ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Παγκορασίδων
  2. Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας και Τρικάλων (16-17/11/2019)
  3. Αποτελέσματα Εφηβικού και Παιδικού Λάρισας (16-17/11/2019)
  4. Αποτελέσματα Εφηβικού και παιδικού Μαγνησίας (16-17/11/2019)
  5. Αποτελέσματα -Βαθμολογίες πρωταθλήματος Νεανίδων και Κορασίδων (17/11/2019)

ΕΦΗΒΙΚΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

ΕΦΗΒΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Αετοί – Νέος Κεραυνός  74-60
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Αετοί  –  Αετός Πλατυκάμπου  93-49

Γ.Σ.Νίκαιας  –  Νέος Κεραυνός  68-87


Α’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΕΤΟΙ 16 8 8 0
2 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 14 8 6 2
3 SPORTS ACADEMY 9 8 3 5
4 B.C.LARISSA 9 8 2 6
5 ΝΙΚΑΙΑ 2012 8 8 1 7


1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΝΙΚΑΙΑ 2012   58-39

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – B.C.LARISSA   96-40

2η Αγωνιστική

ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΑΕΤΟΙ  32-76

B.C.LARISSA – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  72-67

3η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΙ  – B.C.LARISSA  20-0α.α.

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 52-75

4η Αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΕΤΟΙ  67-77

B.C.LARISA – ΝΙΚΑΙΑ 2012  71-59

5η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΙ   ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  82-54

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  50-83

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  51-60

B.C.LARISSA  ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  44-100

2η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΙ  ΝΙΚΑΙΑ 2012  102-52

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ B.C.LARISSA  77-50

3η Αγωνιστική

B.C.LARISSA ΑΕΤΟΙ 47-72

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  20-0 α.α.

4η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΙ  ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  52-49

ΝΙΚΑΙΑ 2012 B.C.LARISSA  67-56

5η Αγωνιστική

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΤΟΙ 0-20α.α.

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΝΙΚΑΙΑ 2012  20-0α.α.

Β’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 15 8 7 1
2 ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚ. 14 8 6 2
3 ΑΣΤΕΡΑΣ 12 8 4 4
4 ΦΟΙΒΟΣ 2002 11 8 3 5
5 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 7 8 0 8
6 ΜΥΤΙΚΑΣ 00 0 0 0


1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ   47-61

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ   ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ   68-86

ΦΟΙΒΟΣ – ΜΥΤΙΚΑΣ  (Αναβολή)

2η Αγωνιστική

ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  – ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  81-57

ΜΥΤΙΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ (Αναβολή)

ΑΣΤΕΡΑΣ  – ΦΟΙΒΟΣ 33-47

3η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ  (Αναβολή)

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ 50-55

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  50-57

4η Αγωνιστική

ΦΟΙΒΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  58-59

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  61-82

ΜΥΤΙΚΑΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ (Αναβολή)

5η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 75-59

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΤΙΚΑΣ  (Αναβολή)

ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΦΟΙΒΟΣ  59-47

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  50-58

ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 90-59

ΜΥΤΙΚΑΣ   ΦΟΙΒΟΣ (Αναβολή)

2η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ 64-53

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ  ΜΥΤΙΚΑΣ (Αναβολή)

ΦΟΙΒΟΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  48-63

3η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ(Αναβολή)

ΦΟΙΒΟΣ  – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 70-24

ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ 56-49

4η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  ΦΟΙΒΟΣ 66-65

ΑΣΤΕΡΑΣ   ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ  20-0α.α.

ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ   ΜΥΤΙΚΑΣ(Αναβολή)

5η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ  ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  50-61

ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Αναβολή)

ΦΟΙΒΟΣ  ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  79-80

 

ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2018-19

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γ.Σ.Βόλου  –  Αιολικός 42-45

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Γ.Σ.Βόλου  –  Ανάληψη  92-55

Αιολικός – BC Volos  68-57

Β’ ΦΑΣΗ

Αιολικός – Ακαδημία Γ.Σ.Βόλου  90-38

Νίκη Βόλου – Ανάληψη 50-56

Γ.Σ.Βόλου – Ανόρθωση

BC Volos – Τιτάνες Αλμυρού 64-46


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΦΑΣΗΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 14 7 7 0
2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 13 7 6 1
3 BC VOLOS 12 7 5 2
4 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11 7 4 3
5 ΑΝΑΛΗΨΗ 10 7 3 4
6 TITANEΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 9 7 2 5
7 AKAΔΗΜΙΑ ΓΣΒ 8 7 1 6
8 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 7 0 7

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

BC VOLOS  – ΓΣ ΝΙΚΗ  59-38

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  35-78

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ  39-69

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΝΑΛΗΨH  45-79

2η Αγωνιστική

ΒΟΛΟΥ ΓΣ    BC VOLOS  101-28

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ  86-26

ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 56-49

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  20-59

3η Αγωνιστική

BC VOLOS  – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 60-76

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β  50-56

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ 79-54

ΓΣ ΝΙΚΗ – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  43-78

4η Αγωνιστική

ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   BC VOLOS 63-84

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ  56-57

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  33-50

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ 49-55

5η Αγωνιστική

BC VOLOS  ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ  62-44

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 68-47

ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  39-74

ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β  96-60

6η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  BC VOLOS  49-61

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  62-67

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ  49-88

ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  66-79

7η Αγωνιστική

BC VOLOS   ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ  82-50

ΝΙΚΗ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β  62-61

ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  73-48

ΑΙΟΛΙΚΟΣ   ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ  93-41

ΕΦΗΒΙΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10 6 4 2
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 8 5 4 1
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. 8 5 3 2
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡ. 6 6 0 6

Α.Σ.Κκαρδίτσας – Αναγέννηση 69-13

Ολυμπιακός Καρδίτσας – Αναγέννηση 102-42

Απόλλων Καρδίτσας – Αναγέννηση 100-73

Αναγέννηση – Α.Σ.Καρδίτσας  30-92

Απόλλων Καρδίτσας – Αναγέννηση 58-52

Αναγέννηση Καρ. – Ολυμπιακός Καρ.   35-111

Α.Σ.Καρδίτσας  – Ολυμπιακός Καρ.  73-76

Ολυμπιακός Καρ.  – Α.Σ.Καρδίτσας  50-55

Απόλλων Καρ. – Ολυμπιακός Καρ.73-61

Α.Σ. Καρδίτσας – Απόλλων Καρ. 51-53

Απόλλων Καρ. – Α.Σ. Καρδίτσας 0-20α.α.

Ολυμπιακός Καρ. – Απόλλων Καρ.  55-63

ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΦΑΛΩΡΕΙΑ 10 5 5 0
2 ΔΑΝΑΟΙ 7 5 3 2
3 TRIKALA FBA 6 5 2 3
4 IKAΡOI 5 5 0 5

Ίκαροι Τρικάλων – Trikala FBA 67-81

Trikala FBA – Ίκαροι Τρικάλων  76-68

Φαλώρεια – Δαναοί 20-0α.α.

Δαναοί – Ίκαροι Τρικάλων  79-69

Trikala FBA – Φαλώρεια  43-75

Φαλώρεια – Ίκαροι Τρικάλων 101-42

Δαναοί – Φαλώρεια 55-69

Δαναοί – Trikala FBA 40-69

Φαλώρεια – Trikala FBA 20-0α.α.

Ίκαροι Τρικ. – Δαναοί 74-84