ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Πρόγραμμα αγώνων 1-2/2/2020
  2. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Παγκορασίδων (26/1/2020)
  3. Αποτελέσματα – Βαθμολογίες Κορασίδων 25/1/2020
  4. Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών (25-26/1/2020)
  5. Αποτελέσματα – Βαθμολογία Νεανίδων

ΠΑΙΔΙΚΟ

27 Ιανουαρίου 2020-19:17
Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών (25-26/1/2020)

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Αποτελέσματα Τιτάνες Παλαμά   – Ολυμπιακός Καρδ. (1) (Αναβολή) Σοφάδες – Ολυμπιακός Καρδ. (1)  0-20 α.α. Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Ν. ΑΣΚ 15 8 7 1 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 15 8 7 1 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.1 12 7 5 2 4 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 12 7 5 2 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 12…

20 Ιανουαρίου 2020-17:18
Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών (18-19/1/2020)

Καρδίτσας Αποτελέσματα Απόλλων Καρδίτσας  – Ολυμπιακός Καρδ. (2)  52-48 Ν.ΑΣΚ – Γ.Σ.Φαρσάλων 47-57 Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Ν. ΑΣΚ 15 8 7 1 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 15 8 7 1 3 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 12 7 5 2 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 12 8 4 4 5 Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 12 8 4 4 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ…

13 Ιανουαρίου 2020-15:10
Αποτελέσματα – Βαθμολογίες παιδικών (11-12/1/2020)

Παιδικό Καρδίτσας Αποτελέσματα Απόλλων Καρδίτσας  – Ολυμπιακός Καρδ. (1)  58-46 Ολυμπιακός Καρδ. (2) – Τιτάνες Παλαμά  49-54 Ν.ΑΣΚ – Γ.Σ.Φαρσάλων (Αναβολή) Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Ν. ΑΣΚ 14 7 7 0 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 13 7 6 1 3 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 12 7 5 2 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 11 7 4 3…

27 Δεκεμβρίου 2019-02:15
Ορισμοί Διαιτητών – Κριτών (27/12 έως 29/12/2019)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΘ 28/12/2019 Παλαμά 16:00 Γ.Σ. Σοφάδων – Γ.Σ.Γόμφων Διαιτητές : Σταματόπουλος – Παγώνης – Κοντογιάννης (Βαρνάς) Κριτές: Καρατάσιος – Τασιάς – Τσούκας   28/12/2019 Παλαμά 18:00 Γ.Σ.Αλμυρού – Α.Ο.Τρίκαλα Διαιτητές : Ξέρας- Παζώλης – Καρακώστας (Χλωρός Ν.) Κριτές: Σακελλαρίου – Καβάλας – Τσούκας ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΕΣΚΑΘ 29/12/2019 Κλ.Παλαμά 14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ – ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ Διαιτητές…

23 Δεκεμβρίου 2019-19:15
36ο Τουρνουά Χριστουγέννων Παίδων «Πέτρος Καπαγέρωφ»

Το 36ο Τουρνουά Χριστουγέννων παίδων «Πέτρος Καπαγέρωφ» θα διεξαχθεί στην Ξάνθη, 26-30/12/2019 και διοργανώνεται από την Ε.Ο.Κ., το Δήμο Ξάνθης και την ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Επικεφαλής του Τουρνουά θα είναι ο Τεχνικός Υπεύθυνος Ανάπτυξης και Εθνικών Ομάδων κ. Κώστας Μίσσας. Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές που θα συμμετέχουν στο Τουρνουά είναι οι κ.κ. Σγουρίτσας Χρήστος και Αστεριάδης Θεόδωρος. Οι Περιφερειακοί Προπονητές…

23 Δεκεμβρίου 2019-16:08
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (21-22/12/2019)

Παιδικό Kαρδίτσας Αποτελέσματα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΑΡ.1 –  ΣΟΦΑΔΕΣ (Αναβολή) ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΟΜΦΟΙ  64-40 Ν. ΑΣΚ  – ΑΣΚ  66-59 Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Ν. ΑΣΚ 12 6 6 0 2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 10 6 4 2 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 9 5 4 1 4 Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9 7 2 5 5 Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 8…

16 Δεκεμβρίου 2019-22:34
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (14-15/12/2019)

Παιδικό Kαρδίτσας Αποτελέσματα  ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΡ. 1  (Αναβολή) ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ  – Ν. ΑΣΚ  50-82 ΦΑΡΣΑΛΑ ΓΣ –  ΣΟΦΑΔΕΣ  93-39 ΓΟΜΦΟΙ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΡ. 2  47-67 Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Ν. ΑΣΚ 10 5 5 0 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 9 5 4 1 3 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 8 5 3 2…

10 Δεκεμβρίου 2019-12:51
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (7-8/12/2019)

Παίδων Λάρισας Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Λάρισας    είναι τα εξής: 1ος Όμιλος Αποτελέσματα  7η Αγωνιστική ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 50-58 Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 14 7 7 0 2 Ν.ΑΕΛ 13 7 6 1 3 EΛΑΣΣΟΝΑ 12 7 5 2 4 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 11 7 4 3 5 SPORTS…

3 Δεκεμβρίου 2019-21:18
Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Τρικάλων (1/12/2019)

Αποτελέσματα  4η Αγωνιστική ΑΟΤ – Κρόνος  25-73 Καλαμπάκα – Αίολος Β 67-43 Φούντας – Ίκαροι Τρικάλων 80-42 Αίολος Α – Δαναοί (4/12/2019) Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 7 4 3 1 2 ΑΙΟΛΟΣ Α΄ 6 3 3 0 3 ΦΟΥΝΤΑΣ  6 3 3 0 4 ΚΡΟΝΟΣ 5 3 2 1 5 ΑΙΟΛΟΣ B’ 5 4 1 3 6…

3 Δεκεμβρίου 2019-21:17
Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας (1/12/2019)

Αποτελέσματα  Νεοι ΑΣΚ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α  58-56 Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  64-44 Γ.Σ.ΓΟΜΦΩΝ – Γ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ  52-31 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ (Αναβολή) Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 7 5 2 3 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 6 3 3 0 3 ΚΒΑ 6 3 3 0 4 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 6 4 2…

3 Δεκεμβρίου 2019-21:15
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Εφηβικού & Παιδικού ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (1/12/2019)

ΕΦΗΒΙΚΟ 6η αγωνιστική Ολυμπιακος Βόλου – Τιτάνες Αλμυρού 44-63 Αιολικός -Νίκη Βόλου 71-54 Ακαδημία Γ.Σ.Βόλου -Ανόρθωση 64-60 Ανάληψη – Γ.Σ.Βόλου (8/12/2019) Ρεπό:Ολυμπιονίκης Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 10 5 5 0 2 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 9 5 4 1 3 TITANEΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 8 4 4 0 4 ΑΝΑΛΗΨΗ 8 5 3 2 5 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7 5 2 3 6…

3 Δεκεμβρίου 2019-21:12
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Εφηβικού & Παιδικού Λάρισας (1/12/2019)

  ΕΦΗΒΙΚΟ Αποτελέσματα 4η Αγωνιστική ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (Αναβολή) ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ –  ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 45-93 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 5 3 2 1 2 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 5 3 2 1 3 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 4 2 2 0 4 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 4 2 2 0 5 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 4 3 1 2…

26 Νοεμβρίου 2019-17:03
Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας & Τρικάλων (23-24/11/2019)

  Παιδικό Καρδίτσας Αποτελέσματα  ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ –  ΚΒΑ  64-80 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ – ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ  63-18 ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ – Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 42-59 Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 6 3 3 0 2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 6 4 2 2 3 Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6 4 2 2 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 5 3 2 1 5…

26 Νοεμβρίου 2019-16:59
Αποτελέσματα -Βαθμολογία ομίλων παιδικού Λάρισας

1ος Όμιλος Αποτελέσματα  6η Αγωνιστική ΠΕΛΑΡΓΟΣ  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  60-38 ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  52-70 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 50-73 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.  68-35 Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 12 6 6 0 2 Ν.ΑΕΛ 11 6 5 1 3 EΛΑΣΣΟΝΑ 10 6 4 2 4 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 9 6 3 3 5…

  • 1
  • 2