ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών – Κριτών (23-26/1/2020)
  2. Πρόγραμμα αγώνων από 25/1 έως 26/1/2020
  3. Με απόλυτη επιτυχία η συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Τρικάλων (γεν. 2007)
  4. Με επιτυχία η συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Καρδίτσας (γεν. 2007)
  5. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Παγκορασίδων (19/1/2020)

ΠΑΙΔΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2019-2020

Α’ΟΜΙΛΟΣ 

 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 18 9 9 0
2 Ν.ΑΕΛ 16 9 7 2
3 EΛΑΣΣΟΝΑ 16 9 7 2
4 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 14 9 5 4
5 ΑΣΤΕΡΑΣ 13 9 4 5
6 SPORTS ACADEMY 12 9 3 6
7 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 9 9 1 8
8 ΙΚΑΡΟΣ 9 9 0 9

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  72-63

Ν.ΑΕΛ –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  61-74

ΙΚΑΡΟΣ – SPORTS ACADEMY  32-50

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΠΕΛΑΡΓΟΣ 59-44

2η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  97-55

SPORTS ACADEMY –  Ν.ΑΕΛ  46-62

ΠΕΛΑΡΓΟΣ –  ΙΚΑΡΟΣ  82-26

ΕΛΑΣΣΟΝΑ. – ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.  67-38

3η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Αναβολή)

Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ ΠΕΛΑΡΓΟΣ 71-66

ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.  33-72

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  47-62

4η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 70-60

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ  46-54

ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  36-54

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 25-60

5η Αγωνιστική

Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ. 61-31

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙ 59-83

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ 69-52

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. 48-56

 

6η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 60-38

ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 52-70

ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 50-73

Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 68-35

 

7η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ 53-60

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 40-79

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 83-31

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 50-58

 

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ 58-27

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 49-15

ΠΕΛΑΡΓΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  48-64

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ 0-20α.α.

 

2η Αγωνιστική

ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ  23-58

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  33-67

Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ Λ. ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  61-53

ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑ  50-52

Β’ΟΜΙΛΟΣ 

 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΦΟΙΒΟΣ 18 9 9 0
2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 17 9 8 1
3 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 15 9 6 3
4 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 14 9 5 4
5 ΠΥΡΣΟΣ 13 9 4 5
6 ΝΙΚΑΙΑ 2012 10 9 2 7
7 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 10 9 1 8
8 Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗ 10 9 1 8

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  75-18

ΠΥΡΣΟΣ  – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  42-69

ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΦΟΙΒΟΣ  28-99

ΑΜΠΕΛΩΝAΣ – ΦΑΛΑΝΗ  71-43

2η Αγωνιστική

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  44-33

ΦΟΙΒΟΣ – ΠΥΡΣΟΣ  70-55

ΦΑΛΑΝΗ – ΝΙΚΑΙΑ 2012  60-59

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 95-45

3η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ Α.Ο.ΛΑΡΙΣΑ ΦΟΙΒΟΣ  63-71

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  76-26

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ  48-81

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  29-110

4η Αγωνιστική

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  34-88

ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΠΥΡΣΟΣ 79-59

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 64-40

ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 63-53

5η Αγωνιστική

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 74-55

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ Α.Ο.ΛΑΡ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ 62-48

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ 91-20

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 2002 48-79

 

6η Αγωνιστική

ΠΥΡΣΟΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 58-45

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 47-61

ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 45-85

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 40-88

 

7η Αγωνιστική

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ Α.Ο.ΛΑΡΙΣΑ ΠΥΡΣΟΣ 49-56

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ 74-64 (61-61κ.α.)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ ΝΙΚΑΙΑ 2012 20-0 α.α.

ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ 127-72

 

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 43-73

ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΝΙΚΑΙΑ 2012 73-37

ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ 71-102

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΠΥΡΣΟΣ 71-44

 

2η Αγωνιστική

ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  60-49

ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 2002  40-83

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ  63-79

ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 46-48

 

Γ’ΟΜΙΛΟΣ 

 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ 11 6 5 1
2 ΟΛΥΜΠΙΑ 10 5 5 0
3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ B’ 9 5 4 1
4 ΕΑΛ 8 5 3 2
5 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 7 5 2 3
6 ΦΟΙΒΟΣ Β΄ 5 4 1 3
7 ΑΕΛ 5 4 1 3
8 ΕΘΝΙΚΟΣ 5 5 1 4
9 ΜΥΤΙΚΑΣ 5 5 0 5
10 SPORTS ACAD.  Β’ 0 0 0 0

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 93-21

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ (Αναβολή)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 31-63

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ 48-63

2η Αγωνιστική

ΛΑΡΙ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΜΥΤΙΚΑΣ(Αναβολή)

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 19-78

ΦΟΙΒΟΣ Β ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 33-87

ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20-0α.α.

3η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 26-58

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΦΟΙΒΟΣ Β 100-20

ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 34-42

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 43-36

4η Αγωνιστική

ΦΟΙΒΟΣ Β ΜΥΤΙΚΑΣ 84-21

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β ΟΛΥΜΠΙΑ 40-52

ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 41-46

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ (Αναβολή)

5η Αγωνιστική

ΜΥΤΙΚΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 25-58

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ 75-37

ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 52-36

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’ ΦΟΙΒΟΣ Β(Αναβολή)

6η Αγωνιστική

ΕΑΛ – ΜΥΤΙΚΑΣ 82-30

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ (Αναβολή)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 39-46

ΦΟΙΒΟΣ Β – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 37-56

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ B’ – SPORTS ACAD. Β’ (Αναβολή)

7η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  77-31

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  40-68

ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ  20-76