ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ | ΕΣΚABΔΕ – ΕΣΚΑΘ

by admin

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , την Κυριακή 18/12/2022 θα πραγματοποιηθούν οι αγώνες ενώσεων στις ηλικίες U15-U16, στο Κλειστό Γήπεδο ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ. Ο αντίπαλος της Ένωσης Θεσσαλίας (ΕΣΚΑΘ), θα είναι η ένωση ΕΣΚABΔΕ.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΕΣ:
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑ) | 18.12.2022, 11:00 # U15 ΕΣΚABΔΕ – U15 ΕΣΚΑΘ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑ) | 18.12.2022, 13:00 # U16 ΕΣΚABΔΕ – U16 ΕΣΚΑΘ

Καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2007-08) να βρίσκονται την Κυριακή 18/12 και ώρα 06:45πμ, έξω από το Κλειστό Γήπεδο του Αλκαζάρ Λάρισας από όπου θα αναχωρήσει η αποστολή.

GROUP#1 (2007) – ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12 , 6:45, Κλ. Αλκαζάρ
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 Γκουγκουστάμος Δημήτριος Κρόνος Τυρνάβου
2 Ντούγκας Σίμος Σπάρτακος Λάρισας
3 Γκιγκιούλης Βασίλειος Νέος Κεραυνός Λάρισας
4 Πηλίτσης Κωνσταντίνος Ίκαρος Νεάπολης
5 Ραπάνι Χαλίμ ΑΣ Καρδίτσας
6 Παπαναστασίου Άγγελος Σπάρτακος Λάρισας
7 Ντανοβασίλης Aθανάσιος ΑΣ Καρδίτσας
8 Κυρίτσης Νέστορας Μύτικας Λάρισας
9 Σελιτσιανιώτης Αλέξανδρος Αιολικός Βόλου
10 Μόσιος Κωνσταντίνος ΑΕΒ Διμηνίου
11 Χατζής Γεώργιος-Στέφανος ΓΣ Σοφάδων
12 Κανατούλας Νίκολαος ΓΣ Αλμυρού

GROUP#2: (2008) – ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12 , 6:45, Κλ. Αλκαζάρ
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 Λιάμπος Νέος Κεραυνός
2 Καλογριανίτης ΑΣ Καρδίτσας
3 Ντούσιος Πελαργός Λάρισας
4 Γεωργάκης Τρίκαλα 14-Φούντας
5 Μαλάκος Πελαργός Λάρισας
6 Δαλούκας ΑΕΣ Ολυμπιονίκης Βόλου
7 Κοτρώτσιος Μύτικας Λάρισας
8 Μπένης ΑΕ Λάρισας
9 Τίγκας Δαναοί Τρικάλων
10 Πλατανιάς Σπάρτακος Λάρισας
11 Μαλάκος Ολύμπια Λάρισας
12 Παρασκευόπουλος Elite Academy Βόλου

ΥΓ: Αν για οποιονδήποτε λόγο δεν μπορεί κάποιος αθλητής να παρευρεθεί στην προπόνηση, παρακαλώ να ενημερώσει άμεσα το Σωματείο του, που φέρει την ευθύνη να ενημερώσει αντίστοιχα τον Ομοσπονδιακό Προπονητή.

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Οι αθλητές από τις δημοτικές περιφέρειες των Τρικάλων και της Καρδίτσας, μπορούν να βρίσκονται στο κλειστό γήπεδο της Μπάρας Τρικάλων για να τους παραλάβει η αποστολή από εκεί στις 7:25πμ.

Αρχηγός αποστολής: ΔΟΤΑΣ ΖΗΣΗΣ
Ομοσπονδιακοί προπονητές: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΓΙΑΣΣΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Φυσικοθεραπευτής: ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

Related Articles