B Ε.Σ.ΚΑ.Θ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2019-2020

by admin

Β’ ΕΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 31 16 15 1
2 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 29 16 13 3
3 ΣΚΟΠΕΛΟΣ 25 16 9 7
4 ΑΡΜΕΝΙΟ 24 16 10 6
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 22 15 8 7
6 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β. 22 16 8 8
7 ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ 22 16 6 10
8 ΑΝ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 19 16 6 10
9 ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ. 17 16 3 13
10 Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ-21 14 15 1 14

* Ο Ηρακλής Χάλκης και η Αναγέννηση Καλοχωρίου ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -1 βαθμό από την περσινή τιμωρία (δεν κατέβηκαν να αγωνιστούν στην Σκόπελο).

**Ο Άδμητος , τo Αρμένιο, η Αναγέννηση Καλοχωρίου, ο Γ.Σ.Φαρσάλων  και ο Ολυμπιονίκης  έχουν από  ένα μηδενισμό και -1 βαθμό από το παιχνίδι τους με την Σκόπελο.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Άδμητος - Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  51-38
Ηρακλής Χάλκης - Αρμένιο  47-57
Σκόπελος - Γ.Σ.Τυρνάβου  51-70
Πλατύκαμπος - Αναγέννηση Καλοχωρίου  40-41
Ολυμπιονίκης - Τιτάνες Αλμυρού  70-90
2η Αγωνιστική
Τιτάνες Αλμυρού-Πλατύκαμπος  67-39
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Άδμητος 45-32
Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21 -Σκόπελος  47-66
Γ.Σ.Τυρνάβου-Ηρακλής Χάλκης  81-55
Αρμένιο-Ολυμπιονίκης 62-59
3η Αγωνιστική
Ηρακλής Χάλκης-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  89-36
Σκόπελος-Αναγέννηση Καλοχωρίου 20-0 α.α.
Άδμητος -Τιτάνες Αλμυρού 44-76
Πλατύκαμπος-Ολυμπιονίκης 55-51
Αρμένιο-Γ.Σ.Τυρνάβου 57-66

4η Αγωνιστική
Πλατύκαμπος-Αρμένιο  37-52
Ολυμπιονίκης-Άδμητος  66-47
Τιτάνες Αλμυρού-Σκόπελος 71-66
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ηρακλής Χάλκης 40-47
Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21-Γ.Σ.Τυρνάβου  39-79

5η Αγωνιστική
Ηρακλής Χάλκης -Τιτάνες Αλμυρού 64-54
Σκόπελος-Ολυμπιονίκης  20-0α.α.
Άδμητος -Πλατύκαμπος 51-58
Γ.Σ.Τυρνάβου-Αναγέννηση Καλοχωρίου 71-52
Αρμένιο-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21 76-35

6η Αγωνιστική
Άδμητος -Αρμένιο  33-54
Πλατύκαμπος-Σκόπελος  51-48
Ολυμπιονίκης-Ηρακλής Χάλκης  61-55
Τιτάνες Αλμυρού-Γ.Σ.Τυρνάβου  69-66
Αν. Καλοχωρίου- Νέοι Γ.Σ.Φαρσάλων  69-43

7η Αγωνιστική
Ηρακλής Χάλκης-Πλατύκαμπος  64-48
Σκόπελος-Άδμητος  20-0α.α.
Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21 -Τιτάνες Αλμυρού  46-78
Γ.Σ.Τυρνάβου-Ολυμπιονίκης  52-49
Αρμένιο-Αναγέννηση Καλοχωρίου  41-53

8η Αγωνιστική
Σκόπελος-Αρμένιο  20-0 α.α.
Άδμητος -Ηρακλής Χάλκης  47-50
Πλατύκαμπος-Γ.Σ.Τυρνάβου  60-75
Ολυμπιονίκης-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  83-61
Τιτάνες Αλμυρού-Αναγέννηση Καλοχωρίου  70-43

9η Αγωνιστική
Ηρακλής Χάλκης-Σκόπελος  32-51
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ολυμπιονίκης  52-56
Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21-Πλατύκαμπος  37-79
Γ.Σ.Τυρνάβου-Άδμητος 66-39
Αρμένιο-Τιτάνες Αλμυρού  60-58

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική 
Αρμένιο-Ηρακλής Χάλκης 35-36
Γ.Σ.Τυρνάβου-Σκόπελος  62-51
Νέοι Γ.Σ.Φαρσάλων -Άδμητος  37-56
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Πλατύκαμπος 62-47
Τιτάνες Αλμυρού-Ολυμπιονίκης  71-59

2η Αγωνιστική 
Πλατύκαμπος-Τιτάνες Αλμυρού  54-70
Άδμητος -Αναγέννηση Καλοχωρίου  56-55 (49-49 κ.α.)
Σκόπελος-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  20-0 α.α.
Ηρακλής Χάλκης-Γ.Σ.Τυρνάβου 39-50
Ολυμπιονίκης-Αρμένιο  68-64

3η Αγωνιστική
Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21-Ηρακλής Χάλκης (Αναβολή)
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Σκόπελος 44-36
Τιτάνες Αλμυρού-Άδμητος 72-65
Ολυμπιονίκης-Πλατύκαμπος  75-60
Γ.Σ.Τυρνάβου-Αρμένιο  64-50

4η Αγωνιστική
Αρμένιο-Πλατύκαμπος 65-51
Άδμητος-Ολυμπιονίκης 51-61
Σκόπελος-Τιτάνες Αλμυρού  60-86
Ηρακλής Χάλκης-Αναγέννηση Καλοχωρίου  55-50
Γ.Σ.Τυρνάβου-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  76-31

5η Αγωνιστική
Τιτάνες Αλμυρού-Ηρακλής Χάλκης  72-41
Ολυμπιονίκης-Σκόπελος  59-54
Πλατύκαμπος-Άδμητος  65-50
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Γ.Σ.Τυρνάβου  35-59
Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21-Αρμένιο  44-57

6η Αγωνιστική
Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21-Αν. Καλοχωρίου  63-56
Αρμένιο-Άδμητος  67-37
Σκόπελος-Πλατύκαμπος  59-47
Ηρακλής Χάλκης-Ολυμπιονίκης 72-62
Γ.Σ.Τυρνάβου-Τιτάνες Αλμυρού 70-44

7η Αγωνιστική
Πλατύκαμπος-Ηρακλής Χάλκης  66-48
Άδμητος -Σκόπελος  35-60
Τιτάνες Αλμυρού-Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21  85-27
Ολυμπιονίκης-Γ.Σ.Τυρνάβου  62-71
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Αρμένιο  43-46

Β’ ΕΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΦΟΥΝΤΑΣ BC 31 16 15 1
2 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 29 16 13 3
3 ΝΕΟΙ ΑΙΟΛΟΥ 26 16 10 6
4 ΝΕΟΙ ΑΣΚ 25 16 9 7
5 Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ 25 16 9 7
6 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 24 16 8 8
7 ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 16 7 9
8 ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ 20 16 4 12
9 ΔΕΣΚΑΤΗ 20 16 4 12
10 ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ 17 16 1 15

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΚΑΣ Δεσκάτης – ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου  41-55
Ακαδημία Φούντας - Πελαργός Λάρισας  61-54
Αίολος Τρικάλων Κ21 – Νέοι ΑΣΚ  55-58 
Ακαμάτες Φαρκαδόνας - Πράσινη Γωνιά  39-73
Μαρίνος Αντύπας – ΓΣ Φαλάνης  72-42

2η Αγωνιστική
ΓΣ Φαλάνης – Ακαμάτες Φαρκαδόνας 79-37
Πράσινη Γωνιά – Αίολος Τρικάλων Κ21 53-87
Νέοι ΑΣΚ – Ακαδημία Φούντας  56-62
Πελαργοί Λάρισας – ΚΑΣ Δεσκάτης  89-46
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου – Μαρίνος Αντύπας  33-49

3η Αγωνιστική
ΚΑΣ Δεσκάτης – Νέοι ΑΣΚ 50-66
Ακαδημία Φούντας – Πράσινη Γωνιά 78-54
Αίολος Τρικάλων Κ21 – ΓΣ Φαλάνης  85-60
Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Μαρίνος Αντύπας 29-76
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου – Πελαργοί Λάρισας 37-56

4η Αγωνιστική
Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Αγίος Κωνσταντίνος 45-66
Μαρίνος Αντύπας – Αίολος Τρικάλων Κ21   49-45
ΓΣ Φαλάνης – Ακαδημία Φούντας  64-81
Πράσινη Γωνιά – ΚΑΣ Δεσκάτης  67-55
Νέοι ΑΣΚ  – Πελαργός Λάρισας  74-82

5η Αγωνιστική
ΚΑΣ Δεσκάτης – ΓΣ Φαλάνης 49-54
Ακαδημία Φούντας – Μαρίνος Αντύπας  78-54
Αίολος Τρικάλων Κ21 – Φαρκαδόνα 105-46
Πελαργοί Λάρισας – Πράσινη Γωνιά  83-39
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου – Νέοι ΑΣΚ 63-61(53-53κ.α.)

6η Αγωνιστική
Νεοι Αίολου Τρικ. – ΓΣ Αγ. Κωνσταντίνου 71-56
Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Ακαδημία Φούντας  28-70
Μαρίνος Αντύπας – ΚΑΣ Δεσκάτης  65-51
ΓΣ Φαλάνης – Πελαργοί Λάρισας  50-66
Πράσινη Γωνιά – Νεοι ΑΣΚ  48-57

7η Αγωνιστική
ΚΑΣ Δεσκάτης – Ακαμάτες Φαρκαδόνας  69-34
Ακαδημία Φούντας – Αίολος Τρικάλων Κ21 70-36
Ν. ΑΣΚ – ΓΣ Φαλάνης  90-64
Πελαργοί Λάρισας – Μαρίνος Αντύπας  53-50
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου – Πράσινη Γωνιά  45-65

8η Αγωνιστική
Ακαδημία Φούντας – ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου 69-60
Αίολος Τρικάλων Κ21 – ΚΑΣ Δεσκάτης  97-51
Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Πελαργοί Λάρισας 51-99
Μαρίνος Αντύπας – Νέοι ΑΣΚ 66-58
ΓΣ Φαλάνης – Πράσινη Γωνιά 61-54

9η Αγωνιστική
ΚΑΣ Δεσκάτης – Ακαδημία Φούντας 33-66
Πράσινη Γωνιά – Μαρίνος Αντύπας  50-60
Νέοι ΑΣΚ – Ακαμάτες Φαρκαδόνας  80-47
Πελαργοί Λάρισας – Αίολος Τρικάλων Κ21  63-52
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου - ΓΣ Φαλάνης 46-43

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου-ΚΑΣ Δεσκάτης  55-36
Πελαργός Λάρισας-Ακαδημία Φούντας  54-60
Νέοι ΑΣΚ-Αίολος Τρικάλων Κ21  84-63
Πράσινη Γωνιά-Ακαμάτες Φαρκαδόνας 64-54
ΓΣ Φαλάνης-Μαρίνος Αντύπας  57-51

2η Αγωνιστική
Ακαμάτες Φαρκαδόνας-ΓΣ Φαλάνης  52-60
Αίολος Τρικάλων Κ21-Πράσινη Γωνιά  85-59
Ακαδημία Φούντας- Νέοι ΑΣΚ  63-47
ΚΑΣ Δεσκάτης-Πελαργοί Λάρισας  56-68
Μαρίνος Αντύπας-ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου  49-61

3η Αγωνιστική
Νέοι ΑΣΚ- ΚΑΣ Δεσκάτης  76-71 (65-65 κ.α.)
Πράσινη Γωνιά- Ακαδημία Φούντας 44-73
ΓΣ Φαλάνης-Αίολος Τρικάλων Κ21  75-73
Μαρίνος Αντύπας-Ακαμάτες Φαρκαδόνας  36-35
Πελαργοί Λάρισας-ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου 75-52

4η Αγωνιστική
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου-Φαρκαδόνα 55-74
Αίολος Τρικάλων Κ21-Μαρίνος Αντύπας  74-59
Ακαδημία Φούντας-ΓΣ Φαλάνης  81-50
ΚΑΣ Δεσκάτης-Πράσινη Γωνιά 57-49
Πελαργοί Λάρισας-Νέοι ΑΣΚ 80-59

5η Αγωνιστική
ΓΣ Φαλάνης-ΚΑΣ Δεσκάτης  101-94 (69-69κ.α., 80-80 α'  παρ.)
Μαρίνος Αντύπας-Ακαδημία Φούντας 52-91
Ακαμάτες Φαρκαδόνας-Νέοι Αίολος Τρικάλων 43-91
Πράσινη Γωνιά-Πελαργοί Λάρισας 49-77
Νέοι ΑΣΚ -ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου  77-70

6η Αγωνιστική
ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου-Αίολος Τρικάλων Κ21  68-72
Ακαδημία Φούντας-Ακαμάτες Φαρκαδόνας  73-32
ΚΑΣ Δεσκάτης-Μαρίνος Αντύπας  54-42
Πελαργοί Λάρισας-ΓΣ Φαλάνης  64-72
Νέοι ΑΣΚ-Πράσινη Γωνιά  86-46

7η Αγωνιστική
Ακαμάτες Φαρκαδόνας-ΚΑΣ Δεσκάτης  41-54
Αίολος Τρικάλων Κ21-Ακαδημία Φούντας 84-75  β΄παρ.
ΓΣ Φαλάνης- Ν. ΑΣΚ  79-66
Μαρίνος Αντύπας-Πελαργοί Λάρισας  55-57
Πράσινη Γωνιά-ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου  73-76