1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

7η Αγωνιστική 

Ίωνας-ΑΕΒΔ   73-46

Γ.Σ.Αλμυρού-Σπάρτακος 91-58

Νίκαια 2012-Φοίβος  68-55

Αστέρας-Ελευθεριακός  57-87

Αιολικός-Αγριά  59-69

Κεραυνός-Γ.Σ.Βόλου  66-48

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 35 18 17 1 81 90 1449 1119   330
2 AGRIA BC 33 18 15 3 81 72 1307 1001    306
3 ΝΙΚΑΙΑ 2012 31 18 13 5 72 63 1324 1225    99
4 ΙΩΝΑΣ 30 18 12 6 72 54 1201 1092    109
5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. 30 18 12 6 63 63 1195 1206    -11
6 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 30 18 12 6 63 63 1173 1037    136
7 ΦΟΙΒΟΣ 25 18 7 11 54 27 1248 1303    -55
8 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 25 18 7 11 36 45 1157 1157    0
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 24 18 6 12 54 18 1170 1246   -76
10 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙ 21 18 3 15 36 09 994 1183   189
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 20 18 4 14 36 18 1142 1250   108
12 ΑΣΤΕΡΑΣ 18 18 0 18 0-9 09 946 1487  –541

* Ο Ελευθεριακός έχει -2 βαθμούς γιατί σύμφωνα με την προκήρυξη  δεν έχει ομάδα στο πρωτάθλημα παίδων η εφήβων.

8η Αγωνιστική 

ΑΕΒΔ-Γ.Σ.Βόλου

Φοίβος-Κεραυνός

Αγριά-Νικαια 2012

Ελευθεριακός-Αιολικός

Σπάρτακος-Αστέρας

Ίωνας-Γ.Σ.Αλμυρού

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

7η Αγωνιστική 

ΑΟ Καλαμπάκας –ΓΣ Νίκαιας 121-91

ΓΣ Ελασσόνας – Sports Academy  69-68

ΑΟ Τρίκαλα – Γόμφοι  62-51

ΑΕΛ – ΓΣ Αμπελώνα  73-70

ΓΣ Σοφάδων – ΑΕΤ  79-61

Δαναοί Τρικάλων – Μύτικας   66-61

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝ ΕΚ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 Γ.Σ.ΓΟΜΦΟΙ  34 18 16 2 81 81  1266 958   308
2 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 33 18 15 3 81 72 1417 1061   356
3 Γ.Σ.ΣΟΦΑΔΕΣ 32 18 14 4 72 72 1414 1187   227
4 Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ  32 18 14 4 7-2 72 1289 1065   224
5 Α.Ε.Λ 31 18 13 5 53 82 1325 1124   201
6 Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 25 17 9 8 63 35 1182 1183   -1
7 Α.Ε.Τ 24 18 6 12 46 26 1187 1346  -159
8 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 23 18 5 13 3-6 27 1461   1742  -281
9 ΔΑΝΑΟΙ 23 18 5 13 27 3-6 1043 1234  -191
10 ΜΥΤΙΚΑΣ 22 17 5 12 35 27 1064 1207  -143
11 Γ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 22 18 4 14 36 18 1023 1360  -337
12 SPORTS ACADEMY 19 18 1 17 18 09 1115 1336  -221


* Ο Α.Ο.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ξεκινά το πρωτάθλημα με -1 βαθμό από την περσινή τιμωρία του στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής.

 

2ος Γύρος

8η Αγωνιστική 

ΓΣ Αμπελώνα – Μύτικας Λάρισας

Γόμφοι – Δαναοί Τρικάλων

Sports Academy – ΑΟ Τρίκαλα

ΓΣ Νίκαιας – ΓΣ Ελασσόνας

Άρης Τρικάλων – ΑΟ Καλαμπάκας

ΑΕΛ – ΓΣ Σοφάδων