ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Αποτελέσματα προημιτελικών κυπέλλου ΕΣΚΑΘ
  2. Ορισμοί Διαιτητών – Κριτών ΕΣΚΑΘ (16-20/11/2019)
  3. Ορισμοί Διαιτητών – Κριτών Κυπέλλου ΕΣΚΑΘ
  4. Πρόγραμμα κορασίδων 1ου ομίλου (Μαγνησίας)
  5. Πρόγραμμα Παγκορασίδων 2019-20

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

15 Νοεμβρίου 2019-13:52
Αποτελέσματα προημιτελικών κυπέλλου ΕΣΚΑΘ

Ολοκληρώθηκαν χθές οι 3 από τις 4 αναμετρήσεις  των πρώτων αγώνων της προημιτελικής φάσης του κυπέλλου ΕΣΚΑΘ . Αναλυτικά τα  αποτελέσματα: 1ος Αγώνας AEΛ-AOT 57-63  Γ.Σ.Γόμφων – Ανόρθωση 98-53 Γ.Σ.Σοφάδων – Σπάρτακος 77-58 20/11/2019 Κλ. Αμπελ. 19:00 Γ.Σ.Αμπελώνα – Γ.Σ.Αλμυρού 2ος Αγώνας 20/11/2019 Δημοτικό Τρικ. 20:00 AOT-AEΛ

13 Νοεμβρίου 2019-18:10
Ορισμοί Διαιτητών – Κριτών Κυπέλλου ΕΣΚΑΘ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΘ Τετάρτη 13/11/2019 13/11/2019 ΕΑΚΛ 18:30 AEΛ-AOT Διαιτητές: Κοντογιάννης – Γιατρόπουλος Κριτές:Νανούλη- Ιωάννου- Παπαδημητρίου Πέμπτη 14/11/2019 14/11/2019 Κλ. Σοφάδων 20:00 Γ.Σ.Σοφάδων – Σπάρτακος Διαιτητές: Παγώνης – Γεωργούλης Κριτές: Κοντούλης – Καβάλας – Σακελλαρίου 14/11/2019 Κλ. Μουζακίου 18:30 Γ.Σ.Γόμφων – Ανόρθωση Διαιτητές: Ξέρας – Παζώλης Κριτές: Μήνου – Τσούκας – Χάρμπας

11 Νοεμβρίου 2019-20:21
Αποτελέσματα – Βαθμολογία εφηβικού Λάρισας

Αποτελέσματα 2η Αγωνιστική ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ  ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  81-54 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ ΝΙΚΑΙΑ 2012  83-71 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 4 2 2 0 2 Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ 4 3 1 2 3 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 3 2 1 1 4 Ν. ΑΕΛ 3 2 1 1 5 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 3 2 1 1 6 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ…

11 Νοεμβρίου 2019-20:15
Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Καρδίτσας

Αποτελέσματα  ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  35-73 ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ  51-34 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ.1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ.2  80-52 Α.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ  57-37 Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.1 4 2 2 0 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 4 2 2 0 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.2 3 2 1 1 4 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 3 2 1 1…

11 Νοεμβρίου 2019-20:13
Αποτελέσματα – Βαθμολογία παιδικού Τρικάλων

Αποτελέσματα  Δαναοί-Κρόνος 53-49 Καλαμπάκα-Αίολος Α  39-108 ΑΟΤ-Φούντας  (Αναβολή) Αίολος Β-Ίκαροι  (13/11/2019) Bαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΑΙΟΛΟΣ Α΄ 2 1 1 0 2 ΔΑΝΑΟΙ 2 1 1 0 3 ΚΡΟΝΟΣ 1 1 0 1 4 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 1 0 1 5 ΑΟΤ 0 0 0 0 6 ΑΙΟΛΟΣ B’ 0 0 0 0 7…

11 Νοεμβρίου 2019-20:09
Αποτελέσματα – Βαθμολογίες ομίλων πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ Λάρισας

1ος Όμιλος Αποτελέσματα  5η Αγωνιστική Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ  ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ.  61-31 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙ  59-83 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ 69-52 ΑΣΤΕΡΑΣ  ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. 48-56 Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 10 5 5 0 2 Ν.ΑΕΛ 9 5 4 1 3 EΛΑΣΣΟΝΑ 7 4 3 1 4 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 6 4 2 2 5 SPORTS…

11 Νοεμβρίου 2019-20:03
Αποτελέσματα – Βαθμολογία πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ Μαγνησίας

Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος Παίδων Μαγνησίας   είναι: 1ος Όμιλος  5η αγωνιστική Νίκη Βόλου – Αιολικός 48-65 Ανάληψη – Σκιάθος 49-54 Ίωνας – ΑΕΒΔ  52-72 Τιτάνες Αλμυρού – Γ.Σ.Βόλου 47-73 Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 Γ.Σ.ΣΚΙΑΘΟΥ 10 5 5 0 2 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 9 5 4 1 3 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 9 5 4 1 4 ΑΕΒΔ 8 5…

11 Νοεμβρίου 2019-19:45
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες 1ου & 2ου ομίλου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1ος Όμιλος 1η Αγωνιστική ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 62-25 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ  61-28 Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ  ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ  53-13 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  41-24 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 1 0 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 2 1 1 0 3 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2 1 1 0 4 ΑΕΒΔ 2 1 1 0…

11 Νοεμβρίου 2019-19:39
Αποτελέσματα – Βαθμολογία πρωταθλήματος ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΚΑΘ

Αποτελέσματα 1η Αγωνιστική ΓΣ ΝΙΚΗ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ 56-27 ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  22-60 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 96-37 ΒΑΜΟΛΟΓΙΑ Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 2 1 1 0 2 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 1 1 0 3 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2 1 1 0 4 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 1 1 0…

11 Νοεμβρίου 2019-19:35
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Β΄ΕΣΚΑΘ (2ος Όμιλος)

Αποτελέσματα  2η Αγωνιστική ΓΣ Φαλάνης – Ακαμάτες Φαρκαδόνας 79-37 Πράσινη Γωνιά – Αίολος Τρικάλων Κ21 53-87 Νέοι ΑΣΚ – Ακαδημία Φούντας  56-62 Πελαργοί Λάρισας – ΚΑΣ Δεσκάτης  89-46 ΓΣ Αγίου Κωνσταντίνου – Μαρίνος Αντύπας  33-49 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 4 2 2 0 2 ΦΟΥΝΤΑΣ BC 4 2 2 0…

11 Νοεμβρίου 2019-19:31
Αποτελέσματα-Βαθμολογία Β΄ΕΣΚΑΘ (1ος Όμιλος)

Αποτελέσματα  2η Αγωνιστική Τιτάνες Αλμυρού-Πλατύκαμπος  67-39 Αναγέννηση Καλοχωρίου-Άδμητος 45-32 Γ.Σ.Φαρσάλων Κ-21 -Σκόπελος  47-66 Γ.Σ.Τυρνάβου-Ηρακλής Χάλκης  81-55 Αρμένιο-Ολυμπιονίκης 62-59 Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 4 2 2 0 2 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 4 2 2 0 3 ΑΡΜΕΝΙΟ 4 2 2 0 4 ΑΝ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 2 0 5 ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ. 3 2…

11 Νοεμβρίου 2019-19:28
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Α2 ΕΣΚΑΘ (2ος Όμιλος)

Αποτελέσματα 4η αγωνιστική  Σουφλάρια – ΓΑΣ Παλαμά 71-67 (59-59κ.α.) Ολυμπιακός Καρδίτσας – ΕΑ Λάρισας 42-71 Κρόνος Τυρνάβου – ΓΣ Μουζακίου  72-64 Λάρισα BC – Απόλλων Καρδίτσας 69-56 Κρόνος Τρικάλων – Φαλώρεια 64-74 Ρεπό: Νέος Κεραυνός Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ 1 ΕΑΛ 8 4 4 0 2–0 2–0 308…

11 Νοεμβρίου 2019-19:24
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Α2 ΕΣΚΑΘ (1ος Όμιλος) 10/11/2019

Αποτελέσματα 4η αγωνιστική  Δήμητρα Ευξεινούπολης-Κένταυρος Ζαγοράς  68-48 Ιωλκία-Νέοι ΑΕΛ  74-35 Ανάληψη-Ανόρθωση   73-70 BC Volos-Σκιάθος 55-46 Ερμής Αγιάς 2018-Ίκαρος Νεάπολης 66-57 Α.Σ.Φαρσάλων-Ρεπό Βαθμολογία  Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ 1 ΙΩΛΚΙΑ 8 4 4 0 2–0 2–0 287 167  120 2 ΑΝΑΛΗΨΗ 8 4 4 0 2–0 2–0 290 221   69 3…

11 Νοεμβρίου 2019-19:21
Αποτελέσματα – Βαθμολογία Α1 ΕΣΚΑΘ (2ος Όμιλος)

Αποτελέσματα 4η Αγωνιστική  ΑΟ Τρίκαλα – ΓΣ Αμπελώνα 58-74 ΓΣ Ελασσόνας – Δαναοί Τρικάλων  67-64 ΑΟ Καλαμπάκας – Μύτικας Λάρισας 72-68 (61-61κ.α.) ΓΣ Σοφάδων – Γόμφοι 56-68 ΑΕΛ – Sports Academy  77-58 Άρης Τρικάλων – ΓΣ Νίκαιας 124-95 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝ ΕΚ ΕΠ. ΑΜ. Δ 1 Γ.Σ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ 8 4 4 0…

11 Νοεμβρίου 2019-19:17
Αποτελέσματα -Βαθμολογία Α1 ΕΣΚΑΘ (1ος Όμιλος)

Αποτελέσματα 4η Αγωνιστική  Νικαια 2012-ΑΕΒΔ  71-65 Αιολικός-Κεραυνός 84-55 Αστέρας-Γ.Σ.Βόλου  51-71 Γ.Σ.Αλμυρού-Φοίβος 86-55 Ίωνας-Αγριά  40-67 Σπάρτακος-Ελευθεριακός  69-59 Βαθμολογία Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠ. ΑΜ. Δ 1 AGRIA BC 8 4 4 0 2–0 2–0 293 193    100 2 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 8 4 4 0 2–0 2–0 338 259    79 3 ΝΙΚΑΙΑ 2012 7 4…

NEWSLETTER

Ολες οι ανακοινώσεις μας αμεσα στο email σου!