ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ  ΕΣΚΑΘ

30/11/2019 Δημοτικό Τρικάλων 15.30 Κλ. Τρικάλων – Κλ. Καρδίτσας

Διαιτητές: Λουλέ – Γεωργουλας

Κριτές: Γκαγκαστάθη Γραμμένου – Γκουγκουστάμου


Α1 ΕΣΚΑΘ

1ος Όμιλος

30/11/2019 19:30 ΚΛ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΝΙΚΑΙΑ 2012

Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ – ΠΕΤΡΙΔΗΣ

Κριτές: ΑΝΔΡΕΟΥ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

30/11/2019 17:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Διαιτητές: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ

Κριτές: ΠΕΓΙΟΥΚΑ – ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ – ΠΟΛΥΖΟΣ

30/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΣ ΙΩΝΑΣ

Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι – ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π

Κριτές: ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ – ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ – ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

30/11/2019 17:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ

Κριτές: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

1/12/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΒΑΡΝΑΣ)

Κριτές: ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ – ΓΙΑΝΝΗ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1/12/2019 19:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΡΙΑΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Διαιτητές: ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ – ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ

Κριτές: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

2ος Όμιλος

30/11/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑ

Διαιτητές: ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΠΕΤΣΕΠΕΣ

Κριτές: ΣΓΟΥΡΟΥ – ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ – ΜΟΤΣΙΟΣ

30/11/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ

Διαιτητές: ΜΑΡΑΜΗΣ – ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΧΛΩΡΟΣ Ν)

Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ – ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ – ΧΑΡΜΠΑΣ

30/11/2019 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ

Διαιτητές: ΓΚΕΚΑΣ – ΔΟΤΑ

Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

30/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ – ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  (ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ)

Κριτές: ΜΟΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ

30/11/2019 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ

Διαιτητές: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΟΝΤΣΑ

Κριτές: ΧΟΡΤΗ – ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

30/11/2019 20:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΣΟΦΑΔΕΣ

Διαιτητές: ΜΑΡΑΜΗΣ – ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. – ΝΤΟΒΑΣ – ΜΗΤΡΟΟΥΛΟΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ

1ος Όμιλος

30/11/2019 19:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ

Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ Ι – ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Κριτές: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

1/12/2019 14:00 ΚΛ.ΠΑΤΑΚΗΣ Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ.

Διαιτητές: ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ – ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ.

Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ

1/12/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΠΣΒ.ΙΩΛΚΙΑ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ – ΠΕΤΣΕΠΕΣ

Κριτές: ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ – ΞΙΦΤΟΣ

1/12/2019 17:30 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΓΙΑ ΕΡΜΗΣ 2018 ΑΝΑΛΗΨΗ

Διαιτητές: ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ – ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ.

Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ – ΙΩΑΝΟΥ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

2ος Όμιλος

30/11/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Διαιτητές: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΧΛΩΡΟΣ Χ.

Κριτές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. – ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

30/11/2019 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Διαιτητές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ. – ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ – ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ – ΧΑΡΜΠΑΣ

30/11/2019 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ

Διαιτητές: ΓΚΕΚΑΣ – ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ

Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1/12/2019 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.

Διαιτητές: ΓΚΟΥΤΑΣ – ΛΟΥΛΕ

Κριτές: ΝΤΟΒΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ – ΠΙΣΠΑ

1/12/2019 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.   Α.Ο ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ

Διαιτητές: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΑΡΜΠΑΣ – ΤΑΣΙΑΣ

Β΄ΕΣΚΑΘ

1ος Όμιλος

30/11/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΔΜΗΤΟΣ   ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ -ΤΣΑΛΑΣ Γ.

Κριτές: ΜΠΟΡΛΟΤΟΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ – ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

30/11/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΜΕΝΙΟΥ Α.Σ.Δ.ΑΡΜΕΝΙΟ  ΓΣΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21

Διαιτητές: ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ- ΤΣΑΛΑΣ Γ.

Κριτές: ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ – ΓΟΥΛΑ – ΜΑΚΡΗΣ

1/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ – ΔΟΤΑΣ Θ.

Κριτές: ΧΑΡΙΤΟΣ – ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ – ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ

1/12/2019 14:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ – ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ

Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΠΟΥΛΙΩΤΗ

2ος Όμιλος

30/11/2019 17:30 ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

Διαιτητές: ΛΙΛΛΗΣ – ΛΟΥΛΕ

Κριτές: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ – ΠΑΠΑΔΗΜΑ – ΒΗΤΑΣ

1/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

Διαιτητές: ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

Κριτές: ΤΣΙΑΡΑΣ

1/12/2019 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠ

Διαιτητές: ΛΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

Κριτές: ΠΟΥΛΙΟΣ – ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1/12/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ  ΝΕΟΙ ΑΣΚ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Κριτές: ΔΗΜΟΥΛΑ – ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ – ΞΙΦΤΟΣ

1/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ

Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

1/12/2019 15:30 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Διαιτητές: ΔΟΤΑ – ΠΑΝΟΣ

Κριτές: ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ – ΣΑΚΑΒΟΥ – ΧΟΡΤΗ

1/12/2019 14:30 ΚΛ.ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ  ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ ΔΟΤΑΣ Θ.

Κριτές: ΧΑΡΙΤΟΣ – ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ – ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

30/11/2019 15:30 Β.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ

Κριτές: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ – ΠΟΛΥΖΟΣ – ΠΕΓΙΟΥΚΑ

30/11/2019 14:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ – ΛΙΑΚΟΥ

Κριτές: ΓΟΥΛΑ – ΜΑΚΡΗΣ – ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ

30/11/2019 21:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ

Διαιτητές: ΛΙΑΚΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΣΌΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΖ- ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

30/11/2019 20:00 ΕΑΚΚ  ΚΒΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α

Διαιτητές: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ

Κριτές: ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ – ΤΣΟΥΚΑΣ

1/12/2019 12:00 ΚΛ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητές: ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ – ΤΙΚΑΣ

Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ -ΙΩΑΝΝΟΥ

1/12/2019 13:30 ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ  Γ.Σ.ΓΟΜΦΩΝ – Γ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ

Διαιτητές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. – ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

Κριτές: ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ – ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

1ος Όμιλος

1/12/2019 13:30 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Διαιτητές: ΔΟΤΑ – ΠΑΝΟΣ

Κριτές: ΣΑΚΑΒΟΥ – ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ – ΧΟΡΤΗ

1/12/2019 12:00 ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ  Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ

Διαιτητές: ΒΟΝΤΣΑ – ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ

Κριτές: ΑΝΔΡΕΟΥ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1/12/2019 12:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΕΛΑΡΓΟΣ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ – ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ

Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ – ΠΟΥΛΙΩΤΗ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

1/12/2019 12:00 7 ΕΠΑΛ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΣ – ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν.

Κριτές: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ – ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

2ος Όμιλος

30/11/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ Α.Ο.ΛΑΡΙΣΑ ΠΥΡΣΟΣ

Διαιτητές: ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΠΕΤΣΕΠΕΣ

Κριτές: ΖΓΟΥΡΟΥ – ΣΑΚΑΒΟΥ – ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ

30/11/2019 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

Διαιτητές: ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΤΙΚΑΣ

Κριτές: ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ -ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

1/12/2019 14:00 15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ ΝΙΚΑΙΑ 2012

Διαιτητές: ΒΟΝΤΣΑ – ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ

Κριτές: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ – ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

1/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛ 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ

Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΣ – ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν.

Κριτές: ΣΓΟΥΡΟΥ – ΜΟΤΣΙΟΣ – ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

3ος Όμιλος

30/11/2019 10:30 ΚΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ

Διαιτητές: ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ – ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ – ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

30/11/2019 14:00 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν. – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ – ΧΑΡΙΤΟΣ – ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1ος Όμιλος

1/12/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΣ ΙΩΝΑΣ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΠΕΓΙΟΥΚΑ – ΠΑΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

1/12/2019 11:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ  Β ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Κριτές: ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ

1/12/2019 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ Γ.  – ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ

Κριτές: ΠΑΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ – ΠΕΓΙΟΥΚΑ

2ος Όμιλος

30/11/2019 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΡΙΑΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΓΣΒΟΛΟΥ Γ

Διαιτητές: ΛΙΑΚΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

30/11/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β

Διαιτητές: ΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΧΟΥΤΑ – ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

30/11/2019 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΣΌΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΤΟΨΑΚΗΣ – ΠΑΣΣΙΑΣ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

1/12/2019 15:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Β  ΙΩΝΑΣ Β

Διαιτητές: ΛΙΑΚΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ

Κριτές: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ

1/12/2019 11:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΣ

Διαιτητές: ΛΙΑΚΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ

Κριτές: ΚΑΡΡΑ – ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ – ΠΟΛΥΖΟΣ

1/12/2019 13:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ Β

Διαιτητές: ΛΙΑΚΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ

Κριτές: ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΟΛΥΖΟΣ – ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ

30/11/2019  13:30  ΜΠΑΡΑ  ΦΟΥΝΤΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ

Διαιτητές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.- ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

Κριτές: ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

01/12/2019  11:30  ΜΠΑΡΑ ΑΟΤ – ΚΡΟΝΟΣ

Διαιτητές: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΒΗΤΑΣ

NEANΙΔΩΝ 

30/11/2019 14:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

                                                 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1ος Όμιλος

1/12/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ Γ. ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΒΟΤΖΟΣ – ΓΟΥΛΑ – ΜΑΚΡΗΣ

1/12/2019 13:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Κριτές: ΜΑΡΤΥΓΑΚΗ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ

1/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ Γ. ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ -ΜΑΚΡΗΣ – ΓΟΥΛΑ

2ος Όμιλος

1/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.

Διαιτητές: ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ – ΣΕΡΙΦΗΣ

Κριτές: ΘΩΔΗ – ΠΙΠΛΙΟΥ – ΤΣΟΥΚΑΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

30/11/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

Διαιτητές: ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ – ΣΕΡΙΦΗΣ

Κριτές: ΜΗΝΟΥ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

30/11/2019 12:00 ΚΛ. ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ – ΔΕΛΙΜΙΧΑΛΗΣ

Κριτές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΜΟΤΣΙΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ