ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

by billkara

Β΄Φάση

Προημιτελικοί
Ν. Κεραυνός - Χαραυγή 90-50
Σπάρτακος - Πλατύκαμπος 77-40
Ικαρος Νεάπολης- Πελαργός 77-65
Sports Academy - Απόλλων Λάρισας 39-59
Ημιτελικοί
Ν. Κεραυνός - Απόλλων Λάρισας 73-46
Σπάρτακος - Ικαρος Νεάπολης 55-38

 

Α’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 NEOΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 20 10 10 0
2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 18 10 8 2
3 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16 10 6 4
4 SAL 14 10 4 6
5 ΟΛΥΜΠΙΑ 11 10 1 9
6 EΛΑΣΣΟΝΑ 9 10 1 9
1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Σπάρτακος - Ελασσόνα 55-10
Ολύμπια - Ν. Κεραυνός 51-115
Sports Academy - Ίκαρος Νεάπολης 49-73
2η Αγωνιστική
Νέος Κεραυνός Σπάρτακος 74-38
Ικαρος Νεάπολης Ολύμπια 63-35
Ελασσόνα Sports Academy 65-70
3η Αγωνιστική
Σπάρτακος Ικαρος Νεάπολης 61-58
Ολύμπια Sports Academy 36-53
Ελασσόνα Νέος Κεραυνός 40-92
4η Αγωνιστική
Sports Academy Σπάρτακος 47-80
Ολύμπια Ελασσόνα 54-45
Ικαρος Νεάπολης Νέος Κεραυνός 66-69
5η Αγωνιστική
Σπάρτακος Ολύμπια 67-26
Ελασσόνα Ικαρος Νεάπολης 43-64
Νέος Κεραυνός Sports Academy 81-56
2ος ΓΥΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Ελασσόνα Σπάρτακος 17-63
Νέος Κεραυνός Ολύμπια 70-33
Ικαρος Νεάπολης Sports Academy 66-25
7η Αγωνιστική
Sports Academy Ελασσόνα 45-31
Ολύμπια Ικαρος Νεάπολης 24-76
Σπάρτακος Νέος Κεραυνός 52-73
8η Αγωνιστική
Ικαρος Νεάπολης Σπάρτακος 43-50
Sports Academy Ολύμπια 53-45
Νέος Κεραυνός Ελασσόνα  20-0 α.α.
9η Αγωνιστική
Σπάρτακος Sports Academy 61-35
Νέος Κεραυνός Ικαρος Νεάπολης 52-51
Ελασσόνα Ολύμπια 65-51
10η Αγωνιστική
Ολύμπια Σπάρτακος 24-63
Ικαρος Νεάπολης - Ελασσόνα 65-23
Sports Academy Νέος Κεραυνός 44-59

Β’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. 20 10 10 0
2 ΠΕΛΑΡΓΟΣ 18 10 8 2
3 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. 16 10 6 4
4 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 13 10 3 7
5 ΑΕΛ 12 10 2 8
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 11 10 1 9
1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Αμπελώνας - Κεραυνός 67-50
Πελαργός - ΑΕΛ 54-44
Απόλλων Λάρισας - Κρόνος Τυρνάβου 50-45
2η Αγωνιστική
ΑΕΛ Αμπελώνας 97-24
Κρόνος Τυρ. Πελαργός 45-49
Κεραυνός Απόλλων Λαρ. 32-56
3η Αγωνιστική
Αμπελώνας Κρόνος Τυρ. 44-46
Πελαργός Απόλλων Λαρ. 46-73
Κεραυνός ΑΕΛ 46-56
4η Αγωνιστική
Απόλλων Λαρ. Αμπελώνας 85-41
Πελαργός Κεραυνός 59-32
Κρόνος Τυρ. ΑΕΛ 62-53
5η Αγωνιστική
Αμπελώνας Πελαργός 53-83
Κεραυνός Κρόνος Τυρ. 46-49
ΑΕΛ Απόλλων Λαρ. 67-92
2ος ΓΥΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Κεραυνός Αμπελώνας 53-65
ΑΕΛ Πελαργός 42-45
Κρόνος Τυρ. Απόλλων Λαρ. 47-70
7η Αγωνιστική
Απόλλων Λαρ. Κεραυνός 70-45
Αμπελώνας ΑΕΛ 72-57
Πελαργός Κρόνος Τυρ. 75-32
8η Αγωνιστική
Κρόνος Τυρ. Αμπελώνας 84-27
Απόλλων Λαρ. Πελαργός 49-44
ΑΕΛ Κεραυνός 28-51
9η Αγωνιστική
Αμπελώνας Απόλλων Λαρ. 64-106
Κεραυνός Πελαργός 52-63
ΑΕΛ Κρόνος Τυρ. 70-74
10η Αγωνιστική
Κρόνος Τυρ. Κεραυνός 70-47
Πελαργός Αμπελώνας 77-42
Απόλλων Λαρ. ΑΕΛ 87-15

Γ’ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ Β Α Ν Η
1 ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ 19 10 9 1
2 ΧΑΡΑΥΓΗ 18 10 8 2
3 ΑΣΤΕΡΑΣ 18 10 8 2
4 ΠΕΛΑΡΓΟΣ B’ 17 10 7 3
5 Α.Σ.ΒΑΛΙΟΣ 15 9 6 3
6 ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑ 15 10 5 5
7 ΦΟΙΒΟΣ 12 9 3 6
8 ΕΑΛ 12 9 3 6
9 Γ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ 11 9 2 7
10 ΜΥΤΙΚΑΣ 9 10 0 10
11 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β΄ 8 8 1 7
1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Αστέρας Μύτικας 103-33
Χαραυγή - ΕΑΛ 53-54
Πελαργός Β΄ Πλατύκαμπος 47-59
Κεραυνός Β΄ Βαλίος 42-56
Φοίβος Πελασγιώτις 47-67
Ρεπό Γ.Σ.Φαλανης
2η Αγωνιστική
Πελασγιώτις Κεραυνός Β΄ 52-27
Βαλίος Πελαργός Β΄ 46-61
Πλατύκαμπος Χαραυγή 52-48
ΕΑΛ Αστέρας 61-74
Ακαδημία Λαρ.(Μύτικας) Γ.Σ.Φαλανης 20-52
Ρεπό Φοίβος
3η Αγωνιστική
Γ.Σ.Φαλανης - ΕΑΛ 64-70
Αστέρας - Πλατύκαμπος  45-68
Χαραυγή - Βαλίος 58-44
Πελαργός Β΄ - Πελασγιώτις 56-42
Κεραυνός Β΄ - Φοίβος 45-54
Ρεπό Ακαδημία Λαρ.(Μύτικας)
4η Αγωνιστική
Φοίβος - Πελαργός Β΄ 38-58
Πελασγιώτις - Χαραυγή 49-51
Βαλίος - Αστέρας 44-56
Πλατύκαμπος - Γ.Σ.Φαλανης 64-33
ΕΑΛ - Ακαδημία Λαρ.(Μύτικας) 62-38
Ρεπό Κεραυνός Β΄
5η Αγωνιστική
Αστέρας Πελασγιώτις 52-51
Γ.Σ.Φαλανης Βαλίος 61-72
Χαραυγή - Φοίβος 66-33
Πελαργός Β΄ - Κεραυνός Β΄ 79-23
Ακαδημία Λαρ.(Μύτικας) - Πλατύκαμπος 21-55
Ρεπό ΕΑΛ
6η Αγωνιστική
Κεραυνός Β΄ Χαραυγή 37-56
Πελασγιώτις Γ.Σ.Φαλανης  46-30
Φοίβος Αστέρας 45-88
Βαλίος Μύτικας 55-16
Πλατύκαμπος ΕΑΛ 55-35
Ρεπό Πελαργός Β΄
7η Αγωνιστική
ΕΑΛ Βαλίος 52-68
Γ.Σ.Φαλανης Φοίβος 55-46
Μύτικας Πελασγιώτις 26-36
Αστέρας Κεραυνός Β΄ 20-0 α.α.
Χαραυγή Πελαργός Β΄ 60-46
8η Αγωνιστική
Πελαργός Β΄ Αστέρας  52-59
Κεραυνός Β΄ Γ.Σ.Φαλανης
Φοίβος - Μύτικας 84-40
Πελασγιώτις - ΕΑΛ 68-32 
Βαλίος -Πλατύκαμπος 41-39 
Ρεπό Χαραυγή
9η Αγωνιστική
Γ.Σ.Φαλανης Πελαργός Β΄ 33-61
Πλατύκαμπος Πελασγιώτις 56-49
ΕΑΛ Φοίβος 50-61
Μύτικας Κεραυνός Β΄ 31-70
Αστέρας Χαραυγή 63-71
Ρεπό Βαλίος
10η Αγωνιστική
Χαραυγή Γ.Σ.Φαλανης 49-24
Πελαργός Β΄ Μύτικας 85-40
Κεραυνός Β΄ ΕΑΛ (Αναβολή)
Φοίβος Πλατύκαμπος 47-71
Πελασγιώτις Βαλίος 34-50
Ρεπό Αστέρας
11η Αγωνιστική
Γ.Σ.Φαλανης Αστέρας 69-77
Πλατύκαμπος Κεραυνός Β΄ 72-34
ΕΑΛ Πελαργός Β΄ 29-59
Βαλίος Φοίβος (Αναβολή)
Μύτικας Χαραυγή 0-20 α.α.
Ρεπό Πελασγιώτις