Β ΕΣΚΑΘ (1ος)

by billkara

Β’ ΕΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2021-2022

 

 

 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΥΡΝ. 31 16 15 1
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ 31 16 15 1
3 ΑΡΜΕΝΙΟ 25 16 9 7
4 ΛΕΧΩΝΙΑ 24 16 8 8
5 ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ 24 16 8 8
6 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β. 24 16 8 8
7 Α.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 20 16 4 12
8 ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ. 18 16 4 12
9 ΚΑΛΟΧΩΡΙ 0 16 1 15

.*Το Καλοχώρι αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα της Β΄ΕΣΚΑΘ.

** Ο Άδμητος Βελεστίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό από το παιχνίδι με τον Ηρακλή Χάλκης

1ος ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική (9/10):
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης - Α.Σ. Φαρσάλων 66-59
Λέοντας Τυρνάβου – Άδμητος Βελεστίνου 69-62 (55-55 κ.α.)
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων - Αρμένιο B.C. 59-65
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 59-44
Ρεπό: Αναγέννηση Καλοχωρίου
2η αγωνιστική (16/10):
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 56-59
Αρμένιο B.C. – Λέοντας Τυρνάβου 48-56
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 57-65
Α.Σ. Φαρσάλων – Αναγέννηση Καλοχωρίου 64-50
Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης B.C.
3η αγωνιστική (23/10):
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Άδμητος Βελεστίνου 57-32 
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Αρμένιο B.C 47-54
Λέοντας Τυρνάβου – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 57-39
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Ηρακλής Χάλκης B.C. 52-75
Ρεπό: Α.Σ. Φαρσάλων
4η αγωνιστική (30/10):
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Λέοντας Τυρνάβου 55-49
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 64-61
Αρμένιο B.C. – Αναγέννηση Καλοχωρίου 60-38
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Σ. Φαρσάλων 62-52
Ρεπό: Α.Ο. Άνω Λεχωνίων
5η αγωνιστική (7/11):
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 44-48
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Ηρακλής Χάλκης B.C. 62-67
Λέοντας Τυρνάβου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 71-30
Α.Σ. Φαρσάλων – Αρμένιο B.C. 56-80
Ρεπό: Άδμητος Βελεστίνου
6η αγωνιστική (14/11):
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 56-53
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Αναγέννηση Καλοχωρίου 76-56
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Α.Σ. Φαρσάλων 86-31
Αρμένιο B.C. – Άδμητος Βελεστίνου 63-46
Ρεπό: Λέοντας Τυρνάβου
7η αγωνιστική
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 50-52
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Λέοντας Τυρνάβου 54-72
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 53-51
Α.Σ. Φαρσάλων – Ηρακλής Χάλκης B.C. 44-69
Ρεπό: Αρμένιο B.C.
8η αγωνιστική
Λέοντας Τυρνάβου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 86-42
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Α.Σ. Φαρσάλων 75-44
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Άδμητος Βελεστίνου 87-57
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Αρμένιο B.C. 62-39
Ρεπό: Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης
9η αγωνιστική
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 54-67
Αρμένιο B.C. – Ηρακλής Χάλκης B.C. 27-36
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 35-44
Α.Σ. Φαρσάλων – Λέοντας Τυρνάβου 44-88
Ρεπό: Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου

2ος ΓΥΡΟΣ

10η αγωνιστική
Αρμένιο B.C.-Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 64-38
Α.Σ. Φαρσάλων-Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 62-68
Άδμητος Βελεστίνου-Λέοντας Τυρνάβου 47-70
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου-Ηρακλής Χάλκης B.C. 47-62
Ρεπό: Αναγέννηση Καλοχωρίου
11η αγωνιστική
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων - Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 50-63
Λέοντας Τυρνάβου - Αρμένιο B.C. 83-48
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης - Άδμητος Βελεστίνου 74-51 
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Α.Σ. Φαρσάλων 0-20 α.α.
Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης B.C.
12η αγωνιστική
Αρμένιο B.C - Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 47-54
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου - Λέοντας Τυρνάβου 42-67
Ηρακλής Χάλκης B.C.- Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 53-43
Άδμητος - Αν. Καλοχωρίου 20-0 α.α.
Ρεπό: Α.Σ. Φαρσάλων
13η αγωνιστική
Λέοντας Τυρνάβου-Ηρακλής Χάλκης 92-74
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης-Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 55-39
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Αρμένιο B.C. 0-20 α.α.
Α.Σ. Φαρσάλων-Άδμητος Βελεστίνου 57-60
Ρεπό: Α.Ο. Άνω Λεχωνίων
14η αγωνιστική :
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 20-0 α.α.
Ηρακλής Χάλκης B.C.- Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 71-63
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων - Λέοντας Τυρνάβου 40-59
Αρμένιο B.C. - Α.Σ. Φαρσάλων 46-34
Ρεπό: Άδμητος Βελεστίνου
15η αγωνιστική 
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης - Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 56-58
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ηρακλής Χάλκης B.C. 0-20 α.α.
Α.Σ. Φαρσάλων - Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 51-50
Άδμητος Βελεστίνου - Αρμένιο B.C. 40-46
Ρεπό: Λέοντας Τυρνάβου
16η αγωνιστική 
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων - Αναγέννηση Καλοχωρίου 20-0 α.α.
Λέοντας Τυρνάβου - Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 87-64
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου - Άδμητος Βελεστίνου 71-52
Ηρακλής Χάλκης B.C. - Α.Σ. Φαρσάλων 84-53
Ρεπό: Αρμένιο B.C.
17η αγωνιστική 
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Λέοντας Τυρνάβου 0-20 α.α.
Α.Σ. Φαρσάλων - Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 80-71
Άδμητος Βελεστίνου - Ηρακλής Χάλκης B.C. 0-20 α.α.
Αρμένιο B.C. - Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 48-50
Ρεπό: Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης
18η αγωνιστική 
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης  - Αναγέννηση Καλοχωρίου  20-0 α.α.
Ηρακλής Χάλκης B.C. - Αρμένιο B.C.              74-47
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων - Άδμητος Βελεστίνου          51-47
Λέοντας Τυρνάβου  - Α.Σ. Φαρσάλων               78-65
Ρεπό: Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου