ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Παγκορασίδων
  2. Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας και Τρικάλων (16-17/11/2019)
  3. Αποτελέσματα Εφηβικού και Παιδικού Λάρισας (16-17/11/2019)
  4. Αποτελέσματα Εφηβικού και παιδικού Μαγνησίας (16-17/11/2019)
  5. Αποτελέσματα -Βαθμολογίες πρωταθλήματος Νεανίδων και Κορασίδων (17/11/2019)

Β Ε.Σ.ΚΑ.Θ. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

Β’ ΕΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ 30 16 14 2
2 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 2018 29 16 13 3
3 BC LARISA 27 16 11 5
4 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 25 16 9 7
5 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 25 16 9 7
6 ΣΚΟΠΕΛΟΣ 22 15   7 8
7 ΑΝ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18 16 3 13
8 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β. 17 16 1 15
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 16 15 4 11

*Ο Ηρακλής Χάλκης έχει ένα μηδενισμό και αφαίρεση 2 βαθμών από το παιχνίδι με το BC Larisa


Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Τιτάνες Αλμυρού – ΒC Larissa  42-57

Ολυμπιονίκης  – Ανόρθωση  36-85

Μαρίνος Αντύπας – Σκόπελος 44-35

Ερμής Αγιάς 2018 – Ηρακλής Χάλκης  49-45

Ρεπό:Αν. Καλοχωρίου


2η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης – Μαρίνος Αντύπας  47-57

Σκόπελος   – Ολυμπιονίκης  64-49

Ανόρθωσις Βόλου – Τιτάνες Αλμυρού  67-41

BC Larissa  – Αν. Καλοχωρίου  58-35

Ρεπό:Ερμής Αγιάς 2018

3η Αγωνιστική

Αν. Καλοχωρίου – Ανόρθωσις Βόλου  25-61

Τιτάνες Αλμυρού – Σκόπελος  56-48

Ολυμπιονίκης  – Ηρακλής Χάλκης  46-55

Μαρίνος Αντύπας – Ερμής Αγιάς 2018  49-51

Ρεπό: BC Larissa

4η Αγωνιστική

Ερμής Αγιας 2018 – Ολυμπιονίκης  77-33

Ηρακλής Χάλκης – Τιτάνες Αλμυρού  35-44

Σκόπελος – Αν. Καλοχωρίου 20-0 α.α.

Ανόρθωσις Βόλου – BC Larissa  62-49

Ρεπό:Mαρινος Αντύπας

5η Αγωνιστική

Αν. Καλοχωρίου – Ηρακλής Χάλκης  42-52

Τιτάνες Αλμυρού – Ερμής Αγιάς 2018  32-53

Ολυμπιονίκης  – Μαρίνος Αντύπας  56-72

BC Larissa  –  Σκόπελος  79-44

Ρεπό:Ανόρθωσις Βόλου

6η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας – Τιτάνες Αλμυρού  49-34

Ερμης Αγιας 2018 – Αν. Καλοχωρίου  58-35

Ηρακλής Χάλκης – BC Larissa   0-20α.α.

Ανόρθωσις Βόλου – Σκόπελος 59-46

Ρεπό: Ολυμπιονίκης

7η Αγωνιστική

Αν. Καλοχωρίου – Μαρίνος Αντύπας  36-50

Τιτάνες Αλμυρού – Ολυμπιονίκης  77-44

Ανόρθωσις Βόλου – Ηρακλής Χάλκης  73-28

BC Larissa – Ερμής Αγιάς 2018  48-45

Ρεπό:Σκόπελος

8η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης  – Αν. Καλοχωρίου  63-50

Μαρίνος Αντύπας – BC Larissa  55-43

Ερμής Αγιας 2018 – Ανόρθωσις Βόλου 81-78 (74-74κ.α.)

Ηρακλής Χάλκης – Σκόπελος  51-49

Ρεπό:Τιτάνες Αλμυρού

9η Αγωνιστική

Αν. Καλοχωρίου – Τιτάνες Αλμυρού  37-52

Σκόπελος – Ερμής Αγιάς 2018  60-57

Ανόρθωσις Βόλου – Μαρίνος Αντύπας  75-57

BC Larissa – Ολυμπιονίκης  71-34

Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης

Β’ ΓΥΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΒC Larissa – Τιτάνες Αλμυρού  57-41

Ανόρθωση – Ολυμπιονίκης   96-44

Σκόπελος  – Μαρίνος Αντύπας 50-45

Ηρακλής Χάλκης – Ερμης Αγιας 2018 32-47

Ρεπό:Αν. Καλοχωρίου

11η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας – Ηρακλής Χάλκης 47-36

Ολυμπιονίκης  – Σκόπελος  35-69

Τιτάνες Αλμυρού – Ανόρθωσις Βόλου  48-47

Αν. Καλοχωρίου – BC Larissa  38-47

Ρεπό:Ερμής Αγιάς 2018

12η Αγωνιστική

Ανόρθωσις Βόλου – Αν. Καλοχωρίου  100-48

Σκόπελος  – Τιτάνες Αλμυρού  67-60

Ηρακλής Χάλκης – Ολυμπιονίκης  60-56

Ερμής Αγιάς 2018 – Μαρίνος Αντύπας  76-56

Ρεπό: BC Larissa

13η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης – Ερμής Αγιας 2018  58-80

Τιτάνες Αλμυρού – Ηρακλής Χάλκης  57-51

Αν. Καλοχωρίου – Σκόπελος 55-53 (49-49κ.α.)

BC Larissa – Ανόρθωσις Βόλου  60-64

Ρεπό:Mαρινος Αντύπας

14η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης – Αν. Καλοχωρίου  48-50

Ερμής Αγιάς 2018 – Τιτάνες Αλμυρού  46-45

Μαρίνος Αντύπας – Ολυμπιονίκης  63-56

Σκόπελος – BC Larissa  55-47

Ρεπό:Ανόρθωσις Βόλου

15η Αγωνιστική

Τιτάνες Αλμυρού – Μαρίνος Αντύπας 69-66

Αν. Καλοχωρίου – Ερμής Αγιάς 2018  32-58

BC Larissa  – Ηρακλής Χάλκης  74-56

Σκόπελος  – Ανόρθωσις Βόλου 65-78

Ρεπό: Ολυμπιονίκης

16η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας – Αν. Καλοχωρίου  42-28

Ερμής Αγιάς 2018 – BC Larissa  59-54

Ολυμπιονίκης – Τιτάνες Αλμυρού  52-66

Ηρακλής Χάλκης – Ανόρθωσις Βόλου 46-57

Ρεπό:Σκόπελος

17η Αγωνιστική

Αν. Καλοχωρίου – Ολυμπιονίκης  45-41

Ανόρθωσις Βόλου – Ερμης Αγιας 2018  65-63

BC Larissa  – Μαρίνος Αντύπας  59-36

Σκόπελος  – Ηρακλής Χάλκης  (αναβολή)

Ρεπό:Τιτάνες Αλμυρού

18η Αγωνιστική

Τιτάνες Αλμυρού – Αν. Καλοχωρίου 88-73
Ερμής Αγιάς 2018 – Σκόπελος 66-61
Μαρίνος Αντύπας – Ανόρθωσις Βόλου 49-73
Ολυμπιονίκης – BC Larissa 38-71
Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης

 

Β’ ΕΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑ 27 14 13 1
2 NEOΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 24 14 10 4
3 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 23 14 9 5
4 Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ 22 14 8 6
5 ΦΟΥΝΤΑΣ BC 19 14 5 9
6 ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18 14 6 8
7 ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ 18 14 4 10
8 ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 14 1 13
9 ΦΑΡΚΔΩΝΑ 00 0 0 0

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Φαρκαδώνα – ΓΑΣ Παλαμά (Αναβολή)

Πράσινη Γωνιά – Φούντας ΒC 59-50
Kρόνος Τυρνάβου – Γ.Σ.Φαλάνης 65-59
Ελπίδα Καρδίτσας – Αγ. Κωνσταντίνος 80-69
Ρεπό:Νέος Κεραυνός

2η Αγωνιστική

Αγ. Κωνσταντίνος  – Κρόνος Τυρνάβου 52-59

Γ.Σ.Φαλάνης  – Πράσινη Γωνιά 81-73

Φούντας BC  – Φαρκαδώνα (Αναβολή)

ΓΑΣ Παλαμά   – Νέος Κεραυνός 68-69

Ρεπό:Ελπίδα Καρδίτσας

3η Αγωνιστική

Νέος Κεραυνός – Φούντας ΒC 64-49

Φαρκαδώνα – Γ.Σ.Φαλάνης (Αναβολή)

Πράσινη Γωνιά  – Αγ. Κωνσταντίνος 60-53

Κρόνος Τυρνάβου – Ελπίδα Καρδίτσας 69-67

Ρεπό:ΓΑΣ Παλαμά

4η Αγωνιστική

Ελπίδα Καρδίτσας – Πράσινη Γωνιά 74-61

Αγ. Κωνσταντίνος  – Φαρκαδώνα (Αναβολή)

Γ.Σ.Φαλάνης  – Νέος Κεραυνός  73-75

Φούντας BC – ΓΑΣ Παλαμά 29-49

Ρεπό:Κρόνος Τυρνάβου

5η Αγωνιστική

Νέος Κεραυνός – Αγ. Κωνσταντίνος 63-67

Φαρκαδώνα – Ελπίδα Καρδίτσας (Αναβολή)

Πράσινη Γωνιά  – Κρόνος Τυρνάβου 93-74

ΓΑΣ Παλαμά – Γ.Σ.Φαλάνης 55-37

Ρεπό:Φούντας BC

6η Αγωνιστική

Κρόνος Τυρνάβου – Φαρκαδώνα (Aναβολή)

Ελπίδα Καρδίτσας – Νέος Κεραυνός 74-62

Αγ. Κωνσταντίνος  – ΓΑΣ Παλαμά 53-66

Γ.Σ.Φαλάνης  – Φούντας ΒC 60-47

Ρεπό:Πράσινη Γωνιά

7η Αγωνιστική

Κρόνος Τυρνάβου – Νέος Κεραυνός 59-57

Φαρκαδώνα – Πράσινη Γωνιά (Αναβολή)

Φούντας BC – Αγ. Κωνσταντίνος 54-42

ΓΑΣ Παλαμά – Ελπίδα Καρδίτσας 59-51

Ρεπό:Γ.Σ.Φαλάνης

8η Αγωνιστική

Πράσινη Γωνιά  – Νέος Κεραυνός 60-94

Κρόνος Τυρνάβου – ΓΑΣ Παλαμά 49-65

Ελπίδα Καρδίτσας – Φούντας ΒC 71-56

Αγ. Κωνσταντίνος – Γ.Σ.Φαλάνης 37-57

Ρεπό:Φαρκαδώνα

9η Αγωνιστική

Νέος Κεραυνός – Φαρκαδώνα (Αναβολή)

Γ.Σ.Φαλάνης  – Ελπίδα Καρδίτσας 20-0α.α.

Φούντας BC – Κρόνος Τυρνάβου 46-61

ΓΑΣ Παλαμά – Πράσινη Γωνιά 72-51

Ρεπό:Αγ. Κωνσταντίνος

Β’ ΓΥΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΓΑΣ Παλαμά – Φαρκαδώνα (Αναβολή)

Φούντας ΒC – Πράσινη Γωνιά  58-54

Γ.Σ.Φαλάνης – Kρόνος Τυρνάβου 61-58

Αγ. Κωνσταντίνος – Ελπίδα Καρδίτσας 56-63

Ρεπό:Νέος Κεραυνός

11η Αγωνιστική

Κρόνος Τυρνάβου – Αγ. Κωνσταντίνος  67-52

Πράσινη Γωνιά – Γ.Σ.Φαλάνης  39-65

Φαρκαδώνα – Φούντας BC (Αναβολή)

Νέος Κεραυνός – ΓΑΣ Παλαμά 56-76

Ρεπό:Ελπίδα Καρδίτσας

12η Αγωνιστική

Φούντας ΒC – Νέος Κεραυνός 54-69

Γ.Σ.Φαλάνης – Φαρκαδώνα (Αναβολή)

Αγ. Κωνσταντίνος – Πράσινη Γωνιά  70-71

Ελπίδα Καρδίτσας – Κρόνος Τυρνάβου 59-62

Ρεπό:ΓΑΣ Παλαμά

13η Αγωνιστική

Πράσινη Γωνιά – Ελπίδα Καρδίτσας 69-81

Φαρκαδώνα – Αγ. Κωνσταντίνος  (Αναβολή)

Νέος Κεραυνός – Γ.Σ.Φαλάνης  80-65

ΓΑΣ Παλαμά – Φούντας B.C. 54-43

Ρεπό:Κρόνος Τυρνάβου

14η Αγωνιστική

Αγ. Κωνσταντίνος – Νέος Κεραυνός 57-66

Ελπίδα Καρδίτσας – Φαρκαδώνα (Αναβολή)

Κρόνος Τυρνάβου – Πράσινη Γωνιά  71-54

Γ.Σ.Φαλάνης – ΓΑΣ Παλαμά 53-66

Ρεπό:Φούντας BC

15η Αγωνιστική

Φαρκαδώνα – Κρόνος Τυρνάβου (Αναβολή)

Νέος Κεραυνός – Ελπίδα Καρδίτσας 67-48

ΓΑΣ Παλαμά – Αγ. Κωνσταντίνος  65-47

Φούντας ΒC – Γ.Σ.Φαλάνης  71-51

Ρεπό:Πράσινη Γωνιά

16η Αγωνιστική

Νέος Κεραυνός – Κρόνος Τυρνάβου 76-50

Πράσινη Γωνιά – Φαρκαδώνα (Αναβολή)

Αγ. Κωνσταντίνος – Φούντας BC 41-63

Ελπίδα Καρδίτσας – ΓΑΣ Παλαμά 53-69

Ρεπό:Γ.Σ.Φαλάνης

17η Αγωνιστική

Νέος Κεραυνός – Πράσινη Γωνιά  76-44

ΓΑΣ Παλαμά – Κρόνος Τυρνάβου 68-63

Φούντας ΒC – Ελπίδα Καρδίτσας 71-48

Γ.Σ.Φαλάνης – Αγ. Κωνσταντίνος  60-55

Ρεπό:Φαρκαδώνα

18η Αγωνιστική

Φαρκαδώνα – Νέος Κεραυνός (Αναβολή)

Ελπίδα Καρδίτσας – Γ.Σ.Φαλάνης 0-20α.α.

Κρόνος Τυρνάβου – Φούντας BC 61-45

Πράσινη Γωνιά – ΓΑΣ Παλαμά 39-79

Ρεπό:Αγ. Κωνσταντίνος