Το Δ.Σ. της ΕΣΚΑΘ συγχαίρει την αθλήτρια του Ολυμπιακού Βόλου Χριστίνα Νταϊάκη για την κλήση της στην προετοιμασία της Εθνικής Νεανίδων ενόψει του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ18 και της εύχεται καλή επιτυχία. Η κλήση αυτή αποτελεί λογική συνέχεια των επιτυχημένων εμφανίσεων της Νταϊάκη κατά την περασμένη αγωνιστική περίοδο, ιδίως δε κατά το πρόσφατο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΣΚΑΘ
![](https://www.eskath.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_1790866007976383.jpeg)