ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΣΚΑΘ (31/5-2/6/2024)
  2. Προπονήσεις βελτίωσης δεξιοτήτων ΕΣΚΑΘ
  3. Συγχαρητήρια Ανακοίνωση Ε.Σ.ΚΑ.Θ
  4. ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΣΚΑΘ (25-26/5/2024)
  5. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΣΚΑΘ (25-26/5/2024)

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2022-2023

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

P W L Pts
1 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 18 17 1 35
2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 18 15 3 33
3 ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 18 15 3 33
4 ΝΙΚΗ Β. 18 12 6 30
5 ΑΕΒΔ 18 11 7 29
6 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 18 6 12 24
7 ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 18 6 12 24
8 BC VOLOS 18 3 15 19
9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 18 3 15 17
10 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 1 17 16

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική (22-23/10/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ BC VOLOS 64 45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 31 57
ΝΙΚΗ Β. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 24 46
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ 58 27
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 54 40
2η αγωνιστική (29-30/10/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ 46 62
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 77 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΝΙΚΗ Β. 44 70
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 60 44
BC VOLOS ΑΙΟΛΙΚΟΣ 50 67
3η αγωνιστική (5-6/11/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 59 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 37 55
ΝΙΚΗ Β. ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 44 57
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 43 72
BC VOLOS ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 65 31
4η αγωνιστική (12-13/11/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ 39 67
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 64 30
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΗ Β. 52 50
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ BC VOLOS 54 47
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 20 0
5η αγωνιστική (19-20/11/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
BC VOLOS ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 30 59
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 57 53
ΝΙΚΗ Β. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 57 44
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 51 29
ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 59 78
6η αγωνιστική (26-27/11/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΝΙΚΗ Β. BC VOLOS 58 30
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 85 42
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΒΔ 73 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 45 80
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 57 55
7η αγωνιστική (3-4/12/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΕΒΔ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 67 55
BC VOLOS ΑΝΟΡΘΩΣΗ 54 42
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΑΙΟΛΙΚΟΣ 30 69
ΝΙΚΗ Β. ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 64 54
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 52 47
8η αγωνιστική ()
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΝΙΚΗ Β. ΑΕΒΔ 69 58
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ BC VOLOS ΑΝΑΒ.
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 65 37
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 46 62
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 0
9η αγωνιστική (17-18/12/2022)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΕΒΔ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 53 47
BC VOLOS ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 38 89
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΝΙΚΗ Β. 28 78
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 81 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 24 77

Β’ ΓΥΡΟΣ

10η αγωνιστική (7/1/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΝΙΚΗ Β. 68 65
BC VOLOS ΑΕΒΔ 39 68
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 20 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 38 61
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 52 50
11η αγωνιστική (14/1/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 51 66
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 42 72
ΑΙΟΛΙΚΟΣ BC VOLOS 61 34
ΝΙΚΗ Β. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 62 26
ΑΕΒΔ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 92 36
12η αγωνιστική (21-22/1/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ 66 51
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ANAB.
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΙΚΗ Β. 62 51
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 67 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. BC VOLOS 72 41
13η αγωνιστική (28-29/1/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΗ 84 21
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 62 73
ΝΙΚΗ Β. ΑΙΟΛΙΚΟΣ 50 70
BC VOLOS ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 53 64
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 39 62
14η αγωνιστική (4-5/2/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΝΙΚΗ Β. 50 60
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 59 53
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕ Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ 65 56
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ BC VOLOS 72 38
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 50 64
15η αγωνιστική (11-12/2/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
BC VOLOS ΝΙΚΗ Β. 37 50
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 43 58
ΑΕΒΔ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 70 77
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ 69 34
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 61 42
16η αγωνιστική ()
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΝΙΚΗ Β. 50 60
ΑΝΟΡΘΩΣΗ BC VOLOS 39 50
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 67 11
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΕΒΔ 46 56
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 34 59
17η αγωνιστική (4-5/3/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΕΒΔ ΝΙΚΗ Β. 45 52
BC VOLOS ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 43 55
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 49 43
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 50 42
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 34 97
18η αγωνιστική (11-12/3/2023)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΕΒΔ 40 72
ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC VOLOS 68 27
ΝΙΚΗ Β. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 57 35
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 50 71
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 0