρόνος Τρικάλων 74-49
ΓΑΣ Παλαμά – Λάρισα BC 60-70
Νέος Κεραυνός – Κρόνος Τυρνάβου 86-56
Σουφλάρια – Ολυμπιακός Καρδίτσας 46-42
Ρεπό: Απόλλων Καρδίτσας

2η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Νέος Κεραυνός 44-66
Κρόνος Τυρνάβου – ΓΑΣ Παλαμά 45-56
Λάρισα BC – ΕΑ Λάρισας 56-87
Κρόνος Τρικάλων – ΓΣ Μουζακίου 57-66
Φαλώρεια – Απόλλων Καρδίτσας 55-61
Ρεπό : Σουφλάρια

3η Αγωνιστική
Απόλλων Καρδίτσας – Κρόνος Τρικάλων 66-50
ΓΣ Μουζακίου – Λάρισα BC 63-78
ΕΑ Λάρισας– Κρόνος Τυρνάβου 76-50
ΓΑΣ Παλαμά – Ολυμπιακός Καρδίτσας 67-43
Νέος Κεραυνός– Σουφλάρια 67-46
Ρεπό – Φαλώρεια

4η Αγωνιστική
Σουφλάρια – ΓΑΣ Παλαμά 71-67 (59-59κ.α.)
Ολυμπιακός Καρδίτσας – ΕΑ Λάρισας 42-71
Κρόνος Τυρνάβου – ΓΣ Μουζακίου  72-64
Λάρισα BC – Απόλλων Καρδίτσας 69-56
Κρόνος Τρικάλων – Φαλώρεια 64-74
Ρεπό: Νέος Κεραυνός

5η αγωνιστική 
Απόλλων Καρδίτσας – Κρόνος Τυρνάβου 55-56
ΓΣ Μουζακίου  – Ολυμπιακός Καρδίτσας  51-44
ΕΑ Λάρισας– Σουφλάρια  48-35
ΓΑΣ Παλαμά – Νέος Κεραυνός  69-71
Φαλώρεια – Λάρισα BC 67-84
Ρεπό – Κρόνος Τρικάλων

6η αγωνιστική 
Νέος Κεραυνός– ΕΑ Λάρισας  78-73
Σουφλάρια – ΓΣ Μουζακίου 56-51
Κρόνος Τυρνάβου – Φαλώρεια  81-44
Λάρισα BC – Κρόνος Τρικάλων 55-46
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Απόλλων Καρδίτσας 54-72
ΓΑΣ Παλαμά – Ρεπό

7η αγωνιστική 
Απόλλων Καρδίτσας – Σουφλάρια  59-53
ΓΣ Μουζακίου – Νέος Κεραυνός 67-83
ΕΑ Λάρισας– ΓΑΣ Παλαμά  58-53
Κρόνος Τρικάλων – Κρόνος Τυρνάβου  64-74
Φαλώρεια – Ολυμπιακός Καρδίτσας  73-48
Ρεπό – Λάρισα BC

8η αγωνιστική 
ΓΑΣ Παλαμά – ΓΣ Μουζακίου 78-41
Νέος Κεραυνός – Απόλλων Καρδίτσας 71-58
Σουφλάρια – Φαλώρεια 59-50
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Κρόνος Τρικάλων 67-36
Κρόνος Τυρνάβου – Λάρισα BC 52-61
ΕΑ Λάρισας– Ρεπό

9η αγωνιστική 
Απόλλων Καρδίτσας – ΓΑΣ Παλαμά 67-71 (62-62κ.α.)
ΓΣ Μουζακίου  – ΕΑ Λάρισας  43-66
Λάρισα BC – Ολυμπιακός Καρδίτσας 64-38
Κρόνος Τρικάλων – Σουφλάρια  48-57
Φαλώρεια – Νέος Κεραυνός 71-69
Ρεπό – Κρόνος Τυρνάβου

10η αγωνιστική 
ΕΑ Λάρισας– Απόλλων Καρδίτσας 77-52
ΓΑΣ Παλαμά – Φαλώρεια 71-34
Νέος Κεραυνός – Κρόνος Τρικάλων  77-54
Σουφλάρια – Λάρισα BC 42-47
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Κρόνος Τυρνάβου 64-68
ΓΣ Μουζακίου  – Ρεπό
11η αγωνιστική 
Απόλλων Καρδίτσας – ΓΣ Μουζακίου 59-42
Κρόνος Τυρνάβου – Σουφλάρια  60-53
Λάρισα BC – Νέος Κεραυνός  40-53
Κρόνος Τρικάλων – ΓΑΣ Παλαμά  55-78
Φαλώρεια – ΕΑ Λάρισας  44-74
Ρεπό – Ολυμπιακός Καρδίτσας

2ος Γύρος
1η αγωνιστική 
Φαλώρεια – ΓΣ Μουζακίου 64-71
Κρόνος Τρικάλων – ΕΑ Λάρισας  55-63
Λάρισα BC – ΓΑΣ Παλαμά  57-63
Κρόνος Τυρνάβου – Νέος Κεραυνός  81-89
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Σουφλάρια 42-67
Ρεπό – Απόλλων Καρδίτσας

2η αγωνιστική
Νέος Κεραυνός – Ολυμπιακός Καρδίτσας 69-33
ΓΑΣ Παλαμά – Κρόνος Τυρνάβου  66-56
ΕΑ Λάρισας– Λάρισα BC  60-54
ΓΣ Μουζακίου  – Κρόνος Τρικάλων  55-52
Απόλλων Καρδίτσας – Φαλώρεια  77-62
Σουφλάρια – Ρεπό