Το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Θ συγχαίρει την ανδρική ομάδα του σωματείου Trikala Basket για την άνοδο της στην Α2’ Εθνική Κατηγορία (Elite League) και της εύχεται ανάλογες επιτυχίες στο μέλλον.
Συγχαρητήρια Ανακοίνωση Ε.Σ.ΚΑ.Θ
![](https://www.eskath.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_1221-1170x650.jpg)
Το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Θ συγχαίρει την ανδρική ομάδα του σωματείου Trikala Basket για την άνοδο της στην Α2’ Εθνική Κατηγορία (Elite League) και της εύχεται ανάλογες επιτυχίες στο μέλλον.