ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Α-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡ.2019-20
  2. ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Σ.ΚΑ.Θ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020
  3. ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟΥ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020
  4. ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020
  5. ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020

ΚΟΡΑΔΙΔΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΤΙΤΑΝΕΣ 22 11 11 0
2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 22 12 10 2
3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ. 20 12 8 4
4 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 19 12 7 5
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. 14 10 5 5
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 14 11 3 8
7 Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ 14 12 2 10
8 ΠΥΡΣΟΣ 11 12 0 12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.  45-29

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.  62-47

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ  41-71

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  68-29

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  34-52

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  39-54

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ  34-45

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.  34-68

3η Αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ   47-40
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  69-36
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  65-37
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.  52-40

4η Αγωνιστική

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  22-43
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ  39-87
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.  38-45
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.  54-32

5η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ – ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  58-44

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ  65-42

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ  44-74

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.  ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  68-37

6η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  45-54

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ. 20-0α.α.

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.  44-50

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 23-82

7η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  54-46

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  20-0α.α.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ  40-66

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  88-26

2ος ΓΥΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  (Αναβολή)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ  39-86

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ  68-56

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  21-62

9η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.  55-27

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ   74-60

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  51-29

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  58-30

10η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  37-42

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.  34-59

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ  37-90

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.  (Αναβολή)

11η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  67-24

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  47-39

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ  51-64

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ  46-69

12η Αγωνιστική

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  35-64

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 53-51

ΟΛΥΜΠΙΑ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.  43-33

ΠΥΡΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.  33-91

13η Αγωνιστική

2/3/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

3/3/2019 15:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

10/3/2019 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

2/3/2019 12:00 ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

14η Αγωνιστική

16/3/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ

16/3/2019 13:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.

17/3/2019 11:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.

16/3/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

2ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 15 8 7 1
2 ΣΚΙΑΘΟΣ 13 7 6 1
3 BCVΟLOS 12 8 5 3
4 ΙΩΝΙΚΟΣ 11 8 3 5
5 ΑΕΒΔ 9 8 2 6
6 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7 7 0 7

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  42-39

ΓΣ ΝΙΚΗ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  21-51

ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  68-43

2η Αγωνιστική

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  59-34

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  52-35

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ  59-30

3η Αγωνιστική

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  22-45

ΓΣ ΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ  29-57

ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ 67-38

4η Αγωνιστική

ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  45-61

ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  31-74

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  46-51

5η Αγωνιστική

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΓΣ ΝΙΚΗ  (Αναβολή)

ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  74-26

Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ  31-72

2ος ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 51-40

Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ  50-33

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ  25-45

7η Αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  26-65

ΓΣ ΝΙΚΗ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  20-65

BC VOLOS  ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  0-20α.α.

8η Αγωνιστική

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  20-00 α.α.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ  27-59

Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  20-76

9η Αγωνιστική

3/3/2019 12:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ

2/3/2019 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΓΣ ΝΙΚΗ

3/3/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική

24/2/2019 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ

24/2/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1

23/2/2019 20:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.  45-29

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.  62-47

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ  41-71

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  68-29

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  34-52

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  39-54

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ  34-45

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.  34-68

3η Αγωνιστική

17/11/2018 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

17/11/2018 13:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

17/11/2018 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

17/11/2018 17:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.

4η Αγωνιστική

25/11/2018 12:00 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ

24/11/2018 12:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

24/11/2018 11:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.

25/11/2018 17:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.

5η Αγωνιστική

1/12/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

8/12/2018 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

2/12/2018 18:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

2/12/2018 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.  ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6η Αγωνιστική

22/12/2018 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ

23/12/2018 12:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.

22/12/2018 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.

22/12/2018 14:00 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

7η Αγωνιστική

15/12/2018 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ

16/12/2018 18:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16/12/2018 12:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

15/12/2018 12:00 ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

5/1/2019 20:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ

6/1/2019 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

5/1/2019 18:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

5/1/2019 15:30 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑ ΝΗΣ

2η Αγωνιστική

12/1/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.

13/1/2019 18:00 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

13/1/2019 11:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

13/1/2019 15:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

3η Αγωνιστική

27/1/2019 11:30 ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ

26/1/2019 16:00 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

26/1/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

27/1/2019 15:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.

4η Αγωνιστική

2/2/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2/2/2019 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

3/2/2019 19:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

3/2/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

5η Αγωνιστική

10/2/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ

9/2/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

9/2/2019 12:00 ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.

10/2/2019 15:30 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.

6η Αγωνιστική

2/3/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

3/3/2019 15:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

10/3/2019 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

2/3/2019 12:00 ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

7η Αγωνιστική

16/3/2019 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ

16/3/2019 13:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.

17/3/2019 11:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.

16/3/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

2ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 BCVΟLOS 2 1 1 0
2 ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 1 0
3 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1 1 0 1
4 ΑΕΒΔ 1 1 0 1
5 00 0 0 0
6 00 0 0 0
7 00 0 0 0

Νίκη Βόλου – Ιωνικός 21-51

BC Volos – ΑΕΒΔ  68-43