ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 19/04/2019 – 25/04/2019
  2. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 13/04/2019 – 14/04/2019
  3. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
  4. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
  5. Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 06/04/2019 – 07/04/2019

Α2 Ε.Σ.ΚΑ.Θ. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

Α2 EΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΝΙΚΑΙΑ 2012 25 14 11 3 70 4-3
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 25 14 11 3 52 6-1
3 SPORTS ACADEMY 24 14 10 4 6-1 43
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ 23 14 9 5 4-3 52
5 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. 22 14 8 6 5-2 34
6 ΑΕΤΟΙ  21 14 7 7 3-4 4-3
7 BC VOLOS  20 14 6 8 3-4 34
8 Α.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17 14 3 11 3-4 0-7
9 ΙΩΛΚΙΑ 17 14 3 11 2-5 1-6
10 ΑΡΜΕΝΙΟ 16 14 2 12 25 0-7


Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Αρμένιο – Ελευθεριακός 61-70
Αετοί – ΑΣ Φαρσάλων 71-54
Νίκαια 2012 – Δημ. Ευξεινούπολης 77-76
Ιωλκία – Κένταυρος Ζαγοράς 40-57

BC Volos – Sports Academy 54-70


2η Αγωνιστική
Δημ. ΕυξεινούποληςΑετοί 59-56
Sports AcademyΝίκαια 2012 74-61
Κένταυρος Ζαγοράς
BC Volos 66-79
ΑΣ Φαρσάλων – Αρμένιο 66-57
Ελευθεριακός – Ιωλκία 55-47

3η Αγωνιστική
Αρμένιο – Δημ. Ευξεινούπολης 27-59
Αετοί – Sports Academy 49-74
Νίκαια 2012 – Κένταυρος Ζαγοράς 77-73
BC Volos – Ιωλκία 67-68 (60-60κ.α.)
Ελευθεριακός – ΑΣ Φαρσάλων  64-58

4η Αγωνιστική
Ιωλκία – Νίκαια 2012  64-80
Κένταυρος Ζαγοράς – Αετοί  87-47
Sports Academy – Αρμένιο  52-41

Δημ. Ευξεινούπολης – ΑΣ Φαρσάλων  62-51
BC Volos – Ελευθεριακός 51-63

5η Αγωνιστική
Αρμένιο – Κένταυρος Ζαγοράς 39-58
Αετοί – Ιωλκία 82-51
Νίκαια 2012 – BC Volos 74-59
ΑΣ Φαρσάλων – Sports Academy 52-84
Ελευθεριακός – Δημ. Ευξεινούπολης  69-49

6η Αγωνιστική
Νίκαια 2012 – Ελευθεριακός  57-53
BC Volos – Αετοί 75-58
Ιωλκία – Αρμένιο  71-60
Κένταυρος Ζαγοράς – ΑΣ Φαρσάλων 73-41
Sports Academy – Δημ. Ευξεινούπολης 56-49

7η Αγωνιστική
Αρμένιο – BC Volos 60-68
Δημ. ΕυξεινούποληςΚένταυρος Ζαγοράς 52-63
Αετοί – Νίκαια 2012 68-69
ΑΣ Φαρσάλων – Ιωλκία 60-59
Ελευθεριακός – Sports Academy 62-46

8η Αγωνιστική
Αετοί – Ελευθεριακός 68-75
Νίκαια 2012 – Αρμένιο 75-65
BC VolosΑΣ Φαρσάλων 74-49
Ιωλκία – Δημ. Ευξεινούπολης 54-73
Κένταυρος Ζαγοράς – Sports Academy 73-76 (66-66κ.α.)

9η Αγωνιστική
Αρμένιο – Αετοί 54-98
Sports Academy – Ιωλκία 71-53
Δημ. ΕυξεινούποληςBC Volos 62-49
ΑΣ Φαρσάλων – Νίκαια 2012 68-77
Ελευθεριακός – Κένταυρος Ζαγοράς  48-56

Β’ ΓΥΡΟΣ
10η Αγωνιστική
Ελευθεριακός – Αρμένιο 73-49
ΑΣ Φαρσάλων – Αετοί 66-80
Δημ. ΕυξεινούποληςΝίκαια 2012 59-56
Sports Academy – BC Volos 58-47
Ζαγορά – Ιωλκία 64-55

11η Αγωνιστική
BC Volos – Κένταυρος Ζαγοράς 45-58
Νίκαια 2012Sports Academy 78-67
Αετοί – Δημ. Ευξεινούπολης 46-56
Αρμένιο – ΑΣ Φαρσάλων 46-40
Ιωλκία – Ελευθεριακός 48-58

12η Αγωνιστική
Δημ. Ευξεινούπολης – Αρμένιο 63-48
Sports AcademyΑετοί 61-71
Κένταυρος Ζαγοράς – Νίκαια 2012 60-64
Ιωλκία – BC Volos 60-59
ΑΣ Φαρσάλων – Ελευθεριακός 52-66

13η Αγωνιστική
Ελευθεριακός – BC Volos 39-50
Νίκαια 2012Ιωλκία 60-48
Αετοί – Κένταυρος Ζαγοράς 78-77
Αρμένιο – Sports Academy 61-56
ΑΣ Φαρσάλων – Δημ. Ευξεινούπολης  63-51

14η Αγωνιστική
Κένταυρος Ζαγοράς – Αρμένιο 82-51
ΙωλκίαΑετοί 52-59
BC Volos – Νίκαια 2012 71-52
Sports Academy – ΑΣ Φαρσάλων 53-34
Δημ. Ευξεινούπολης – Ελευθεριακός  53-63

15η Αγωνιστική
ΕλευθεριακόςΝίκαια 2012
ΑετοίBC Volos
ΑρμένιοΙωλκία
ΑΣ ΦαρσάλωνΚένταυρος Ζαγοράς
Δημ. Ευξεινούπολης – Sports Academy

16η Αγωνιστική
BC Volos Αρμένιο
Νίκαια 2012 Αετοί
Κένταυρος Ζαγοράς Δημ. Ευξεινούπολης
Ιωλκία ΑΣ Φαρσάλων
Sports Academy Ελευθεριακός

17η Αγωνιστική
Ελευθεριακός Αετοί
Αρμένιο Νίκαια 2012
ΑΣ Φαρσάλων BC Volos
Δημ. Ευξεινούπολης Ιωλκία
Sports Academy Κένταυρος Ζαγοράς

18η Αγωνιστική
Αετοί Αρμένιο
Ιωλκία Sports Academy
BC Volos Δημ. Ευξεινούπολης
Νίκαια 2012 ΑΣ Φαρσάλων
Κένταυρος Ζαγοράς Ελευθεριακός

Α2 EΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27 14 13 1 70 61
2 ΜΑΓΟΙ 26 14 12 2 70 52
3 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24 14 10 4 52 5-2
4 ΕΑΛ 24 14 10 4 5-2 52
5 ΟΛΥΜΠΙAΚΟΣ ΚΑΡ. 22 14 8 6 61 25
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 20 14 6 8 43 25
7 ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ 20 14 6 8 34 34
8 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ. 17 14 3 11 2-5 16
9 ΝΕΟΙ ΑΕΛ 15 14 1 13 16 0-7
10 ΚΑΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15 14 1 13 16 07


Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΕΤ – Ίκαρος Νεάπολης  58-41

Μάγοι Τρικάλων – Α.Ο.Σουφλαρίων 59-38
Νέοι ΑΕΛ – Ολυμπιακός Καρδίτσας  56-64

ΚΑΣ Δεσκάτης  – Κρόνος Τρικάλων 67-64

Απόλλων Καρδίτσας  – ΕΑΛ 52-54


2η Αγωνιστική

Κρόνος Τρικάλων – Μάγοι Τρικάλων  26-67
ΕΑΛ – ΚΑΣ Δεσκάτης  75-69
Α.Ο.Σουφλαρίων – ΑΕΤ 35-61
Ίκαρος Νεάπολης  – Νέοι ΑΕΛ  75-57
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Απόλλων Καρδίτσας 69-62


3η Αγωνιστική

Α.Ο.Σουφλαρίων – Νέοι ΑΕΛ 63-48
ΑΕΤ – Κρόνος Τρικάλων  71-56
Μάγοι Τρικάλων – ΕΑΛ  57-53
ΚΑΣ Δεσκάτης  – Απόλλων Καρδίτσας  45-54
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Ίκαρος Νεάπολης 52-47


4η Αγωνιστική

Απόλλων Καρδίτσας – Μάγοι Τρικάλων 48-59
ΕΑΛ – ΑΕΤ  66-69
Κρόνος Τρικάλων – Νέοι ΑΕΛ  84-63
Α.Ο.Σουφλαρίων – Ίκαρος Νεάπολης  54-63
ΚΑΣ Δεσκάτης  – Ολυμπιακός Καρδίτσας  69-79

5η Αγωνιστική

Νέοι ΑΕΛ – ΕΑΛ  34-61
ΑΕΤ – Απόλλων Καρδίτσας  77-60
Μάγοι Τρικάλων – ΚΑΣ Δεσκάτης  56-48
Ίκαρος Νεάπολης – Κρόνος Τρικάλων  56-48
Ολυμπιακός Καρδίτσας – Α.Ο.Σουφλαρίων 59-45

6η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων – Ολυμπιακός Καρδίτσας  54-50
ΚΑΣ Δεσκάτης  – ΑΕΤ  71-77
Απόλλων Καρδίτσας  – Νέοι ΑΕΛ  88-46
ΕΑΛ – Ίκαρος Νεάπολης  47-50
Κρόνος Τρικάλων – Α.Ο.Σουφλαρίων  41-65

7η Αγωνιστική

Νέοι ΑΕΛ – ΚΑΣ Δεσκάτης  63-60

ΑΕΤ – Μάγοι Τρικάλων  61-58

Α.Ο.Σουφλαρίων – ΕΑΛ  57-58

Ίκαρος Νεάπολης – Απόλλων Καρδίτσας  66-60

Ολυμπιακός Καρδίτσας – Κρόνος Τρικάλων 79-66

8η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων – Νέοι ΑΕΛ  66-46

ΚΑΣ Δεσκάτης  – Ίκαρος Νεάπολης  55-65

Απόλλων Καρδίτσας  – Α.Ο.Σουφλαρίων  63-58

ΕΑΛ – Κρόνος Τρικάλων  65-62

ΑΕΤ – Ολυμπιακός Καρδίτσας 76-55

9η Αγωνιστική

Νέοι ΑΕΛ – ΑΕΤ 43-64

Κρόνος Τρικάλων – Απόλλων Καρδίτσας  60-64

Α.Ο.Σουφλαρίων – ΚΑΣ Δεσκάτης  103-77

Ίκαρος Νεάπολης  – Μάγοι Τρικάλων  48-67

Ολυμπιακός Καρδίτσας – ΕΑΛ  62-70 (61-61κ.α.)

Β’ ΓΥΡΟΣ

10η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Καρδίτσας – Νέοι ΑΕΛ  82-71
Ίκαρος Νεάπολης – ΑΕΤ  49-41
Α.Ο.Σουφλαρίων – Μάγοι Τρικάλων  51-58
Κρόνος Τρικάλων – ΚΑΣ Δεσκάτης   76-65
ΕΑΛ – Απόλλων Καρδίτσας 66-63

11η Αγωνιστική

ΚΑΣ Δεσκάτης – ΕΑΛ  66-71

Μάγοι Τρικάλων – Κρόνος Τρικάλων  84-62

ΑΕΤ – Α.Ο.Σουφλαρίων 68-39

Νέοι ΑΕΛ – Ίκαρος Νεάπολης 48-62

Απόλλων Καρ. – Ολυμπιακός Καρ. 66-64 (56-56κ.α.)

12η Αγωνιστική

Νέοι ΑΕΛ  – Α.Ο.Σουφλαρίων 46-59

Κρόνος Τρικάλων – ΑΕΤ  59-105

ΕΑΛ – Μάγοι Τρικάλων  43-34

Απόλλων Καρδίτσας- ΚΑΣ Δεσκάτης   78-52

Ίκαρος Νεάπολης – Ολυμπιακός Καρδίτσας 52-47

13η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Καρδίτσας – ΚΑΣ Δεσκάτης 85-62
Μάγοι Τρικάλων – Απόλλων Καρδίτσας   85-38

ΑΕΤ – ΕΑΛ  68-66

Νέοι ΑΕΛ – Κρόνος Τρικάλων  57-69

Ίκαρος Νεάπολης – Α.Ο.Σουφλαρίων 42-45 (40-40κ.α.)

14η Αγωνιστική

ΕΑΛ – Νέοι ΑΕΛ  89-70

Απόλλων Καρδίτσας – ΑΕΤ  52-62

ΚΑΣ Δεσκάτης – Μάγοι Τρικάλων  63-86

Κρόνος Τρικάλων – Ίκαρος Νεάπολης  57-59

Α.Ο.Σουφλαρίων – Ολυμπιακός Καρδίτσας 61-54

15η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Καρδίτσας – Μάγοι Τρικάλων

ΑΕΤ – ΚΑΣ Δεσκάτης

Νέοι ΑΕΛ – Απόλλων Καρδίτσας

Ίκαρος Νεάπολης – ΕΑΛ

Α.Ο.Σουφλαρίων – Κρόνος Τρικάλων

16η Αγωνιστική

ΚΑΣ Δεσκάτης Νέοι ΑΕΛ

Μάγοι Τρικάλων ΑΕΤ

ΕΑΛ Α.Ο.Σουφλαρίων

Απόλλων Καρδίτσας Ίκαρος Νεάπολης

Κρόνος Τρικάλων Ολυμπιακός Καρδίτσας

17η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Καρδίτσας ΑΕΤ

Νέοι ΑΕΛ Μάγοι Τρικάλων

Ίκαρος Νεάπολης ΚΑΣ Δεσκάτης

Α.Ο.Σουφλαρίων Απόλλων Καρδίτσας

Κρόνος Τρικάλων ΕΑΛ

18η Αγωνιστική

ΑΕΤ Νέοι ΑΕΛ

Απόλλων Καρδίτσας Κρόνος Τρικάλων

ΚΑΣ Δεσκάτης Α.Ο.Σουφλαρίων

Μάγοι Τρικάλων Ίκαρος Νεάπολης

ΕΑΛ Ολυμπιακός Καρδίτσας