ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Ορισμοί Διαιτητών – Κριτών (23-26/1/2020)
  2. Πρόγραμμα αγώνων από 25/1 έως 26/1/2020
  3. Με απόλυτη επιτυχία η συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Τρικάλων (γεν. 2007)
  4. Με επιτυχία η συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Καρδίτσας (γεν. 2007)
  5. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Παγκορασίδων (19/1/2020)

Β Ε.Σ.ΚΑ.Θ.

20 Ιανουαρίου 2020-16:42
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ 18-19/1/2020

1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα  2ος ΓΥΡΟΣ 1η Αγωνιστική  Αρμένιο-Ηρακλής Χάλκης 35-36 Γ.Σ.Τυρνάβου-Σκόπελος  62-51 Νέοι Γ.Σ.Φαρσάλων -Άδμητος  37-56 Αναγέννηση Καλοχωρίου-Πλατύκαμπος 62-47 Τιτάνες Αλμυρού-Ολυμπιονίκης  71-59 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 19 10 9 1 2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 18 10 8 2 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 15 9 6 3 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 15 10 6 4…

13 Ιανουαρίου 2020-14:32
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ 11-12/1/2020

1ος Όμιλος Αποτελέσματα  9η Αγωνιστική Ηρακλής Χάλκης-Σκόπελος  32-51 Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ολυμπιονίκης  52-56 Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21-Πλατύκαμπος  37-79 Γ.Σ.Τυρνάβου-Άδμητος 66-39 Αρμένιο-Τιτάνες Αλμυρού  60-58 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 17 9 8 1 2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 16 9 7 2 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 14 8 6 2 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 13 9 5 4 5 ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ 13 9…

27 Δεκεμβρίου 2019-02:15
Ορισμοί Διαιτητών – Κριτών (27/12 έως 29/12/2019)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΘ 28/12/2019 Παλαμά 16:00 Γ.Σ. Σοφάδων – Γ.Σ.Γόμφων Διαιτητές : Σταματόπουλος – Παγώνης – Κοντογιάννης (Βαρνάς) Κριτές: Καρατάσιος – Τασιάς – Τσούκας   28/12/2019 Παλαμά 18:00 Γ.Σ.Αλμυρού – Α.Ο.Τρίκαλα Διαιτητές : Ξέρας- Παζώλης – Καρακώστας (Χλωρός Ν.) Κριτές: Σακελλαρίου – Καβάλας – Τσούκας ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΕΣΚΑΘ 29/12/2019 Κλ.Παλαμά 14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ – ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ Διαιτητές…

23 Δεκεμβρίου 2019-15:31
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ 22/12/2019

1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα  6η Αγωνιστική Πλατύκαμπος-Σκόπελος  51-48 8η Αγωνιστική Σκόπελος-Αρμένιο  (Αναβολή) Άδμητος -Ηρακλής Χάλκης  47-50 Πλατύκαμπος-Γ.Σ.Τυρνάβου  60-75 Ολυμπιονίκης-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  83-61 Τιτάνες Αλμυρού-Αναγέννηση Καλοχωρίου  70-43 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 15 8 7 1 2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 15 8 7 1 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 12 7 5 2 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 12 8…

16 Δεκεμβρίου 2019-22:24
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ

1ος Όμιλος Αποτελέσματα  7η Αγωνιστική Ηρακλής Χάλκης-Πλατύκαμπος  64-48 Σκόπελος-Άδμητος  (Αναβολή) Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21 -Τιτάνες Αλμυρού  46-78 Γ.Σ.Τυρνάβου-Ολυμπιονίκης  52-49 Αρμένιο-Αναγέννηση Καλοχωρίου  41-53 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 13 7 6 1 2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 13 7 6 1 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 12 7 5 2 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 10 7 4 3 5 ΑΝ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ…

10 Δεκεμβρίου 2019-12:23
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ (8/12/2019)

1ος Όμιλος Αποτελέσματα  6η Αγωνιστική Άδμητος -Αρμένιο  33-54 Πλατύκαμπος-Σκόπελος (Αναβολή) Ολυμπιονίκης-Ηρακλής Χάλκης  61-55 Τιτάνες Αλμυρού-Γ.Σ.Τυρνάβου  69-66 Αν. Καλοχωρίου- Νέοι Γ.Σ.Φαρσάλων  69-43 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 11 6 5 1 2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 11 6 5 1 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 11 6 5 1 4 ΣΚΟΠΕΛΟΣ 8 5 3 2 5 ΗΡΑΚΛΗΣ…

3 Δεκεμβρίου 2019-21:04
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ (1ος & 2ος Όμιλος) 1/12/2019

1ος Όμιλος Αποτελέσματα  5η Αγωνιστική Ηρακλής Χάλκης -Τιτάνες Αλμυρού 64-54 Σκόπελος-Ολυμπιονίκης  20-0α.α. Άδμητος -Πλατύκαμπος 51-58 Γ.Σ.Τυρνάβου-Αναγέννηση Καλοχωρίου 71-52 Αρμένιο-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21 76-35 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 10 5 5 0 2 ΑΡΜΕΝΙΟ 9 5 4 1 3 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 9 5 4 1 4 ΣΚΟΠΕΛΟΣ 8 5 3 2 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ…

26 Νοεμβρίου 2019-16:28
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β΄ ΕΣΚΑΘ (1ος & 2ος ΟΜΙΛΟΣ) 24/11/2019

1ος Όμιλος Αποτελέσματα  4η Αγωνιστική Πλατύκαμπος-Αρμένιο  37-52 Ολυμπιονίκης-Άδμητος  66-47 Τιτάνες Αλμυρού-Σκόπελος 71-66 Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ηρακλής Χάλκης 40-47 Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21-Γ.Σ.Τυρνάβου  39-79 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 8 4 4 0 2 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 8 4 4 0 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 7 4 3 1 4 ΣΚΟΠΕΛΟΣ 6 4 2 2 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 5 4…

18 Νοεμβρίου 2019-15:49
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ (2ος Όμιλος) 16-17/11/2019

Αποτελέσματα  3η Αγωνιστική ΚΑΣ Δεσκάτης – Νέοι ΑΣΚ 50-66 Ακαδημία Φούντας – Πράσινη Γωνιά 78-54 Αίολος Τρικάλων Κ21 – ΓΣ Φαλάνης  85-60 Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Μαρίνος Αντύπας 29-76 ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου – Πελαργοί Λάρισας 37-56 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 6 3 3 0 2 ΦΟΥΝΤΑΣ BC 6 3 3 0 3 ΑΙΟΛΟΣ Κ-21 5 3…

18 Νοεμβρίου 2019-15:48
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β’ ΕΣΚΑΘ (1ος Όμιλος) 16-17/11/2019

Αποτελέσματα  3η Αγωνιστική Ηρακλής Χάλκης-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  89-36 Σκόπελος-Αναγέννηση Καλοχωρίου 20-0 α.α. Άδμητος -Τιτάνες Αλμυρού 44-76 Πλατύκαμπος-Ολυμπιονίκης 55-51 Αρμένιο-Γ.Σ.Τυρνάβου 57-66 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 6 3 3 0 2 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 6 3 3 0 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 5 3 2 1 4 ΣΚΟΠΕΛΟΣ 5 3 2 1 5 ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ. 4 3 1 2…

11 Νοεμβρίου 2019-19:35
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β΄ΕΣΚΑΘ (2ος Όμιλος)

Αποτελέσματα  2η Αγωνιστική ΓΣ Φαλάνης – Ακαμάτες Φαρκαδόνας 79-37 Πράσινη Γωνιά – Αίολος Τρικάλων Κ21 53-87 Νέοι ΑΣΚ – Ακαδημία Φούντας  56-62 Πελαργοί Λάρισας – ΚΑΣ Δεσκάτης  89-46 ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου – Μαρίνος Αντύπας  33-49 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 4 2 2 0 2 ΦΟΥΝΤΑΣ BC 4 2 2 0…

11 Νοεμβρίου 2019-19:31
Αποτελέσματα-Βαθμολογία Β΄ΕΣΚΑΘ (1ος Όμιλος)

Αποτελέσματα  2η Αγωνιστική Τιτάνες Αλμυρού-Πλατύκαμπος  67-39 Αναγέννηση Καλοχωρίου-Άδμητος 45-32 Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21 -Σκόπελος  47-66 Γ.Σ.Τυρνάβου-Ηρακλής Χάλκης  81-55 Αρμένιο-Ολυμπιονίκης 62-59 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 4 2 2 0 2 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 4 2 2 0 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 4 2 2 0 4 ΑΝ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 2 0 5 ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ. 3 2…

8 Νοεμβρίου 2019-04:43
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β΄ΕΣΚΑΘ (1ος Όμιλος)

Αποτελέσματα  1η Αγωνιστική  Άδμητος – Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  51-38 Ηρακλής Χάλκης – Αρμένιο  47-57 Σκόπελος – Γ.Σ.Τυρνάβου  51-70 Πλατύκαμπος – Αναγέννηση Καλοχωρίου  40-41 Ολυμπιονίκης – Τιτάνες Αλμυρού  70-90 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2 1 1 0 2 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2 1 1 0 3 ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ. 2 1 1 0 4…

7 Νοεμβρίου 2019-20:06
Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 08-12/11/2019

Κατεβάστε το αρχείο σε μορφή PDF απο το παρακάτω λίνκ: Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 08-12/11/2019

1 Νοεμβρίου 2019-10:01
Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 02-04/11/2019

Κατεβάστε το αρχείο σε μορφή PDF απο το παρακάτω λίνκ: Ορισμοί Διαιτητών/Κριτών αγώνων Μπάσκετ 02-04/11/2019