1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

1η Αγωνιστική 

Ελευθεριακός-Φοίβος 77-61

Ίωνας-Κεραυνός 88-64

Αστέρας-Αιολικός 40-74

Γ.Σ.Αλμυρού-Νίκαια 2012 100-80

Σπάρτακος-Γ.Σ.Βόλου 64-58

ΑΕΒΔ-Αγριά 41-67

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 23 12 11 1 51 60 948 749   199
2 AGRIA BC 22 12 10 2 51 51 865 659    206
3 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 21 12 9 3 41 52 774 672    102
4 ΙΩΝΑΣ 20 12 8 4 42 42 785 723    62
5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 20 12 8 4 42 42 788 768   20
6 ΝΙΚΑΙΑ 2012 20 12 8 4 42 42 891 816    75
7 ΦΟΙΒΟΣ 18 12 6 6 51 15 850 846    4
8 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 17 12 5 7 24 33 788 778    10
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 15 12 3 9 33 06 769 867   -98
10 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙ 14 12 2 10 25 05 680 811   131
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 12 12 2 10 24 06 741 845   104
12 ΑΣΤΕΡΑΣ 12 12 0 12 0-6 06 638 983  –345

* Ο Ελευθεριακός έχει -2 βαθμούς γιατί σύμφωνα με την προκήρυξη  δεν έχει ομάδα στο πρωτάθλημα παίδων η εφήβων.

2η Αγωνιστική 

Νικαια 2012-Αστέρας

Κεραυνός-Γ.Σ.Αλμυρού

Γ.Σ.Βόλου-Ίωνας

Φοίβος-Σπάρτακος

Αγριά-Ελευθεριακός

Αιολικός-ΑΕΒΔ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

1η αγωνιστική 

ΑΟ Καλαμπάκας – ΓΣ Ελασσόνας 75-47

ΓΣ Αμπελώνα – Sports Academy 90-67

ΑΕΛ – Δαναοί Τρικάλων 72-55

ΑΕΤ – Μύτικας Λάρισας 80-69  (65-65 κ.α.)

ΓΣ Σοφάδων – ΑΟ Τρίκαλα  92-68

ΓΣ Νίκαιας – Γόμφοι 78-83

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝ ΕΚ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΓΟΜΦΟΙ  24 12 12 0 60 60   893 615   278
2 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 23 12 11 1 70 41 922 696   226
3 Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ  (5) 20 12 8 4 4-2 4-2 847 754   93
4 Γ.Σ.ΣΟΦΑΔΕΣ (4) 20 12 8 4 42 42 907 800   107
5 Α.Ε.Λ (3) 20 12 8 4 3-2 52 880 742   138
6 Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 18 12 7 5 42 3-3 813 810    3
7 Α.Ε.Τ (5) 16 12 4 8 3-4 14 795 889   -94
8 ΜΥΤΙΚΑΣ (4) 16 12 4 8 33 1-5 761 839   -78
9 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ (3) 16 12 4 8 3-3 15 969   1127  -158
10 Γ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 15 12 3 9 23 16 675 904  -229
11 ΔΑΝΑΟΙ 15 12 3 9 0-6 3-3 700 832  -132
12 SPORTS ACADEMY 12 12 0 12 0-6 06 713 884  -171


* Ο Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ξεκινά το πρωτάθλημα με -1 βαθμό από την περσινή τιμωρία του στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής.

13η αγωνιστική

ΑΟ Τρίκαλα – ΑΟ Καλαμπάκας

Δαναοί Τρικάλων – ΓΣ Σοφάδων

Μύτικας Λάρισας– ΑΕΛ

Γόμφοι – Άρης Τρικάλων

Sports Academy – ΓΣ Νίκαιας

ΓΣ Ελασσόνας – ΓΣ Αμπελώνα