1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

4η Αγωνιστική 

Κεραυνός-Αιολικός   67-64

Γ.Σ.Βόλου-Αστέρας  82-36

Φοίβος-Γ.Σ.Αλμυρού   68-97

Αγριά-Ίωνας  60-52

Ελευθεριακός-Σπάρτακος 67-73

ΑΕΒΔ-Νικαια 2012  58-59

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 29 15 14 1 61 80 1198 922   276
2 AGRIA BC 28 15 13 2 71 61 1079 812    267
3 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 26 15 11 4 61 53 980 835    145
4 ΙΩΝΑΣ 25 15 10 5 52 53 988 908    80
5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 25 15 10 5 43 62 985 982     3
6 ΝΙΚΑΙΑ 2012 25 15 10 5 52 53 1099 1029    70
7 ΦΟΙΒΟΣ 21 15 6 9 53 16 1062 1115    -53
8 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 21 15 6 9 35 34 969 950    19
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 20 15 5 10 44 16 979 1060   -81
10 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙ 17 15 2 13 26 07 827 981   154
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 16 15 3 12 35 07 926 1044   118
12 ΑΣΤΕΡΑΣ 15 15 0 15 0-7 08 790 1244  –454

* Ο Ελευθεριακός έχει -2 βαθμούς γιατί σύμφωνα με την προκήρυξη  δεν έχει ομάδα στο πρωτάθλημα παίδων η εφήβων.

5η Αγωνιστική 

Γ.Σ.Αλμυρού-Αγριά

Αστέρας-Φοίβος

Αιολικός-Γ.Σ.Βόλου

Νικαια 2012-Κεραυνός

Ίωνας-Ελευθεριακός

Σπάρτακος-ΑΕΒΔ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

4η Αγωνιστική 

ΓΣ Αμπελώνα – ΑΟ Τρίκαλα   54-64

ΓΣ Νίκαιας – ΑΕΤ    86-94

Γόμφοι – ΓΣ Σοφάδων   52-62

Sports Academy – ΑΕΛ   55-65

Μύτικας Λάρισας– ΑΟ Καλαμπάκας  δεν ορίσθηκε

Δαναοί Τρικάλων – ΓΣ Ελασσόνας    71-46

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝ ΕΚ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΓΟΜΦΟΙ  29 15 14 1 71 70  1076 782   294
2 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 28 15 13 2 71 61 1175 883   292
3 Γ.Σ.ΣΟΦΑΔΕΣ 26 15 11 4 52 62 1128 983   145
4 Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ  26 15 11 4 5-2 62 1081 931   150
5 Α.Ε.Λ 25 15 10 5 33 72 1086 924   162
6 Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 21 14 8 6 52 34 938 945    -7
7 Α.Ε.Τ 21 15 6 9 4-4 25 1012 1103   -91
8 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 20 15 5 10 3-5 25 1215   1410  -195
9 ΔΑΝΑΟΙ 19 15 4 11 17 3-4 882 1013  -131
10 ΜΥΤΙΚΑΣ 18 14 4 10 34 1-6 892 1007  -115
11 Γ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 18 15 3 12 25 17 834 1152  -318
12 SPORTS ACADEMY 15 15 0 15 0-8 07 913 1116  -203


* Ο Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ξεκινά το πρωτάθλημα με -1 βαθμό από την περσινή τιμωρία του στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής.

5η Αγωνιστική 

ΓΣ Σοφάδων – Sports Academy

ΑΟ Καλαμπάκας – Γόμφοι

ΓΣ Ελασσόνας – Μύτικας Λάρισας

ΑΟ Τρίκαλα – Δαναοί Τρικάλων

ΑΕΛ – ΓΣ Νίκαιας

ΑΕΤ – ΓΣ Αμπελώνα