Αποτελέσματα – Βαθμολογίες Α2 ΕΣΚΑΘ 7/3/2020

by billkara

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

7η αγωνιστική 

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Σκιάθος  64-72

Α.Σ.Φαρσάλων-Ανόρθωση  70-100

Κένταυρος Ζαγοράς-Νέοι ΑΕΛ  63-38

Ανάληψη-Ερμής Αγιάς 2018    65-39

Ιωλκία-Ίκαρος Νεάπολης  56-51

BC Volos-Ρεπό

Βαθμολογία 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 ΑΝΑΛΗΨΗ 34 17 17 0 90 80 1231 906   325
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 17 15 2 71 81 1275 990   285
3 ΙΩΛΚΙΑ 27 17 10 7 45 62 1000 876   124
4 BC VOLOS  25 16 9 7 62 3-5 945 882    63
5 ΣΚΙΑΘΟΣ 25 16 9 7 62 35 887 817   70
6 ΕΡΜΗΣ 2018 22 16 6 10 44 26 984 1013    -29
7 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22 16 6 10 53 17 794  835   41
8 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ 22 16 6 10 44 26 819 1029  -210
9 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. 20 16 6 10 35 35 950 1041   -91
10 Ν. ΑΕΛ  20 16 4 12 34 18 777 1042  -265
11 Α.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 16 15 1 14 17 07 845 1076  -231

**Η Δήμητρα Ευξεινούπολης  έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό από το παιχνίδι με την Σκιάθο. 

2ος Γύρος

8η αγωνιστική 

Ρεπό-Νέοι ΑΕΛ

Ανόρθωση-Κενταυρος Ζαγοράς

Σκιάθος-Α.Σ.Φαρσάλων

Ίκαρος Νεάπολης-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ερμής Αγιάς 2018-Ιωλκία

BC Volos-Ανάληψη

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα

2ος Γύρος

7η αγωνιστική

Σουφλάρια – Απόλλων Καρδίτσας 44-47

Νέος Κεραυνός – ΓΣ Μουζακίου  80-62

ΓΑΣ Παλαμά – ΕΑ Λάρισας  71-76

Κρόνος Τυρνάβου – Κρόνος Τρικάλων 94-65

Ολυμπιακός Καρδίτσας – Φαλώρεια  48-78

Λάρισα BC– Ρεπό

Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ
1 ΕΑΛ 32 17 15 2 71 81 1167 914    253
2 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 31 16 15 1 8-0 7-1 1190 931    259
3 BC LARISA 27 16 11 5 4-4 7-1 1039 923    116
4 ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑ 26 16 10 6 5-3 5-3 1056 909    147
5 KΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝ. 26 17 9 8 54 44 1072 1087   -15
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 25 16 9 7 53 44 955 914    41
7 ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ 23 16 7 9 44 35 834 884   -50
8 ΦΑΛΩΡΕΙΑ 22 16 6 10 44 26  987 1090   -103
9 Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 21 17 7 10 35 45 997 1081   -84
10 ΟΛΥΜΠΙAΚΟΣ Κ. 18 17 1 16 18 08 804 1111   -307
11 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ. 16 16 0  16 0-8 08 874 1131   -257

*Ο Γ.Σ.Μουζακίου έχει ένα μηδενισμό και -2 βαθμούς από την τιμωρία στον αγώνα με τον Κρόνο Τυρνάβου.

2ος Γύρος

8η αγωνιστική

Ρεπό – ΕΑ Λάρισας

ΓΣ Μουζακίου  – ΓΑΣ Παλαμά

Απόλλων Καρδίτσας – Νέος Κεραυνός

Φαλώρεια – Σουφλάρια

Κρόνος Τρικάλων – Ολυμπιακός Καρδίτσας

Λάρισα BC – Κρόνος Τυρνάβου

0 comment
0

Related Articles