ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Παγκορασίδων
  2. Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας και Τρικάλων (16-17/11/2019)
  3. Αποτελέσματα Εφηβικού και Παιδικού Λάρισας (16-17/11/2019)
  4. Αποτελέσματα Εφηβικού και παιδικού Μαγνησίας (16-17/11/2019)
  5. Αποτελέσματα -Βαθμολογίες πρωταθλήματος Νεανίδων και Κορασίδων (17/11/2019)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2018-2019

ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεραυνός – Σπάρτακος 51-45


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Σπάρτακος  –  Ελασσόνα 55-51

Κεραυνός   –  Κρόνος Τυρνάβου 69-62

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Σπάρτακος – Μύτικας  58-43

Κεραυνός – Ν.ΑΕΛ  66-44

Γ.Σ.Αμπελώνα – Κρόνος Τυρνάβου  55-62

Ελασσόνα – Sports Academy  58-54


Α’ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 20 11 9 2
2 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 19 12 8 4
3 SPORTS ACADEMY 19 12 7 5
4 Ν. Α.Ε.Λ. 18 12 6 6
5 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 17 12 5 7
6 ΑΣΤΕΡΑΣ 16 12 4 8
7 ΦΟΙΒΟΣ 13 11 2 9

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ   44-37

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  59-75

ΦΟΙΒΟΣ – Ν.ΑΕΛ  84-68

2η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  20-0 α.α.

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  76-63

Ν.ΑΕΛ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  54-53

3η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  89-62

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – Ν.ΑΕΛ  83-60

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΦΟΙΒΟΣ  56-48

4η Αγωνιστική

Ν.ΑΕΛ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  41-78

ΦΟΙΒΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  62-70

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  61-43

5η Αγωνιστική 

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ  80-67

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  55-68

ΑΣΤΕΡΑΣ – Ν.ΑΕΛ  78-43

6η Αγωνιστική

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  65-68

ΦΟΙΒΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  81-76 (71-71κ.α.)

Ν.ΑΕΛ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  29-69

7η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  75-52

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  51-65

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ  60-27

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  48-32

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  57-39

Ν.ΑΕΛ – ΦΟΙΒΟΣ 63-62

2η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  73-53

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 32-46

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ν.ΑΕΛ  74-58

3η Αγωνιστική

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  63-44

Ν.ΑΕΛ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  64-61

ΦΟΙΒΟΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 28-71

4η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  – Ν.ΑΕΛ  63-74

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΦΟΙΒΟΣ  60-43

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  35-67

5η Αγωνιστική

ΦΟΙΒΟΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 54-81

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  66-55

Ν.ΑΕΛ – ΑΣΤΕΡΑΣ  76-55

6η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  86-71

ΑΣΤΕΡΑΣ –  ΦΟΙΒΟΣ  63-47

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Ν.ΑΕΛ  53-56

7η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΣΓΙ’ΩΤΙΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  57-48

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ  65-62

ΦΟΙΒΟΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

Β’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 20 10 10 0
2 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 18 10 8 2
3 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 16 10 6 4
4 ΜΥΤΙΚΑΣ 14 10 4 6
5 ΠΥΡΣΟΣ 12 10 2 8
6 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ 10 10 0 10

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ  46-26

ΠΥΡΣΟΣ  ΕΛΑΣΣΟΝΑ  30-78

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΟΝΟΣ  33-27

2η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΚΑΣ  80-52

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  84-40

ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  37-111

3η Αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ  52-46

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  33-100

ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  44-77

4η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ  41-29

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.  54-31

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  80-67

5η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  73-42

ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  20-66

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  53-69

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑΣ  49-55

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  101-49

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  54-65

2η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.  28-45

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  35-55

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.  78-22

3η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  56-62

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  91-62

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 86-35

4η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  63-69

ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑ  64-71

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  43-52

5η Αγωνιστική

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ  35-51

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.  74-14

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  68-40

Γ’ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β’ 20 10 10 0
2 SPORTS ACAD.  Β’ 18 11 7 4
3 ΜΥΤΙΚΑΣ Β’ 17 10 7 3
4 ΕΘΝΙΚΟΣ 15 12 3 9
5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ B’ 14 10 5 5
6 ΦΑΛΑΝΗ 8 8 0 8
7 ΑΕΛ 7 5 1 4

** Η ΑΕΛ πήρε τη θέση της Νίκαιας 2012

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΦΑΛΑΝΗ  ΜΥΤΙΚΑΣ Β’  28-59

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 46-22

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β    ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  99-7

2η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΝΙΚΑΙΑ 2012  (Αναβολή)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  50-37

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’  31-49

3η Αγωνιστική

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β’   (Αναβολή)

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  40-41

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β’ 32-70

4η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕΛ 52-56**

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  (Αναβολή)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΜΥΤΙΚΑΣ Β 41-51

5η Αγωνιστική

ΑΕΛ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β 19-98

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’  50-67

ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  75-27

6η Αγωνιστική

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΑΕΛ 55-31

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΜΥΤΙΚΑΣ Β 63-32

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  42-51

7η Αγωνιστική

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ(Αναβολή)

ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’  53-57

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  30-91

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ (Αναβολή)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’  58-43

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  24-86

2η Αγωνιστική

ΑΕΛ  ΜΥΤΙΚΑΣ Β  24-64

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 51-67

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  56-40

3η Αγωνιστική

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΝΙΚΑΙΑ 2012

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  51-34

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’  53-49

4η Αγωνιστική

ΑΕΛ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  29-46

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β 28-91

ΜΥΤΙΚΑΣ Β  – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 56-29

5η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΑΕΛ (αναβολή)

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  54-33

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Β 43-56

6η Αγωνιστική

ΑΕΛ  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ (Αναβολή)

ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β 33-58

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  57-48

7η Αγωνιστική

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012(Αναβολή)

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΜΥΤΙΚΑΣ Β 44-56

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 20-0α.α.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γ.Σ.Βόλου – Αιολικός  55-58


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

  • Γ.Σ.Βόλου – Ανάληψη 68-65 (59-59 κ.α.)
  • Γ.Σ.Σκιάθου  – Αιολικός  56-57

Β’ ΦΑΣΗ

  • Γ.Σ.Σκιάθου – ΑΕΒΔ  65-46
  • Γ.Σ.Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου 69-43
  • Νίκη Βόλου – Ανάληψη  49-57
  • Αιολικός  – Τιτάνες Αλμυρού  62-57
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΣΚΙΑΘΟΥ 18 9 9 0
2 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 17 9 8 1
3 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 16 9 7 2
4 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 15 9 6 3
5 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 13 9 4 5
6 ΑΝΑΛΗΨΗ 13 9 4 5
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. 1 12 9 3 6
8 ΑΕΒΔ 12 9 3 6
9 BC VOLOS 10 9 1 8
10 ΑΓΡΙΑ 9 9 0 9












1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΓΣ ΝΙΚΗ – ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   65-53

Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ – ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  33-92

ΒΟΛΟΥ ΓΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  59-53

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 – Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  57-50

2η Αγωνιστική

ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   BC VOLOS  72-47

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ  42-64

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  83-36

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  40-56

3η Αγωνιστική

BC VOLOS – ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  41-53

ΓΣ ΝΙΚΗ – ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  52-55

ΑΓΡΙΑΣ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  43-45

ΒΟΛΟΥ ΓΣ – Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 77-57

4η Αγωνιστική

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ – BC VOLOS  85-39

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ  49-60

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ – Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  89-32

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΝΑΛΗΨH 56-53

5η Αγωνιστική

BC VOLOS   – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  42-100

ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  53-51

Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  39-79

ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  52-63

6η Αγωνιστική

ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 BC VOLOS  79-47

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  44-63

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β  74-52

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  85-54

7η Αγωνιστική

BC VOLOS   Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  47-73

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ  45-55

ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  54-41

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 50-82

8η Αγωνιστική

ΒΟΛΟΥ ΓΣ    BC VOLOS  58-43

Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ  36-79

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β 63-68

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  48-56

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  70-72

9η Αγωνιστική

BC VOLOS   Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  62-53

ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΒΟΛΟΥ ΓΣ  21-81

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  51-54

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1) 80-38

10η Αγωνιστική

Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β  40-79

ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  59-49

Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  56-60

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  51-72

11η Αγωνιστική

BC VOLOS    ΓΣ ΝΙΚΗ  41-65

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  69-47

ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ ΓΣ  57-51

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  60-52

2ος Όμιλος

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 14 7 7 0
2 ΟλΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 13 7 6 1
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 7 5 2
4 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β’ 9 7 2 5
5 AIOΛΙΚΟΣ Β’ 9 7 3 4
6 ΙΩΝΑΣ 8 6 2 4
7 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β’ 8 6 2 4
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 5 7 0 7

1η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Β΄ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ  35-43

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β΄- ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 82-19

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ – Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ  73-75

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β΄ – ΙΩΝΑΣ  39-41

2η Αγωνιστική

ΑΝΟΡΘΩΣΗ  – Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β΄  68-50

ΙΩΝΑΣ  – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  30-71

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ -ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β΄ 0-20 α.α

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β΄- Γ.Σ.ΑΛΜΥΥΡΟΥ  36-59

3η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 68-23

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β΄ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ  62-27

ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β΄ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β  38-58

Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ – ΙΩΝΑΣ  74-35

4η Αγωνιστική

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  28-99

ΝΙΚΗ ΒΌΜΑΔΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β  43-50

ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β  ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ  45-77

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΙΩΝΑΣ  38-35

5η Αγωνιστική

ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΝΙΚΗ Β  44-33

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β  ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β 38-64

ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ  65-58

ΙΩΝΑΣ ΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΣ  105-50

6η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  0-20α.α.

Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β  ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ  34-63

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Β – ΑΣ ΙΩΝΑΣ (Αναβολή)

ΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ  49-69

7η Αγωνιστική

ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β  41-30

ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 20-0α.α.

ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β  42-44

ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ Β  42-35

ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΙΟΛΟΣ A’ 26 13 13 0
2 ΦΟΥΝΤΑΣ A’ 25 14 11 3
3 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 21 12 9 3
4 ΑΕΤ 20 13 7 6
5 ΑΙΟΛΟΣ B’ 19 13 6 7
6 ΚΡΟΝΟΣ 14 12 2 10
7 ΔΑΝΑΟΙ 13 12 2 10
8 ΦΟΥΝΤΑΣ B’ 11 11 0 11

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΕΤ B.C. – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ   53-73

ΚΡΟΝΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ 2    59-65

ΦΟΥΝΤΑΣ – Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ  66-44

ΑΙΟΛΟΣ 1- ΦΟΥΝΤΑΣ 2  131-18

2η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΚΡΟΝΟΣ  65-29

Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΤ B.C.  66-72

ΦΟΥΝΤΑΣ – ΦΟΥΝΤΑΣ 2  77-35

ΑΙΟΛΟΣ 2– ΑΙΟΛΟΣ 1  44-97

3η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  72-49

ΚΡΟΝΟΣ – Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ  58-76

ΑΕΤ B.C. – ΦΟΥΝΤΑΣ 70-81

ΦΟΥΝΤΑΣ 2 – ΑΙΟΛΟΣ 2  37-45

4η Αγωνιστική

ΦΟΥΝΤΑΣ (1) – ΚΡΟΝΟΣ  72-45

ΑΕΤ B.C. – ΦΟΥΝΤΑΣ (2)  59-49

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΑΙΟΛΟΣ (2) 58-40

Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ – ΑΙΟΛΟΣ  43-110

5η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ – ΦΟΥΝΤΑΣ  73-38

ΚΡΟΝΟΣ – ΑΕΤ B.C. 46-89

ΦΟΥΝΤΑΣ 2 – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ (Αναβολή)

ΑΙΟΛΟΣ 2 – Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ 20-0α.α.

6η Αγωνιστική

ΑΕΤ B.C. – ΑΙΟΛΟΣ (1) 38-96

ΚΡΟΝΟΣ – ΦΟΥΝΤΑΣ (2)  51-41

ΦΟΥΝΤΑΣ (1) – ΑΙΟΛΟΣ (2) 75-35

Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 40-72


7η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ 104-34

ΦΟΥΝΤΑΣ (2)  – Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ  38-91

ΑΙΟΛΟΣ (2)  -ΑΕΤ B.C.  49-69

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΦΟΥΝΤΑΣ (1) 58-50

2ος ΓΥΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΦΟΥΝΤΑΣ 2 – ΑΙΟΛΟΣ1 15-97

ΑΙΟΛΟΣ 2 – ΚΡΟΝΟΣ 46-32

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΑΕΤ 68-44

Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ – ΦΟΥΝΤΑΣ 1 49-79

9η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ (2) – ΑΙΟΛΟΣ (1)  77-100

ΚΡΟΝΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  23-71

ΑΕΤ B.C. – Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ 59-47

ΦΟΥΝΤΑΣ 1 – ΦΟΥΝΤΑΣ (2)  68-47

10η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΑΙΟΛΟΣ  42-79

Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ (Αναβολή)

ΦΟΥΝΤΑΣ 1 – ΑΕΤ B.C.  86-61

ΑΙΟΛΟΣ 2 – ΦΟΥΝΤΑΣ 2  46-34

11η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ – Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ  98-38

ΚΡΟΝΟΣ – ΦΟΥΝΤΑΣ (1)  38-81

ΦΟΥΝΤΑΣ (2) – ΑΕΤ B.C. 51-86

ΑΙΟΛΟΣ 2 -ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 53-54

12η Αγωνιστική

ΦΟΥΝΤΑΣ (1) – ΑΙΟΛΟΣ (1)  64-90

ΑΕΤ B.C. – ΚΡΟΝΟΣ 73-60

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΦΟΥΝΤΑΣ (2) (Αναβολή)

Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ – ΑΙΟΛΟΣ (2)  44-61


13η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ – ΑΕΤ B.C.  96-45

ΦΟΥΝΤΑΣ 2 – ΚΡΟΝΟΣ  43-49

ΑΙΟΛΟΣ 2 – ΦΟΥΝΤΑΣ  35-47

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ  88-53

14η Αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ

Α.Σ. ΔΑΝΑΟΙ – ΦΟΥΝΤΑΣ 2

ΑΕΤ B.C. – ΑΙΟΛΟΣ 2

ΦΟΥΝΤΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  67-54

 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20 10 10 0
2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 19 10 9 1
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.1 18 10 8 2
4 ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑ 17 10 7 3
5 Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 16 10 6 4
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 15 10 5 5
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 14 10 4 6
8 ΣΟΦΑΔΕΣ 13 10 3 7
9 ΜΟΥΖΑΚΙ 12 10 2 8
10 ΓΟΜΦΟΙ 10 10 1 9
11 ΚΒΑ 9 10 0 10

Κ.Β.Α. – Γ.Σ.Μουζακίου 43-52

Γ.Σ.Σοφάδων – Γ.Σ.Γόμφων 64-56

Ολυμπιακός Καρ. – Απόλλων Καρ. 70-37

Α.Σ.Καρδίτσας – Τιτάνες Παλαμά 78-28

Γ.Σ.Σοφάδων – ΓΑΣ Παλαμά 48-49

Τιτάνες Παλαμά – Ολυμπιακός Καρ. 82-50

Ολυμπιακός Καρ. – ΓΑΣ Παλαμά 78-58

Γ.Σ.Μουζακίου – Γόμφοι  39-31

Κ.Β.Α. – Γ.Σ.Σοφάδων   46-82

Τιτάνες Παλαμά – Απόλλων Καρ. 75-32

Γ.Σ.Φαρσάλων – ΓΑΣ Παλαμά 49-52

Απόλλων Καρ. –  Κ.Β.Α 85-33

Γ.Σ.Γόμφων – Γ.Σ.Φαρσάλων 39-77

Ολυμπιακός Καρδίτσας 2- Γ.Σ.Μουζακίου 56-44

ΓΑΣ Παλαμά – Τιτάνες Παλαμά 47-63

Α.Σ.Καρδίτσας – Σοφάδες  126-25

Γ.Σ.Μουζακίου – Σοφάδες 47-76

ΓΑΣ Παλαμά – Γ.Σ.Γόμφων 60-32

Γ.Σ.Φαρσάλων – Γ.Σ.Μουζακίου  66-26

Απόλλων Καρδίτσας – Ολυμπιακός Καρδίτσας (2) 67-61

Α.Σ.Καρδίτσας – Ολυμπιακός Καρδίτσας (1) 85-61

Γ.Σ.Γόμφων – ΚΒΑ  72-44

Γ.Α.Σ.Παλαμά – Α.Σ.Καρδίτσας 49-58

Γ.Σ.Σοφάδων – Ολυμπιακός Καρ. (1) 52-94

Γ.Σ.Γόμφων – Απόλλων Καρδίτσας 30-66

ΚΒΑ – Τιτάνες Παλαμά 26-106

Γ.Σ.Μουζακίου – Α.Σ.Καρδίτσας 30-91

Γ.Σ.Σοφάδων – Ολυμπιακός Καρ. (2) 55-85

Τιτάνες Παλαμά – Γ.Σ.Φαρσάλων (Αναβολή)

ΓΑΣ Παλαμά – ΚΒΑ  57-45

Α.Σ.Καρδίτσας – Γ.Σ.Γόμφων  91-26

Ολυμπιακός Καρ. (2) – Τιτάνες Παλαμά 45-95

Ολυμπιακός Καρ. (1) – Γ.Σ.Φαρσάλων 62-42

Ολυμπιακός Καρ. (2)  – ΚΒΑ  73-51

Ολυμπιακός Καρ. (1) – Γ.Σ.Γόμφων 20-0 α.α

Ολυμπιακός Καρδ.(1)- Ολυμπιακός Καρδ.(2) 82-49Τιτάνες Παλαμά – Γ.Σ.Σοφάδων  91-53

Απόλλων Καρ. – ΓΑΣ Παλαμά  52-59

Γ.Σ.Φαρσάλων – Α.Σ.Καρδίτσας 30-37

ΚΒΑ – Ολυμπιακός Καρ. (1) 34-106

Γ.Σ.Μουζακίου – ΓΑΣ Παλαμά  49-53

Κ.Β.Α.- Α.Σ.Καρδίτσας 26-59

Γ.Σ.Φαρσάλων – Ολυμπιακός Καρ. (2) 56-32

Γ.Σ.Σοφάδων  – Γ.Σ.Φαρσάλων 34-58

Γόμφοι – Τιτάνες Παλαμά   18-83

Γ.Σ.Γόμφων – Ολυμπιακός Καρ. (2) 37-48

Γ.Σ.Σοφάδων  – Απόλλων Καρ.  32-74

Γ.Σ.Μουζακίου – Ολυμπιακός Καρ. (1)  39-80

Α.Σ.Καρδίτσας – Ολυμπιακός Καρ. (2) 86-50

Γ.Α.Σ.Παλαμά – Ολυμπιακός Καρ. (2) 61-37

Τιτάνες Παλαμά – Γ.Σ.Φαρσάλων  58-55

Τιτάνες Παλαμά – Γ.Σ.Μουζακίου 73-50

Γ.Σ.Φαρσάλων – Κ.Β.Α. 20-0α.α.

Απόλλων Καρδίτσας – Γ.Σ.Μουζακίου 65-46

Απόλλων Καρδίτσας – Γ.Σ.Φαρσάλων  52-62