Β ΕΣΚΑΘ (2ος)

by ...

Β’ ΕΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2021-2022

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ. 31 16 15 1
2 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ 30 16 14 2
3 Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ 26 16 10 6
4 ΔΕΣΚΑΤΗ 22 16 8 8
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 22 16 8 8
6 ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ 21 16 7 9
7 ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ 21 16 7 9
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 19 16 3 13
9 ΟΛΥΜΠΙΑ 0 16 0 16
*Η Ολύμπια αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα της Β΄ΕΣΚΑΘ.
** Η Πράσινη Γωνιά έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό από το παιχνίδι με τη Δεσκάτη.
*** Η Δεσκάτη έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό από το παιχνίδι με τη Φαλάνη
**** Οι Ακαμάτες Φαρκαδόνας έχουν ένα μηδενισμό και -1 βαθμό από το παιχνίδι με την Πράσινη Γωνιά.
***** Ο Μαρίνος Αντύπας έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό από το παιχνίδι με την Πράσινη Γωνιά.

 

1ος ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική (9/10):
Κρόνος Τρικάλων – Ακαμάτες Φαρκαδόνας 103-32
Ολύμπια Λάρισας - Γ.Σ. Φαλάνης 39-63
Μαρίνος Αντύπας – Απόλλων Λάρισας 70-52
Κ.Α.Σ Δεσκάτης - Πελασγιώτις 50-62
Ρεπό: Πράσινη Γωνιά
2η αγωνιστική (16/10):
Πράσινη Γωνιά – Κ.Α.Σ Δεσκάτης 68-71
Πελασγιώτις – Μαρίνος Αντύπας 81-51
Απόλλων Λάρισας – Ολύμπια Λάρισας 60-50
Γ.Σ. Φαλάνης – Κρόνος Τρικάλων 53-57
Ρεπό: Ακαμάτες Φαρκαδόνας
3η αγωνιστική (23/10):
Κρόνος Τρικάλων – Απόλλων Λάρισας 77-52
Ολύμπια Λάρισας – Πελασγιώτις 43-91
Μαρίνος Αντύπας – Πράσινη Γωνιά 47-46
Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Γ.Σ. Φαλάνης 47-36
Ρεπό: Κ.Α.Σ Δεσκάτης
4η αγωνιστική (30/10):
Ακαμάτες Φαρκαδόνας - Κ.Α.Σ Δεσκάτης 54-43
Πράσινη Γωνιά – Ολύμπια Λάρισας 20-0 α.α.
Πελασγιώτις – Κρόνος Τρικάλων 44-58
Απόλλων Λάρισας – Γ.Σ. Φαλάνης 47-50
Ρεπό: Μαρίνος Αντύπας
5η αγωνιστική (7/11):
Κρόνος Τρικάλων – Πράσινη Γωνιά 94-67
Μαρίνος Αντύπας – Κ.Α.Σ Δεσκάτης 55-59
Γ.Σ. Φαλάνης – Πελασγιώτις 40-56
Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Απόλλων Λάρισας 63-39
Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας
6η αγωνιστική (14/11):
Μαρίνος Αντύπας – Ακαμάτες Φαρκαδόνας 50-52
Κ.Α.Σ Δεσκάτης – Ολύμπια Λάρισας 20-0 α.α
Πράσινη Γωνιά – Γ.Σ. Φαλάνης 35-40
Πελασγιώτις – Απόλλων Λάρισας 76-54
Ρεπό: Κρόνος Τρικάλων
7η αγωνιστική
Κρόνος Τρικάλων – Κ.Α.Σ Δεσκάτης 72-64
Ολύμπια Λάρισας – Μαρίνος Αντύπας 60-66
Απόλλων Λάρισας – Πράσινη Γωνιά 67-90
Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Πελασγιώτις 33-38
Ρεπό:Γ.Σ. Φαλάνης
8η αγωνιστική
Ολύμπια Λάρισας – Ακαμάτες Φαρκαδόνας 0-20 α.α.
Μαρίνος Αντύπας – Κρόνος Τρικάλων 52-49 (42-42 κ.α.)
Κ.Α.Σ Δεσκάτης – Γ.Σ. Φαλάνης  44-50
Πράσινη Γωνιά – Πελασγιώτις 79-95
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας
9η αγωνιστική
Κρόνος Τρικάλων – Ολύμπια Λάρισας 20-0 α.α.
Απόλλων Λάρισας – Κ.Α.Σ Δεσκάτης 48-102
Γ.Σ. Φαλάνης – Μαρίνος Αντύπας 62-54
Ακαμάτες Φαρκαδόνας - Πράσινη Γωνιά 57-49
Ρεπό: Πελασγιώτις
2ος ΓΥΡΟΣ
10η αγωνιστική
Ακαμάτες Φαρκαδόνας-Κρόνος Τρικάλων 51-66
Γ.Σ. Φαλάνης-Ολύμπια Λάρισας 20-0 α.α.
Απόλλων Λάρισας-Μαρίνος Αντύπας 49-54
Πελασγιώτις-Κ.Α.Σ Δεσκάτης 82-46
Ρεπό: Πράσινη Γωνιά
11η αγωνιστική
Κ.Α.Σ Δεσκάτης - Πράσινη Γωνιά 20-0 α.α.
Μαρίνος Αντύπας - Πελασγιώτις 52-53
Ολύμπια Λάρισας - Απόλλων Λάρισας 0-20α.α.
Κρόνος Τρικάλων - Γ.Σ. Φαλάνης 84-47
Ρεπό: Ακαμάτες Φαρκαδόνας
12η αγωνιστική
Γ.Σ. Φαλάνης-Ακαμάτες Φαρκαδόνας 71-50
Απόλλων Λάρισας -Κρόνος Τρικάλων 64-91
Πράσινη Γωνιά -Μαρίνος Αντύπας (20-0 α.α.)
Πελασγιώτις - Ολύμπια Λάρισας (20-0 α.α.)
Ρεπό: Κ.Α.Σ Δεσκάτης
13η αγωνιστική
Κ.Α.Σ Δεσκάτης -Ακαμάτες Φαρκαδόνας 63-52
Ολύμπια Λάρισας-Πράσινη Γωνιά 0-20 α.α.
Κρόνος Τρικάλων-Πελασγιώτις 73-72 (62-62 κ.δ.)
Γ.Σ. Φαλάνης -Απόλλων Λάρισας 71-54
Ρεπό: Μαρίνος Αντύπας
14η αγωνιστική :
Πράσινη Γωνιά - Κρόνος Τρικάλων 78-89
Κ.Α.Σ Δεσκάτης - Μαρίνος Αντύπας 58-59
Πελασγιώτις - Γ.Σ. Φαλάνης 60-47
Απόλλων Λάρισας - Ακαμάτες Φαρκαδόνας 73-68
Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας
15η αγωνιστική :
Ακαμάτες Φαρκαδόνας - Μαρίνος Αντύπας 36-58
Ολύμπια Λάρισας - Κ.Α.Σ Δεσκάτης 0-20 α.α.
Γ.Σ. Φαλάνης - Πράσινη Γωνιά 56-58
Απόλλων Λάρισας - Πελασγιώτις 53-91
Ρεπό: Κρόνος Τρικάλων
16η αγωνιστική 
Κ.Α.Σ Δεσκάτης - Κρόνος Τρικάλων  52-68
Μαρίνος Αντύπας - Ολύμπια Λάρισας 20-0 α.α.
Πράσινη Γωνιά - Απόλλων Λάρισας 114-93
Πελασγιώτις - Ακαμάτες Φαρκαδόνας 87-57
Ρεπό:Γ.Σ. Φαλάνης
17η αγωνιστική 
Ακαμάτες Φαρκαδόνας - Ολύμπια Λάρισας  20-0 α.α.
Κρόνος Τρικάλων - Μαρίνος Αντύπας   102-47
Γ.Σ. Φαλάνης - Κ.Α.Σ Δεσκάτης   20-0 α.α.
Πελασγιώτις - Πράσινη Γωνιά   92-54
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας
18η αγωνιστική 
Ολύμπια Λάρισας - Κρόνος Τρικάλων 0-20 α.α.
Κ.Α.Σ Δεσκάτης - Απόλλων Λάρισας 105-58
Μαρίνος Αντύπας - Γ.Σ. Φαλάνης 28-44
Πράσινη Γωνιά - Ακαμάτες Φαρκαδόνας 20-0 α.α.
Ρεπό: Πελασγιώτις