ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Αποτελέσματα – Βαθμολογία εφηβικού Λάρισας
  2. Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας
  3. Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Τρικάλων
  4. Αποτελέσματα – Βαθμολογίες ομίλων πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ Λάρισας
  5. Αποτελέσματα – Βαθμολογία πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ Μαγνησίας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2019-2020

KYΠΕΛΛO ΕΣΚΑΘ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Γ.Σ. Αμπελώνα – Γ.Σ.Αλμυρού
Γ.Σ.Σοφάδων – Σπάρτακος Λάρισας
Γ.Σ.Γόμφων – Ανόρθωση Βόλου
ΑΕΛ -ΑΟΤ

 

Β΄ΦΑΣΗ
Ανόρθωση – Ίωνας  62-59
Γ.Σ.Αλμυρού – Αγριά 82-76
Γ.Σ.Αμπελώνα – Κεραυνός 66-43
Μύτικας – Σπάρτακος  64-77
Νίκαια 2012 – ΑΕΛ  62-83
Γόμφοι – B.C. Larisa  67-44
Καλαμπάκα – ΑΟΤ  47-67
Sports Academy – Γ.Σ.Σοφάδων  52-56

Α΄ΦΑΣΗ
1ος Όμιλος 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 4 4 0
2 ΙΩΝΑΣ 7 4 3 1
3 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 5 4 2 2
4 ΑΕΒΔ 4 4 0 4
5 Δ.ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 4 4 1 3

*Ο ΓΣΒ και η Δήμητρα Ευξεινούπολης έχουν από  ένα μηδενισμό από τον αγώνα με τον Ίωνα


1η Αγωνιστική
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΕΒ Διμηνίου  56-32
Ανόρθωση Βόλου – Γ.Σ. Βόλου 65-55
Ρεπό: Ίωνας Βόλου

2η Αγωνιστική
ΑΕΒ Διμηνίου – Ίωνας  35-72
Γ.Σ.Βόλου – Δήμ. Ευξεινούπολης 92-50
Ρεπό: Ανόρθωση Βόλου

3η Αγωνιστική
Ίωνας  – Γ.Σ. Βόλου  (Διακοπή)
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ανόρθωση Βόλου 48-60
Ρεπό: ΑΕΒ Διμηνίου

4η Αγωνιστική
Ανόρθωση Βόλου – Ίωνας 71-67
Γ.Σ. Βόλου – ΑΕΒ Διμηνίου 92-46
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

5η Αγωνιστική
Ίωνας – Δήμητρα Ευξεινούπολης  20-0 α.α.
ΑΕΒ Διμηνίου – Ανόρθωση Βόλου 35-97
Ρεπό: Γ.Σ. Βόλου

2ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 8 4 4 0
2 ΑΓΡΙΑ 7 4 3 1
3 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 6 4 2 2
4 ΑΝΑΛΗΨΗ 5 4 1 3
5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 4 0  4


1η Αγωνιστική
Αιολικός Βόλου – Γ.Σ. Αγριάς  42-58
Ανάληψη Βόλου – Γ.Σ. Αλμυρού 61-74
Ρεπό: Ελευθεριακός

2η Αγωνιστική 
Γ.Σ. Αγριάς – Ελευθεριακός  65-46
Γ.Σ. Αλμυρού – Αιολικός Βόλου  61-43
Ρεπό: Ανάληψη Βόλου

3η Αγωνιστική 
Ελευθεριακός – Γ.Σ. Αλμυρού  46-73
Αιολικός Βόλου – Ανάληψη Βόλου  71-47
Ρεπό: Γ.Σ. Αγριάς

4η Αγωνιστική 
Ανάληψη Βόλου – Ελευθεριακός 59-48
Γ.Σ. Αλμυρού – Γ.Σ. Αγριάς 83-77 (68-68κ.α.)
Ρεπό: Αιολικός Βόλου

5η Αγωνιστική
Ελευθεριακός – Αιολικός Βόλου 47-59
Γ.Σ. Αγριάς – Ανάληψη Βόλου 82-71
Ρεπό: Γ.Σ. Αλμυρού

3ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 8 4 4 0
2 SPORTS ACADEMY 7 4 3 1
3 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 6 4 2 2
4 ΕΑΛ 5 4 1 3
5 ΦΟΙΒΟΣ 4 4 0 4

1η Αγωνιστική
Φοίβος Γιάννουλης – Νέος Κεραυνός Λάρισας  64-65
Sports Academy – ΕΑ Λάρισας  67-59
Ρεπό: Γ.Σ. Αμπελώνα

2η Αγωνιστική
Νέος Κεραυνός Λάρισας – Γ.Σ. Αμπελώνα  52-83
ΕΑ Λάρισας – Φοίβος Γιάννουλης  62-56
Ρεπό: Sports Academy

3η Αγωνιστική
Γ.Σ. Αμπελώνα – ΕΑ Λάρισας 69-47
Φοίβος Γιάννουλης – Sports Academy  56-67
Ρεπό: Νέος Κεραυνός Λάρισας

4η Αγωνιστική
Sports Academy- Γ.Σ. Αμπελώνα 48-78
ΕΑ Λάρισας – Νέος Κεραυνός Λάρισας  58-63
Ρεπό: Φοίβος Γιάννουλης

5η Αγωνιστική
Γ.Σ. Αμπελώνα – Φοίβος Γιάννουλης 71-52
Νέος Κεραυνός Λάρισας – Sports Academy 66-75 (64-64 κ.α.)
Ρεπό: ΕΑ Λάρισας

4ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8 4 4 0
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 7 4 3 1
3 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 6 4 2 2
4 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 2018 5 4 1 3
5 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ 3 4 0 4

*Τα Σουφλάρια έχουν ένα μηδενισμό από τον αγώνα με τον Σπάρτακο

1η Αγωνιστική
ΑΟ Σουφλαρίων – Γ.Σ. Νίκαιας  56-78
Σπάρτακος Λάρισας – Κεραυνός Λάρισας 68-61
Ρεπό: Ερμής Αγιάς 2018

2η Αγωνιστική
Γ.Σ. Νίκαιας – Ερμής Αγιάς 2018  91-61
Κεραυνός Λάρισας – ΑΟ Σουφλαρίων 63-35
Ρεπό: Σπάρτακος Λάρισας

3η Αγωνιστική
Ερμής Αγιάς 2018 – Κεραυνός Λάρισας 59-82
ΑΟ Σουφλαρίων – Σπάρτακος 0-20 α.α.
Ρεπό: Γ.Σ. Νίκαιας

4η Αγωνιστική
Σπάρτακος Λάρισας – Ερμής Αγιάς 2018  84-34
Κεραυνός Λάρισας – Γ.Σ. Νίκαιας  85-71
Ρεπό: ΑΟ Σουφλαρίων

5η Αγωνιστική
Ερμής Αγιάς 2018 – ΑΟ Σουφλαρίων  63-44
Γ.Σ. Νίκαιας – Σπάρτακος Λάρισας  82-94
Ρεπό: Κεραυνός Λάρισας

5ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΕΛ 8 4 4 0
2 ΜΥΤΙΚΑΣ 7 4 3 1
3 ΝΕΟΙ ΑΕΛ 6 4 2 2
4 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 4 0 4
5 ΑΣΤΕΡΑΣ 4 4 1 3

*Ο Αστέρας έχει ένα μηδενισμό από τον αγώνα με την ΑΕΛ.


1η Αγωνιστική
Αστέρας Λάρισας – Ίκαρος Νεάπολης 61-49
Μύτικας Λάρισας – Νέοι ΑΕΛ 73-46
Ρεπό: ΑΕΛ

2η Αγωνιστική
Ίκαρος Νεάπολης  – ΑΕΛ  25-64
Νέοι ΑΕΛ – Αστέρας Λάρισας 54-46
Ρεπό: Μύτικας Λάρισας

3η Αγωνιστική
ΑΕΛ – Νέοι ΑΕΛ  76-38
Αστέρας Λάρισας – Μύτικας Λάρισας  43-81
Ρεπό: Ίκαρος Νεάπολης

4η Αγωνιστική
Μύτικας Λάρισας – ΑΕΛ  63-80
Νέοι ΑΕΛ – Ίκαρος Νεάπολης  58-53
Ρεπό: Αστέρας Λάρισας

5η Αγωνιστική
ΑΕΛ – Αστέρας Λάρισας 20-0 α.α.
Ίκαρος Νεάπολης  – Μύτικας Λάρισας  36-80
Ρεπό: Νέοι ΑΕΛ

6ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΝΙΚΑΙΑ 2012 6 3 3 0
2 BC LARISA 5 3 2 1
3 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 4 3 1 2
4 EΛAΣΣONA 3 3 0 3
5 ΑΕΤΟΙ 0 0 0 0


Αγωνιστική
Νίκαια 2012 – Αετοί Λάρισας (Αναβολή)
Κρόνος Τυρνάβου – BC Larissa  49-64
Ρεπό: ΓΣΕ Ελασσόνας

2η Αγωνιστική
Αετοί Λάρισας – ΓΣΕ Ελασσόνας (αναβολή)
BC Larissa – Νίκαια 2012  52-66
Ρεπό: Κρόνος Τυρνάβου

3η Αγωνιστική
ΓΣΕ Ελασσόνας – BC Larissa 56-64
Νίκαια 2012 – Κρόνος Τυρνάβου 70-44
Ρεπό: Αετοί Λάρισας

4η Αγωνιστική
Κρόνος Τυρνάβου – ΓΣΕ Ελασσόνας  49-45
BC Larissa – Αετοί Λάρισας (Αναβολή)
Ρεπό: Νίκαια 2012

5η Αγωνιστική
ΓΣΕ Ελασσόνας – Νίκαια 2012 55-77
Αετοί Λάρισας – Κρόνος Τυρνάβου (Αναβολή)
Ρεπό: BC Larissa

7ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΓΟΜΦΩΝ 8 4 4 0
2 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 7 4 3 1
3 ΑΕΤ 6 4 2 2
4 Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 5 4 1 3
5 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 4 0 4


1η Αγωνιστική
Κρόνος Τρικάλων  – ΑΟ Καλαμπάκας 58-83
Άρης Τρικάλων – ΓΣ Μουζακίου 71-67
Ρεπό: Γόμφοι

2η Αγωνιστική
ΑΟ Καλαμπάκας – ΓΣ Γόμφοι 47-84
ΓΣ Μουζακίου – Κρόνος Τρικάλων 65-55
Ρεπό: Άρης Τρικάλων

3η Αγωνιστική
ΓΣ Γόμφοι – ΓΣ Μουζακίου 101-28
Κρόνος Τρικάλων – Άρης Τρικάλων  50-104
Ρεπό: ΑΟ Καλαμπάκας

4η Αγωνιστική
Άρης Τρικάλων – ΓΣ Γόμφοι  45-92
ΓΣ Μουζακίου- ΑΟ Καλαμπάκας  52-79
Ρεπό: Κρόνος Τρικάλων

5η Αγωνιστική
ΓΣ Γόμφοι – Κρόνος Τρικάλων  92-47
ΑΟ Καλαμπάκας – Άρης Τρικάλων 62-53
Ρεπό: Γ.Σ. Μουζακίου

8ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Α.Ο.Τ. 6 3 3 0
2 Γ.Σ.ΣΟΦΑΔΩΝ 5 3 2 1
3 ΔΑΝΑΟΙ 4 3 1 2
4 ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑ 3 3 0 3

1η Αγωνιστική
ΓΑΣ Παλαμά – ΓΣ Σοφάδων 56-78
Α.Ο.Τρίκαλα– Δαναοί 70-38

2η Αγωνιστική
Δαναοί – ΓΑΣ Παλαμά  72-62
ΓΣ Σοφάδων – Α.Ο.Τρίκαλα  55-77

3η Αγωνιστική
ΓΑΣ Παλαμά – Α.Ο.Τρίκαλα 60-70
Δαναοί  – ΓΣ Σοφάδων 62-77