Β ΕΣΚΑΘ (1ος)

by billkara

Β’ ΕΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2021-2022

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Α

Ν

Η

1

ΑΡΜΕΝΙΟ

11

6

5

1

2

ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ

10

5

5

0

3

ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΥΡΝ.

9

5

4

1

4

ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ

9

6

3

3

5

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β.

8

6

2

4

6

ΛΕΧΩΝΙΑ

7

5

2

3

7

ΚΑΛΟΧΩΡΙ

6

5

1

4

8

Α.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ

6

5

1

4

9

ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ.

6

5

1

4

1ος ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική (9/10):
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Α.Σ. Φαρσάλων 66-59
Λέοντας Τυρνάβου – Άδμητος Βελεστίνου 69-62 (55-55 κ.α.)
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Αρμένιο B.C. 59-65
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 59-44
Ρεπό: Αναγέννηση Καλοχωρίου

2η αγωνιστική (16/10):

Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 56-59
Αρμένιο B.C. – Λέοντας Τυρνάβου 48-56
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 57-65
Α.Σ. Φαρσάλων – Αναγέννηση Καλοχωρίου 64-50
Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης B.C.

3η αγωνιστική (23/10):
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Άδμητος Βελεστίνου 57-32
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Αρμένιο B.C 47-54
Λέοντας Τυρνάβου – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 57-39
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Ηρακλής Χάλκης B.C. 52-75
Ρεπό: Α.Σ. Φαρσάλων

4η αγωνιστική (30/10):
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Λέοντας Τυρνάβου 55-49
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 64-61
Αρμένιο B.C. – Αναγέννηση Καλοχωρίου 60-38
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Σ. Φαρσάλων 62-52
Ρεπό: Α.Ο. Άνω Λεχωνίων

5η αγωνιστική (7/11):
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου 44-48
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Ηρακλής Χάλκης B.C. 62-67
Λέοντας Τυρνάβου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 71-30
Α.Σ. Φαρσάλων – Αρμένιο B.C. 56-80
Ρεπό: Άδμητος Βελεστίνου

6η αγωνιστική (14/11):
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης 56-53
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Αναγέννηση Καλοχωρίου 76-56
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Α.Σ. Φαρσάλων 86-31
Αρμένιο B.C. – Άδμητος Βελεστίνου 63-46
Ρεπό: Λέοντας Τυρνάβου

7η αγωνιστική (21/11):
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων
Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Λέοντας Τυρνάβου
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου
Α.Σ. Φαρσάλων – Ηρακλής Χάλκης B.C.
Ρεπό: Αρμένιο B.C.

8η αγωνιστική (28/11):
Λέοντας Τυρνάβου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Α.Σ. Φαρσάλων
Ηρακλής Χάλκης B.C. – Άδμητος Βελεστίνου
Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου – Αρμένιο B.C.
Ρεπό: Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης

9η αγωνιστική (5/12):
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης
Αρμένιο B.C. – Ηρακλής Χάλκης B.C.
Άδμητος Βελεστίνου – Α.Ο. Άνω Λεχωνίων
Α.Σ. Φαρσάλων – Λέοντας Τυρνάβου
Ρεπό: Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου