ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Αποτελέσματα – Βαθμολογία εφηβικού Λάρισας
  2. Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας
  3. Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Τρικάλων
  4. Αποτελέσματα – Βαθμολογίες ομίλων πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ Λάρισας
  5. Αποτελέσματα – Βαθμολογία πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ Μαγνησίας

ΠΑΙΔΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2019-2020

Α’ΟΜΙΛΟΣ 

 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 10 5 5 0
2 Ν.ΑΕΛ 9 5 4 1
3 EΛΑΣΣΟΝΑ 7 4 3 1
4 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 6 4 2 2
5 SPORTS ACADEMY 6 4 2 2
6 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 6 5 1 4
7 ΑΣΤΕΡΑΣ 5 4 1 3
8 ΙΚΑΡΟΣ 5 5 0 5

1η Αγωνιστική
1ος ΓΥΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  72-63

Ν.ΑΕΛ –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  61-74

ΙΚΑΡΟΣ – SPORTS ACADEMY  32-50

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΠΕΛΑΡΓΟΣ (αναβολή)

2η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  97-55

SPORTS ACADEMY –  Ν.ΑΕΛ  46-62

ΠΕΛΑΡΓΟΣ –  ΙΚΑΡΟΣ  82-26

ΕΛΑΣΣΟΝΑ. – ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.  67-38

3η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Αναβολή)

Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ ΠΕΛΑΡΓΟΣ 71-66

ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.  33-72

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  47-62

4η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 70-60

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ  46-54

ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  36-54

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 25-60

5η Αγωνιστική

Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ. 61-31

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙ 59-83

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ 69-52

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. 48-56

Β’ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΦΟΙΒΟΣ 10 5 5 0
2 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 9 5 4 1
3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9 5 4 1
4 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 8 5 3 2
5 ΠΥΡΣΟΣ 7 5 2 3
6 Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗ 6 5 1 4
7 ΝΙΚΑΙΑ 2012 6 5 1 4
8 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 5 5 0 5

1η Αγωνιστική
1ος ΓΥΡΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  75-18

ΠΥΡΣΟΣ  – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  42-69

ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΦΟΙΒΟΣ  28-99

ΑΜΠΕΛΩΝAΣ – ΦΑΛΑΝΗ  71-43

2η Αγωνιστική

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  44-33

ΦΟΙΒΟΣ – ΠΥΡΣΟΣ  70-55

ΦΑΛΑΝΗ – ΝΙΚΑΙΑ 2012  60-59

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 95-45

3η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ Α.Ο.ΛΑΡΙΣΑ ΦΟΙΒΟΣ  63-71

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  76-26

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ  48-81

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  29-110

4η Αγωνιστική

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  34-88

ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΠΥΡΣΟΣ 79-59

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 64-40

ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 63-53

5η Αγωνιστική

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 74-55

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ Α.Ο.ΛΑΡ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ 62-48

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ 91-20

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 2002 48-79

Γ’ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ 4 2 2 0
2 ΕΑΛ 4 2 2 0
3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ B’ 2 1 1 0
4 ΟΛΥΜΠΙΑ 2 1 1 0
5 ΦΟΙΒΟΣ Β΄ 1 1 0 1
6 ΑΕΛ 1 1 0 1
7 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 2 0 2
8 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 1 1 0 1
9 SPORTS ACAD.  Β’ 0 1 0 1
10 ΜΥΤΙΚΑΣ 0 0 0 0


1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 93-21

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’  20-0 α.α.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  31-63

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ 48-63


2η Αγωνιστική

ΦΟΙΒΟΣ Β ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 33-87

ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20-0α.α.