1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

3η Αγωνιστική 

Σπάρτακος-Αγριά 40-70

Ίωνας-Φοίβος  88-67

Γ.Σ.Αλμυρού-Γ.Σ.Βόλου 73-41

Αστέρας-Κεραυνός 49-79

Αιολικός-Νίκαια 2012  88-49

Ελευθεριακός-ΑΕΒΔ   57-42

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 27 14 13 1 61 70 1101 854   247
2 AGRIA BC 26 14 12 2 61 61 1019 760    259
3 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 25 14 11 3 61 52 916 768    148
4 ΙΩΝΑΣ 24 14 10 4 52 52 936 848    88
5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 23 14 9 5 43 52 912 915    -3
6 ΝΙΚΑΙΑ 2012 23 14 9 5 52 43 1040 971    69
7 ΦΟΙΒΟΣ 20 14 6 8 52 16 994 1018    -24
8 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 19 14 5 9 25 34 887 914    -27
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 18 14 4 10 34 16 912 996   -84
10 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙ 16 14 2 12 25 07 769 922   153
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 15 14 3 11 34 07 859 971   112
12 ΑΣΤΕΡΑΣ 14 14 0 14 0-7 07 754 1162  –408

* Ο Ελευθεριακός έχει -2 βαθμούς γιατί σύμφωνα με την προκήρυξη  δεν έχει ομάδα στο πρωτάθλημα παίδων η εφήβων.

4η Αγωνιστική 

ΑΕΒΔ-Νικαια 2012

Κεραυνός-Αιολικός

Γ.Σ.Βόλου-Αστέρας

Φοίβος-Γ.Σ.Αλμυρού

Αγριά-Ίωνας

Ελευθεριακός-Σπάρτακος

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

3η αγωνιστική 

ΑΕΤ – Sports Academy  73-62

ΑΕΛ – Γόμφοι 55-65

ΓΣ Σοφάδων – Μύτικας Λάρισας 82-69

ΑΟ Καλαμπάκας – Δαναοί Τρικάλων 58-49

ΓΣΕ Ελασσόνας – ΑΟ Τρίκαλα  56-84

ΓΣ Νίκαιας – ΓΣ Αμπελώνα 66-106

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝ ΕΚ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΓΟΜΦΟΙ  28 14 14 0 70 70  1024 720   304
2 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 27 14 13 1 70 61 1121 819   302
3 Γ.Σ.ΣΟΦΑΔΕΣ 24 14 10 4 52 52 1066 931   135
4 Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ  24 14 10 4 5-2 52 1017 877   140
5 Α.Ε.Λ 23 14 9 5 33 62 1021 869   152
6 Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 21 14 8 6 52 34 938 945    -7
7 Α.Ε.Τ 19 14 5 9 4-4 15 918 1017   -99
8 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 19 14 5 9 3-4 25 1129   1316  -187
9 ΜΥΤΙΚΑΣ 18 14 4 10 34 1-6 892 1007  -115
10 Γ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 17 14 3 11 25 16 788 1081  -293
11 ΔΑΝΑΟΙ 17 14 3 11 0-7 3-4 811 967  -156
12 SPORTS ACADEMY 14 14 0 14 0-7 07 858 1051  -193


* Ο Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ξεκινά το πρωτάθλημα με -1 βαθμό από την περσινή τιμωρία του στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής.

4η Αγωνιστική 

ΓΣ Αμπελώνα – ΑΟ Τρίκαλα

Δαναοί Τρικάλων – ΓΣ Ελασσόνας

Μύτικας Λάρισας– ΑΟ Καλαμπάκας

Γόμφοι – ΓΣ Σοφάδων

Sports Academy – ΑΕΛ

ΓΣ Νίκαιας – Άρης Τρικάλων